reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ellise, super fotka i dzidzia. Mój na plaży próbuje wyjeść cały piasek i kamienie :)
Dziękuję dziewczyny, czuję się dobrze. Na szczęście ból nie powrócił i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Staram się uważać i nie dźwigać, no oprócz mojego 11kg szczęścia :)
 
reklama
To oby tak dalej araya.
Piekne zdjecie z plazy mmm:)
A ja zrobilam rano ten test hcg 10uml i negatywny totalnie ;/ w niedziele niby @.
 
Elisse ale zazdroszcze!

Katja...:-(

Arya uwazaj na siebie..

A ja uciekam do pracy mam ciezki weekend jutro impreza na 300 osob juz mnie glowa od tego wszystkiego boli...

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Arya to dobrze ze juz dobrze!Leż na bułach i sie nie przemęczaj!

Maziajko jak Twoje testy?
Elisse super zdjecie:))

U nas masakra.Bączek wczoraj siedzial i podpieral sie rekami z tylu i jakos tak upadl ze cos sobie z raczka zrobil wiec do szpitala z nim.Tam czekanie godzine na lekarza..rtg.Zlamania nie ma ale co sie naplakal a ja z nim to za cale zycie..histeria straszna.Raczka chyba stluczona czy nadwyrezona w łokciu.Nie mozna dotknac..podniesc jej nic..od razu ryk:(Jedzie na przeciwbolowych i oglada bajki.Nie wiem jak my we wtorek na noc pojedziemy do tych Wloch;(W dodatku w nocy tez nie spie teraz to temp nie rzetelna:(ehh.. jakis pech normalnie..a On taki biedny:(Zabralabym Jego cierpienie;(
 
Arya to dobrze ze juz dobrze!Leż na bułach i sie nie przemęczaj!

Maziajko jak Twoje testy?
Elisse super zdjecie:))

U nas masakra.Bączek wczoraj siedzial i podpieral sie rekami z tylu i jakos tak upadl ze cos sobie z raczka zrobil wiec do szpitala z nim.Tam czekanie godzine na lekarza..rtg.Zlamania nie ma ale co sie naplakal a ja z nim to za cale zycie..histeria straszna.Raczka chyba stluczona czy nadwyrezona w łokciu.Nie mozna dotknac..podniesc jej nic..od razu ryk:(Jedzie na przeciwbolowych i oglada bajki.Nie wiem jak my we wtorek na noc pojedziemy do tych Wloch;(W dodatku w nocy tez nie spie teraz to temp nie rzetelna:(ehh.. jakis pech normalnie..a On taki biedny:(Zabralabym Jego cierpienie;(

Biedactwo male ... :((
 
Arya to dobrze ze juz dobrze!Leż na bułach i sie nie przemęczaj!

Maziajko jak Twoje testy?
Elisse super zdjecie:))

U nas masakra.Bączek wczoraj siedzial i podpieral sie rekami z tylu i jakos tak upadl ze cos sobie z raczka zrobil wiec do szpitala z nim.Tam czekanie godzine na lekarza..rtg.Zlamania nie ma ale co sie naplakal a ja z nim to za cale zycie..histeria straszna.Raczka chyba stluczona czy nadwyrezona w łokciu.Nie mozna dotknac..podniesc jej nic..od razu ryk:(Jedzie na przeciwbolowych i oglada bajki.Nie wiem jak my we wtorek na noc pojedziemy do tych Wloch;(W dodatku w nocy tez nie spie teraz to temp nie rzetelna:(ehh.. jakis pech normalnie..a On taki biedny:(Zabralabym Jego cierpienie;(

Jeju Millo, przykro mi. Rozumiem Cię ,nie ma nic gorszego niż ból u dziecka i nasza bezradność. życzę dużo zdrówka małemu :)
 
o kurcze Millo, oby szybko przestała boleć go ta rączka. A możecie stosować jakąs maść na stłuczenia? czy małym dzieciom się nie stosuje?

A gdzie dokładnie jedziecie do Włoch? w którym regionie polski mieszkasz? daleko tam macie? ale fajnie...no to we włoszech działajce nad córką! odpuść troche te wyliczenia, klimat śródziemnomorski będzie sprzyjał!
 
Dzieki dziewczyny:*

Elena smaruje Mu altacetem.Ja z gornego slaska a do wloch obok wenecji czyli gdzie z 10-12 h jazdy.Nie chce nawet o tym myslec..a starac sie tam nie bedziemy bo owulke bede miala chyba wlasnie w podrozy wiec nawet nie sprawdze temp:/Mam nadzieje ze bd teraz na dniach
 
reklama
Do góry