reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Katja wrzuć swój test owu jak możesz. Specjalnie dla Ciebie i eksperymentu zrobiłam włąśnie test owu. dziś jest 4 dni od końca cyklu i od @, która miała być :) . Druga kreska tak już z ciemniała ,że jest wyraźniejsza niż kontrolna i tak jest już do końca ciąży :) 20160903_102235.jpg
 

Załączniki

  • 20160903_102235.jpg
    20160903_102235.jpg
    1 010,1 KB · Wyświetleń: 51
Katja jak dla mnie super obiecująco to wygląda :)
Ja mam wielkie nadzieje, ze to poprostu jest powtorka z pierwszej ciazy. Okaze sie w ciagu tygodnia...:) dzis padam na glowe po urodzinach synka, do tego caala noc plakal, myslalam ze z przemeczenia a tu od rana katar i migdalki... :/ eh. Ide sie polozyc bo usnal. Sciskam - nastepny test zrobie najwczesniej w poniedzialek, jutro czekam co powie @:)
 
Ps. Arya tak teraz patrze.. ta moja to tez jest ciemniejsza juz niz kontrolna....?!
Katja, faktycznie jest ciemniejsza od kontrolnej. Albo masz mega rozwalony cykl i masz drugą owulke (a masz sluz jak płodne?). Albo co mam nadzieję, będziecie tak jak u mnie, że test owu wskazał Ci ciążę :) . Trzymam kciukasy, bo @ miła być dzisiaj i jej nie ma?
 
Katja, faktycznie jest ciemniejsza od kontrolnej. Albo masz mega rozwalony cykl i masz drugą owulke (a masz sluz jak płodne?). Albo co mam nadzieję, będziecie tak jak u mnie, że test owu wskazał Ci ciążę :) . Trzymam kciukasy, bo @ miła być dzisiaj i jej nie ma?
Jutro ma byc @. To juz musialby byc wyjatkowo rozwalony cykl, raczej sie mi to nie zdarza , max jeden dwa dni przeciagniety ale to musialby miec z 40 dni zeby dopiero byla owulka jak 27 dc dzis... No cóż, meza dzis dla przykladu dopadne, gdyby ew.byla to owulka :) ja z sluzen to kiepsko sie rozpoznaje :( mam spora nadzerke i przy niej wieczne uplawy. W ogole nie mam symptomow na okres , nie czuje bolu , nie czuje piesi nic. Matko, moze naprawde jednak, bo ze dopiero to az nie wierze poprostu...
 
reklama
Millo ja również jestem z Gliwic Nie udzielam się zbytnio ale czasem wpadam podczytuje i każdej z was gorąco kibicuję bo wiem przez co przechodziłam jak co miesiąc pojawiała się @ zamiast wyczekiwanych dwóch kresek ,również starałam się o wymarzoną płeć
 
Do góry