krystianmartin
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 1 Luty 2013
- Postów
- 1 211
macy teraz to już nie wiem kiedy zatestować. Jeżeli @ nie przyjdzie to moze w niedzielę? Serio nie wiem. A Ty jak myślisz?
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Bycie rodzicem to codzienna przygoda pełna wyzwań, ale też pięknych chwil. Chcemy poznać właśnie te momenty, które sprawiają Ci największą radość! Napisz w kilku zdaniach , co najbardziej cieszy Cię w rodzicielstwie, a możesz wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Bella Baby Happy 💛<

a z nadia to byl dopiero bladzioch po 2 godzinach troche sie umocnil
i to w 7-8 tyogdniu 
Pytam bo moje dzieci zawsze były kiepskie w spaniu a każda minuta snu jest na wagę złota bo potem ze zmęczenia marudzą i zadręczają swoją mamusię ;-) U mnie w domu też zawsze od małego były zwierzęta, od dziecka też przebywam z psami ale coś zakochałam się w kotach od jakiegoś czasu.
znaczy grzeczna dziewczynka będzie,moja to od razu nogi rozłożyła żeby pokazać co tam
na łóżko mnie skusisz...
ale na kokoski nie... Od czerwca nic słodkiego w gębie nie miałam,żadnych ciasteczek,drożdzóweczek,słodyczy. Jeszcze latem jak loda Młodej oblizałam bo kapał,to tak mnie zemdliło że szok. Jednak od cukru można się skutecznie odzwyczaić.
skoro tak mówisz,to już nie ględze
. Trzymam kciuki za prawidłowy przebieg ciąży. Żeby bez niespodzianek było,i w terminie!
dlatego nie chce się nakręcać zbyt wcześnie,bo różnie bywa. Test wysechł,a bladzioch został. Taki blady mi wychodzi na teście owu 3 dni przed owulką. Ale jutro z samego rana dam znać czy coś więcej widać
. A znając męża to pewnie nic tam nie dojrzy
.