reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hejcia:*

Elenko wrzuce pozniej wykres bo musze przez kompa:)
Katja trzymam mocno kciuki!!!
Majorcia jaki swiat maly:)Niesamowite:*Przypomnij jak Wam wyszly starania?Udalo się zaplanowac?
Maziajko jak tam po imprezie?Pewnie wymeczona:(

Bubusiowi juz lepiej:)Jak zapomni to rusza rączka choc oszczedza.Widze ze ze strachu,ale udalo mi sie Mu koszulke przebrac :)
U mnie pozytywny test owulki takze modle sie by owulka byla jutro a nie pojutrze:p heh
Ale powiem Wam ze wyluzowalam co do plci.(CHYBA)Nie robie diety.jem pomidory,ziemniaki a wvzoraj solone czipsy.Do tego chyba owulka z lewego jajnika bo sluzu mam tyle ze 2 lubrykanty bym mogla wyprodukowac :/ ph 5,5 :p no ale co zrobic..bedzie co ma byc.Chyba Dziewczynka nie jest mi po prostu pisana
 
Ostatnia edycja:
reklama
To super Katja :-)
A oto moje dziewczynkowe wspomagacze ;-)
1472973398749.jpg


Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1472973398749.jpg
    1472973398749.jpg
    51,2 KB · Wyświetleń: 227
Heyka dziewczyny
nowo zaciążonym ogromne gratulacje teraz spokojnej i nudnej ciąży:-) :)
Maran mi nawet przy staraniach na dziewczynkę więcej tego wszystkiego wychodziło hehe bo dochodził Magnez i wapń kilka razy dziennie, B6 2 razy dziennie po 50mg, żurawina i wit. C do tego castagnus, myo-inozytol, kwas foliowy i kilka ziółek do tego zestawu. Także dziewczyny jeszcze 1 czy 2 lata temu trochę bardziej restrykcyjnie się podchodziło do tego :-) :)
 
Magic co prawda to prawda bo wowczas pilnowalo sie tez zeby ten magnez czy wapn byl cytrynianem a nie weglanem niby cytrynian lepiej sie wchlania ;) a i tak planowanie swoja droga a natura swoja ;) [emoji16][emoji41]
 
reklama
Katja a robiłaś dziś test ciazowy? Rezerwuję Ci już miejsce na majówkach :)

Millo dobrze, że mały lepiej. Dzieci tak fajnie szybko się regenerują a co najważniejsze, szybko zapominają. :)
 
Do góry