reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

A jak wasi mężowie jestem ciekawa? Czy są bardzo zaangażowani? Bo u mnie to tak jakby wiecie,, no jak chcesz to okej '' ;-) i koniec tematu. Aczkolwiek nigdy wylewny nie był nawet przy wczesniejszych planach synów :-)

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Millo biedny mały się męczy :/ to nie masz aż tak daleko do Włoch [emoji4] może akurat coś wyjdzie że starań.

Plaża fajna, tylko jakoś nie miałam jeszcze okazji się kąpać i wieje.

Maziajka jest co robić przy takiej imprezie.

Araya fajnie, że się udało. Marzy mi się jeszcze 1 bąbelek. Tylko to raczej nierealne.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajko a skad jestes?:)Maly juz lepiej.W nocy dalam Mu nurofen to przespal a tak to widac ze Go jeszcze boli ale juz jak zapomni to poruszy:)ufff

U nas małż czeka juz az sie uda tez:)ale na razie na spokojnie.
 
Millo.jakos nie mierze poki co chyba odpuszczam.. a jak maly juz lepiej? Ja tez z girnego slaska jestem:p

Katja i jak tam?

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
Wczoraj grillowalismy 3. Urodziny synka :) jeszcze lezymy w lozku i kusi mnie testowac, jutro @.. Ale ribilam 24 h temu, moze zostawIe na jutro..

Edit 9:00 zrobilam test. Hcg negatywny bez zadnych nawet cieni. Dorobilam do tego ten owulacyjny.. Z nadzieja jak araya ze sciemniala i fakt. Kreska sciemniala, sa praktycznie rowne z testowa. Chcialabym zeby bylo jak u Ciebie ze to oznaczalo ciaze ale ten negatywny nie daje mi spokoju. Zreszta juz nawet podswiadomie czuje ze sie zbieram na @. Tylko piersi mnie nie bola ani nic..Jutro @. Pewnie poprostu jutro lub pojutrze ta pinda sie pojawi.. Czyli @. :-/ chociaz nadal mam nadzieje i przy niej jestem :) mezowi nawet nie mowie ze zdazylam 4 testy zrobic... :p
 
Ostatnia edycja:
Maziajko ja z Gliwic:)
Katja jakies jaja z tymi testami ale jak owulkowy 2 kreski mocne to mysle ze dalej jest szansa duza zwlaszcza ze mowilas jak bylo w poprzedniej:**
 
Katja dziwne to bo powinny ciazowe wyjsc skoro owu tak wychodza..no moze na jakiea diwne testy ciazowe trafilas czy cus..

Ja zbieram sie do pracy 300 osob dzis pode mna..:-(

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Millo to dobrze ze rączką już przestaje boleć. Mój nagle zaczął wchodzić na hoker.. bo krzesla są za niskie. Nie mogę go z oczu spuścić. Bo biegnie do kuchni (kuchnie mamy otwartą) i wchodzi. Doprawdy umie też zaskoczyć...ale boję się ze się przewroci i zbiór głowę o gres.
A pokaż Twój wykres z obecnego cyklu.

Katja może rzeczywiście jak w poprzedniej ciąży późno miałaś testy pozytywne to teraz też tak będzie.
 
Do góry