reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Chyba poopuszam wszystkie fora , wykresy. Mam wrazenie ze w pierwszej ciazy nie myslalam o tym kompletnie , poprostu działalismy i w pierwszym cyklu poszlo. A tutaj jak zaczelam myslec itp to chyba sie troche poblokowalam. Sama niewiem... Trzymam za Was mocno kciuki, za te ktore nadal pragna tylko coreczki jak i za te ktore jak ja dochadza do wniosku ze chca zdrowego dzidziusia i to juz :)
 
Katja a teraz ile sie staracie? Wbrew pozorom zajsc w ciaze nie jest latwo musi byc w porzadku kilkanascie czynnikow owulacja,plemniki,endonetrium,odpowiedni poziom hormonow ,odpowiednie ph i wiele wiele innych..Ja uwazam ze nie ma czegos takiego jak zablokowanie sie poprzez myslenie..owszem forum nakreca czlowiek ciagle jest w temacie i mysli o tym ale watpie by to mialo jakis wplyw na powodzenie.

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
"Badania naukowe przeprowadzone na grupie kobiet, które uprawiały seks w swoje dni płodne wykazały, że 38% z nich zaszło w ciążę po 1 cyklu, 68% po 3 cyklach a 81% po 6 cyklach. 92% zaszło w ciążę po 12 cyklach. Około połowa z pozostałych 8% zaszło w ciążę w ciągu następnych 36 miesiącach. "
Także to nie takie hop siup. Trzeba wyluzować i mniej planować. A to planowanie plci potrafi byc stresujące.
Katja kciuki za kolejny cykl!
Millo a jak u Ciebie? Byla owulacja?
 
Maziajko och jak bym chciala byc w tych emocjach co Ty:)

U mnie Maziajko,Elena owulacja byla chyba dzis bo pd 2 dni testy pozytywne ale jeszcze temp nie skoczyla wiec mysle ze juz dzis na bank.. a R wraca w piatek;(
 
reklama
Elena to u mnie teraz 6 wiec mam duze szanse az 81:D


Millo ja poki co sie nienastawiam na nic niby pierwszy cykl z duphastonem a u mnie to ten progesteron mieszal zobaczymy:-)Kurde ze ta twoja owu nie mogla z 2 dni poczekac!!

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry