reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
małe liski, Matik, mi w chwilach stresu pomagało takie myślenie - moje denerwowanie się i stresowanie się jest bez sensu bo to nic kompletnie nie zmieni, denerwować to się można przed egzaminem bo w trakcie pisania będziemy mieć wpływ na wynik ...no a moje dzieciątko jest już określonej płci od kilkunastu tygodni (w Waszym przypadku obecnie od 10 tygodni i 6 dni :-)) i moje stresy nic kompletnie nie zmienią w tej kwestii a ja będę to dziecko kochać jak Krzysia najbardziej na świecie, kimkolwiek by nie było ...i po takim przeanalizowaniu tego stres zawsze znikał a zostawała jedynie zżerająca mnie ciekawość :-)

małe liski, zrobiłaś co mogłaś a w Twoim brzuchu rośnie KTOŚ kto jest Ci przeznaczony i jest "czymś" najlepszym co mogło Ciebie spotkać, bez względu na płeć. Najgorsze co można zrobić to nastawić się na daną płeć ...albo kogoś na nią nastawić (ja sobie obiecałam, że z moich ust (lub z klawiatury ;-)) już nigdy nie padną słowa "na pewno masz córeczkę/synka". Trzymam mocno kciuki za małą księżniczkę (i za skuteczność 6 czynników :-D), wierzę, że to dziewczynka (choć słowa "na pewno" nie użyje bo ono w planowaniu płci nie działa ;-)) i od rana czekam na zdjęcie płaskiego nuba :-)
 
Ostatnia edycja:
male liski, Matik2012 Kciuki zaciskam najmocniej jak mogę za Was &&&&&&&&&&

Zakręcia Ale cudnościiiiii !!!! GRATULUJE KOCHANA. Widzisz, wage ma fajna Igorek, a tak Cię straszyli- mój miał 3550, ale za to miał 60cm

Nie odniosę się do wszystkich, bo dziś znów zakrecony dzień miałam- uff wreszcie strop mi wylali...A jeszcze byłam u endokrynologa ktory stwierdził ( i wpisał w karte ) - poronienia nawykowe samoistne na tle koagulopatii i kazał się do zgłosic do 2 lekarzy w Krakowie, zapisałam w notatce w telefonie i przez przypadek jak weszlam do domu schowałam widget notatnika w telefonie i sie skasowało :wściekła/y: A ja nie pamietam, jestem tak zła na siebie ze szok.
;)
 
Matik jeśli dzidzia została z Tobą już 13 tygodni to już będzie dobrze ... i należy w to wierzyć ( niestety cała ciąża to zamartwianie się ) ale później za to wieeeeele radości !!!

Małe liski dzisiaj zaciskam mooooocno za usg , trenuję od niedzieli !!! A takie rozgrzane &&& będą dla kolejnych wizytujących dziewczyn !!! Spróbuj Mammarinu - choć mam nadzieję że już mdłości ustąpią całkowicie !!!

Piranha
kochana tulę !!! U nas niby też się sprawy poprostowały ale niestety gdzieś jeszcze jakiś supełek się znalazł ... i czekamy w zawieszeniu niestety !!! Jesteś cholernie silną kobietą ... i dzięki Tobie jest tak a nie inaczej ( nie gorzej ) ... wiesz to !!! BUZIAK wielki dla rybeczek !!!

Elisse
kciuki cały czas zaciśnięte &&& ... trzymam za dwie krechy !!!

Maggie CMOK !!!

Macy tak mąż wie i córa również !!! Mąż obrósł w piórka ale skwitował "przecież wiedziałem od początku" tylko dziwne że mi od razu nie powiedział - mniej rozmyślania by było !
Ceszę się ogromnie że małżowi przeszło !!! Nie boisz się jechać do szpitala ? Tam różni "chorzy" są - choć Twój mąż na pewno się ucieszy !!!

Maran oj debaty nad imieniem trwają ...ciężko będzie !

Lilly ja luteinę miałam do połowy ciąży 2 razy dziennie ...ale myślę że ginka wie co mówi i może warto jej zaufać ? Jak samopoczucie ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry