reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ja też jestem po wizycie, dziś miałam tylko badanie usg, na jutro zapisałam się do swojej gin - córcia jest mniejsza od dzieci 26 tc, ale mieścimy się w normie i tutaj nie mam do czego się przyczepić (wymiary pomiędzy 24-25 tc, waga 720 g). Wszystko w porządku prócz jednej ważnej rzeczy - w obu nerkach poszerzenie UKM, w jednej nerce do 3, w drugiej do 4 mm. Jeśli na kolejnym usg poszerzenie będzie przekraczało 6 mm, będę pod stałą obserwacją lekarzy w szpitalu, jeśli zmiany w nerkach zwiększą się do około 10-12 mm - rozwiązanie ciąży. Mocno się zdenerwowałam, nie chce szukać info na necie,bo zestresuję się jeszcze bardziej - ale może słyszałyście o takich zastojach w nerkach u dzieci, w trakcie ciąży? czy takie zmiany mogą się cofnąć, a jeśli nie, to na co mam się nastawić? :( tyle rzeczy dzieje się u nas ostatnio, że tymi wszystkimi problemami moglibyśmy obdzielić dwie trzy rodziny...a tutaj takie wieści. Przestraszyłam się

Matik śliczna fotka, ja nie mam żadnej - córcia skutecznie zasłaniała się obiema rączkami
 
reklama
Male liski trzeba wierzyc, ze bedzie dobrze, ze to samo minie.... ja trzymam za Was mocno kciuki i wierze, ze wszystko bedzie juz tylko dobrze u Was &&&
 
Male liski - dobrze, ze kwestia wielkosci córeczki sie wyjasnila. Na tych zastojach w nerkach sie nie znam, ale wierze, ze wszystko u Was bedzie dobrze!!! Obserwowac trzeba, bo przynajmniej mozna cos zaradzic we wlasciwym czasie. Jutro może dowiesz sie coś więcej od swojej gin. A teraz spokojnie, bo Malutka czuje Twoje emocje! Buziaki :-*
 
Male liski Napiszę Ci PW.... nie martw się , będzie dobrze..musi

maggie Piszesz o dziwnej wysypce w szkole....a widziałaś jak to wyglada? Mojemu zeszła ta co miał, poszedł do szkoły i znów widzę że go zaczyna wysypywać, to wychodzic zaczelo jak dzieci na ospe zaczeły chorować ( byc moze to zbieg okoliczności) , a on juz ospe miał i ospa to nie jest na pewno
 
Ostatnia edycja:
małe liski nie martw się za wczasów, bo to źle wpływa na dzidzie. twoje wyniki jeszcze nie są złe, wszystko może się unormować i tak jak powiedział lekarz trzeba obserwować. trzymam kciuk żeby na następnej wizycie okazało się że ukm już się nie powiększa.
 
Małe liski na pewno wszystko się unormuje, trzymam kciuki za malutką. Z tego co czytałam z reguły to ustępuję, stres na pewno nie sprzyja
Iweet kciuki za dzisiejszą wizytkę i bijące serduszko. Pisałaś o objawach kiedyś, ja też mam w sumie podobne jak z synkiem, choć pewnie nie jest to jakiś wymiernik co do płci
Airfix ktoś z rodziców powiedział że to różyczka więc ja sie wystraszyłam, nie mam pojęcia, czy to trzydniówka czy co
 
Maggie - dobrze zrobilas, ze zostawilas synka w domu, bo teraz w szczegolnosci powinnas uwazac na swoje zdrowie. Oj, ja tez bym sie wystraszyla rozyczki! Nie mialam do tej pory, ale bylam szczepiona (Ty pewnie tez). Ja tez szczegolnie dbam o zeby synka, bo sama mialam rozne problemy (nawet nie z prochnica (nigdy nawet nie mialam leczenia kanalowego ;-), a ze zgryzem - aparat ortodontyczny od 6 do 20 roku zycia), wiec nie chcialabym, zeby on tez to przechodzil. Poki co nie ma zadnego ubytku, ale wiadomo, ze moze sie to szybko zmienic. Dobrze, ze synek zniosl dzielnie wizyte u dentysty :-)

Iweet - &&&& za dzisiejsza wizyte &&&
 
reklama
Do góry