reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Airfix z tego co opisujesz, to moim zdaniem może dzisiaj masz owulację. Niby od 12 godzin do nawet dwóch dni od pozytywnego testu może być owulacja. Wzrost temperatury oznacza wzrost progesteronu. Moim zdaniem bez tego nie może dojść do zagnieżdżenia się komórki. Jakiś wzrost musi być, a u Ciebie prosta linia. Jak czujesz takie ćmienie, to chyba jest to sama owulacja już. Może wcześniej komórka się uwalniała? Jutro już może będzie wysoko.

Magic_87 witaj :) to będziemy razem się starać. Tylko ja staram się o chłopca, bo małą księżniczkę już mam ;)
 
reklama
elisse Normalnie czarna magia z tym wykresem :D hahah zobacze jaka jutro będzie temperaturka....Miałam juz raz taki wykres, taka linia, prościutka..ale był jeden jedyny dołek w ktorym była owulacja :D

kate Kciuki za usg &&&&

Magic
A tam..do lipca nie daleko ;) Mój cykl zaczyna sie 22 czerwca, więc razem się bedziemy starać o księżniczki ;)
 
Małe liski śliczne zdjęcia a starsi bracia zachwyceni siostrzyczką.
Ilaczek, Kate ja też już nie bardzo wierzę w to planowanie, po kilku przypadkach na forum
Kate trzymam kciuki za połówkowe, na pewno będzie jutro wszystko dobrze
 
Hej dziewczyny:-) pisalyscie o tym ze płeć to w sumie przypadek i ja się z tym zgadzam. Jakoś nie mogę uwierzyć ze dieta jest tak ważna ta metoda z owulacja i szybkością plemników bardziej do mnie dociera. Może dlatego ze ja wszystko na logikę biorę a to dość logiczne:-) ale muszę Wam cos napisać co mnie mega nurtuje. Jako ze pracuje w branży medycznej a dokładniej jestem położna to mam duża styczność z dzieciaczkami i już dawno zauwazylam ze w niektórych miesiącach przewaga określonej płci jest niesamowita wręcz! Np kobiety z terminem na kwiecień miały w zdecydowanie większej ilości synów a jak teraz zaczynają rodzic mamy majowe to jest wysyp dziewczynek! Dla potwierdzenia powiem ze dziś urodziły się dwie a czekają kolejne trzy dziewczynki! Szok...miesiac zaplodnienia musi mieć jakieś znaczenie.
 
Kate no właśnie zawsze sa wyjątki ech. Juz nie pamiętam gdzie ale gdzieś czytalam ze sa kobiety które mogą rodzic dzieci tylko jednej płci. Ile w tym prawdy nie wiem. A wracając do tematu miesiąca zapłodnienia to zauwazylam ze miesiącem bardzo chlopczykowym jest np styczeń sierpień kwiecień. Większość dziewczynek rodzi sie w
maju i lipcu. I to jest naprawdę uderzająca roznica. Zauwazylam to i na studiach i teraz w pracy. Co nie znaczy ze np żadna dziewczynka nie urodzi się w styczniu albo żaden chłopiec w lipcu. Zawsze będzie jakiś wyjątek.
 
Tynka moja mama ma 4 dzieci, pierwszy brat ur jesien pazdziernik, druga ja na wiosne marzec, 3 dziecko brat lato lipiec 4 dziecko brat zima styczen... ja mam dwie corki z lutego i marca a teraz termin na pazdziernik... nie wydaje mi sie by mialo to zwiazek...
 
Maran więc może to przypadek. Sama juz nie wiem. Napisalam tylko co zauwazalam przez w sumie 5 lat najpierw studiów teraz pracy. Po prostu w pracy mam grupę kobiet które w konkretnym miesiącu rodzą dzieci i mam porównanie w jakich miesiącach danej płci jest więcej. I to nie jest minimalna różnica tylko naprawdę duża. Wiem jedno- nie ma pewnego sposobu na splodzenie dziecka określonej płci. Ani żadna dieta, ani minerały u suplementy ani odległość od owulacji ani nic innego nie daje pewności. Po prostu trzeba mieć szczęście. I ja myślę ze gdzieś tam ,,na gorze'' juz jest ustalone co będzie komu dane.
 
reklama
małe liski malutka jest przesłodka:tak:pomału zaczynam sie robic zazdrosna:-Dale w pozytywnym znaczeniu tego slowa:-)Tez bym juz chciala i ja tulic swoje marzenie,no ale musze jeszcze poczekac na ten moj cud:-)Tak bardzo pragne córci:szok:

Kate kciuki za wizyte;-)wszystko bedzie dobrze:tak:

magic witaj:-)


Tynka nie wiem co w tym jest ale moja przyjaciolka w sobote ur.corke i jak zapytalam jaka plec dominuje to powiedziala ze rodza sie same corki:tak:no ale to moze tylko czysty przypadek,chociaz ja tez jestem z maja:-D
 
Do góry