reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Aljul - nie wiedziałam, że Ty też budujesz dom? :-) No to jest nas tu sporo ;-) Ty to jesteś dużo przed nami :-) Ja zaczęłam budowę 20 sierpnia, a Airfix jakoś przede mną. A Ty soro masz tynki i już ocieplasz, to zaczęłaś nieco wcześniej :-) Fajnie, że możecie sobie spokojnie z gotówki budować - my niestety musimy wziąć kredyt, bo bez tego jeszcze pewnie z 10 lat mieszkalibyśmy w bloku :-(
 
reklama
Katriina my jakieś 10 lat temu kupiliśmy działkę a 5 lat temu postawiliśmy stan surowy i tak pomału się budujemy:) Mój M ma dostęp do tańszych materiałów budowlanych i wykonawców - ja w życiu nie myślałam że my kiedykolwiek będziemy mieli dom.
 
Katriina , aljul, anufifi My zaczeliśmy 15 sierpnia jakoś.... Oczywiscie naszej ekipie do niczego sie nie spieszy...malo tego wypalili mi całe drzewo do kominka co miałam uzbierane! Spalili wszystkie deski ktore były pociete, jakies 3 kubiki! A ostatnio jak im zabronilismy drzewa używać to farelke sobie przyniesli, zagotowało się we mnie...Wiec ja tak jak anufifi pisze- w koncu zabije kogoś bo juz nerwowo nie wytrzymuje z budowa. A dziś sie okazało że słup ktory podtrzymuje dach ( miały byc 3 ) , dosc ze wstawili 4 - bo tak im sie umyslało, to wstawili mi prosto na drzwiach! Do pokoju mam niby wchodzic prosto w słupa, a jak wczoraj chcielismy uwage zwrocic to zaczał ten młody gówniarz co buduje głos podnosic, a za nim reszta...dzis młodego nie ma, to stary mowi ze poprawią....schody na gore sa tak zrobione ze wchodza na drzwi na dole -wiec do łazienki tez nie wejde....KOSZMAR jednym słowem. Katriinka ja bym zamowila te okna na koniec stycznia, ale jak tym przygłupom zejdzie wiecej? Ja w nocy jak pomyslalam o budowie to dostałam kołatania serca.
 
Dziewczyny, jak super, że będziecie mieli swoje domki, ogrody - ja z wieeeelką chęcią zamieniłabym mieszkanie w bloku na domek, choćby z 3, 4 tylko pokojami.

Anufifi koniecznie pokaż się nam w nowej fryzurze - to będzie duża zmiana? jakiej długości miałaś włosy? Dziewczyny już o tym pisały i ja też potwierdzam - mi również castagnus nabroił trochę w cyklu, plus jak zaczeliśmy pierwszy miesiąc starań, dostałam plamień śródcyklicznych :) a krew w okolicach owu, podwyższa ph, co działa bardziej chłopczykowo. Może to stres, emocje związane ze staraniami tak mieszają w naszych pierwszych cyklach... Siłą woli przesuwaj tą owu :) - trzymam kciuki &&&&

Piranhiu a propos starań dziewczynkowych - co twoim zdaniem lepiej łykać, by podnieść trochę poziom progesteronu - b-complex (100 mg) czy castagnus? Czy jest sens łykać obydwie rzeczy na raz?...co u was słychać, co u dzieci? Pamiętam cały czas o mailu do ciebie w sprawie ZA, i na pewno go skrobnę, ale ostatnio mamy bardzo zakręcony czas plus choroby. Przeziębiona jestem od 2 tygodni, próbowałam wszystkimi możliwymi sposobami domowymi postawić się na nogi ale chyba na jutrzejszej wizycie u lekarza dostanę jednak antybiotyk.

Maran jak samopoczucie?...myślami będe z Tobą na usg, trzymam mocno kciuki za dobrą wiadomość &&&&&&&

Katrina kiedy zaczynacie starania :)?

Ilaczek chyba już tylko parę dni zostało do twojego usg :) &&&&&&&&&&&&&&

Airfix będzie dobrze kochana - jak już twoje wkurzenie sięga zenitu :), wizualizuj sobie jak będzie pięknie wyglądał wasz nowy dom, jaką kuchnię sobie zrobisz, jak urządzisz wasze pokoje. Jak synek się czuje?

miłego weekendu
dziewczyny
 
hej
male liski spróbuj jeszcze z imbirem, pomaga

airfix dlaczego nie zmienisz ekipy budowlanej??? po co ich dalej trzymasz jak takie rzezczy robią?

katrina, aluj, airfix
, my budowalismy się nie tak dawno, ponad 5 lat temu wprowadziliśmy się do domu,
całą budowa od fundamentów do wprowadzenia trwała 15 miesiecy, sytuacja rodzinna zmusiła nas do tak szybkiego tępa,
mój M pilnował całej budowy, ja się tym nie interesowałam, nie znam się na tym, wiem, ze tez miał jakieś przejścia,
ale na pewno nie takie jak airfix , jak kierownik budowy coś wymyślał to zmienił na innego
mrooowka daj adres wyślemy :tak:

dziewczyny dziękuje za miłe słowa, rodziców w przedszkolu i szkole mamy bardzo zdolnych i zawsze mozemy na nich liczyć,
teraz bardzo bym chciał żeby sie ozdoby sprzedały
 
Ostatnia edycja:
witam was wszystkie. mam dziś tak podły nastrój że normalnie musze się wyżalić. cały tydzień praktycznie choroba mnie nie puszczała, więc musiałam odpuścić sobie świąteczne porządki. dzis juz się czuje lepiej więc pomyłam okna. remont pokoju synka praktycznie skończony. dziś mieliśmy mu przenieść łóżeczko, bo farba już wywietrzała i miał w nim spać. mąż montował już tylko rolety i szafki na zabawki przymocowywał do ściany no i... wywiercił dziurę w rurze od co. woda zaczęła się lać na szczęście wywalił zabawki synka z plastikowych pojemników i podstawił więc podłogi nam nie zalało. ale w poniedziałek czeka nas kucie ściany, wymiana rury, gipsowanie i ponowne malowanie. potem trzeba jeszcze posprzątać a tu 1,5 tygodnia do świąt a wszystkie graty sie walają po sypilani i w małym pokoju synka (w którym jeszcze będzie musiał troszkę spać). szlag człowieka trafi. mam dosyć. a przed chwilą byłam w toalecie i zaczeło się plamienie :( normalnie do kitu te święta w tym roku ;(
 
Iweet przykro mi ...fakt jak sie wali to wszystko ...ja tez mam dola cykl sie ciągnie a owu bede miec pewnie 2 dni przed przyjazdem m i zanim beda dni plodne kolejne to wyjedzie ...wiec tez mam dość. ..ale cóż nie mozemy sie poddawać
 
anufifi castagnusa bierzesz cały czas przez 90dni (bez przerwy na owu). Dopiero po 90 dniach musisz zrobić miesiąc przerwy
 
reklama
Do góry