reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hejka!Piranha- stokrotne dzięki za Twe słowa, że po lawinie pechów jest lawina szczęscia, nawet nie wiesz jak takie słowa podnoszą mnie na duchu, bo mi to już do głowy przychodza takie mysli, że nic dobrego mnie już nie spotka. W chwilach zwątpienia będę przypominać sobie Twoje słowa.CO do znieczulenia, to pomyśl sobie, skoro ja taki pechowiec nie miałam żadnego problemu z wybudzeniem, to Ty tym bardziej się wybudzisz, naprawdę wierz mi że to jest nic takiego, bądź o to całkowicie spokojna i potem Ty wspomnisz moje słowa , że nie było czego się bać tej narkozy.Kurka chce wstawiać emotikonki i nie mogę...macy- nie jestem nauczycielką, choć kiedyś to rozważałam, pracuję w biurze w dużej firmieElmo- dzięki Słonko, zaskoczyłaś mnie że tak o mnie napisałaś, że jestem silna, ja o sobie tak raczej nie myślę, zawsze wszystko przeżywam.Elmuniu- no coś Ty jakie nadzieje Cię opusciły, przywołuję Ciebie do porządku, trzymamy sie kurczowo mysli , że jest chłopczyk, na pewno tak jest, i wierz nam że nie piszemy tego tak czczo bez przekonania, wszystkie tu jesteśmy święcie przekonane że w brzuszku u Ciebie rosnie chłopczyk. No pomysl, co Ci szkodzi też byc tego pewnym? Nic, więc zrób tak samo jak wczęsniej to zrobiłaś , jest chłopiec i koniec! Pamiętaj, nic to nie szkodzi tak mysleć!Matik- polecam te supelementy wszystkie co Piranha podaje! U mojego M rewelacyjnie się sprawdziły!Krystianmartin- myslę o Tobie, żeby Ci sie udało:)Daria- tak te zrosty mam po niedolnej cc. No to żeś mnie zasmuciła tą wiadomością o koleżance:( A ile ona miała cc?Na nubach się niestety nie znamZ góry przepraszam za jeden ciąg
 
reklama
Hej
Lukaa oby nam się udało:tak:
Ja dzisiaj raniutko więc tempka pewnie byłaby wyższa ale i tak ładnie skoczyła. Ból ustał. Działaliśmy około 24-1. Czy coś z tego będzie? No i pierwszy cykl gdzie staranka były według zaleceń lekarza co 2 dni. Może to będzie magiczny sierpien? Mój pierwszy poczęty w sierpniu, rok temu tez zaszłam w sierpniu.... do trzech razy sztuka. Dzisiaj jadę nad morze Północne na rybki, pełen relaks. Jesli chodzi o testy he he dopiero jak wrócę do Polski czyli w dniu spodziewanej @.
Pozdrawiam serdecznie i za nas &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
luka 2 cc miala a przy pierwszej prawie umarla z dzieckiem bo lekarze czekali na kase od nich ;/ i dopiero gdy dostali to zrobili cc;/

pirahna tak mi sie wydawalo ze corka na lutowkach dodala zdjecie ma juz dwie corki :)

ewelin a o ktorej masz wizyte?
 
Dziewczyny niestety to PH tylko pare dni było Ok, dziś znów 5,5. Sylk u mnie nie obniża PH i tak myślę, a może kupić Vitagyn C w kremie? Może ten Vitagyn C zastosować z godzinkę przed staraniami i po znów troszeczkę, a potem ten tampon z cytryną ( na ile go tam się umieszcza? ). Za 2-3 dni powinnam dostać @, więc w czasie @ to już lipa żeby zastosować jakieś globulki zakwaszajace czy cuś, a za 10 dni staranka...
 
Niestety @ przyszła jak w zegarku:no:
Dobra witaminy mam spisane połowę ich nawet już mam
ale Pirania powiedz mi jedną rzecz jeżeli była to ciąża biochemiczna to problem może leży po mojej stronie ? może znowu mi się prolaktyna podniosłą , raczej na pewno bo znowu mam wyciek z piersi a już dawno go nie było więc prolaktyna mogła by usunąć moją dzidzię? jak widać skoki miałam w całym cyklu wiem że stres, nerwy powodują jej wzrost więc wypisz wymaluj jest jak jest wczoraj na noc wzięłam już 1/2 tabletki 2,5mg i będę brała tak jak wcześniej po pół tabletki rano i wieczorem , ciekawe czy wyrówna mi tempki . Wszystko się okaże ale jak byś miała jakiś jeszcze pomysł bądź sugestie to jestem oczywiście otwarta :tak:

Krystianmarti widzę ze zmieniłaś awatara? ja też mam nadzieję że na szczęście czego Ci bardzo życzę
 
Hello! Mam tylko chwilkę więc tak na szybko.

Dzięki dziewczyny za to co napisałyście, nieziemsko mnie to wzruszyło, kochane jesteście! :-*

Airfix, a próbowałaś Replens?

Matik
, to na 100% była ciąża, być może odrzucona na skutek jakiejś wady zarodka (może Twój M ma dużo wadliwych plemników? te suplementy na pewno poprawią w ogromnym stopniu i ilość i jakość plemników) a być może Twój organizm miał zaburzoną równowagę hormonalną i stąd nie mógł utrzymać ciąży. Skoro masz wyciek to musisz mieć bardzo duży poziom prolaktyny a niestety prolaktyna w dużym stopniu zmniejsza poziom progesteronu i jest najczęstszą przyczyną kłopotów w zajściu w ciążę i jej utrzymaniu. Dobrze, że bierzesz coś na jej obniżenie, na pewno w tym zakresie (w zbiciu prolaktyny i podniesieniu progesteronu) pomoże trochę B-100. Fajnie też gdybyś mogła zażywać większe ilości progesteronu, dziewczyny, które mają niski poziom progesteronu i kłopoty z utrzymaniem ciąży zażywają takie dawki jak np. Luteina w dawce 4 x 2 i Duphaston 4 x 1 (oba leki jednocześnie).
 
Pirania dzięki dlatego właśnie pomyślałam że będę teraz brać ten duphaston zaraz po ovu , wiem że tu jest wycofany ale oczywiście mają odpowiedniki i do tego czasu powinnam sobie załatwić u lekarza .
Czyli duże dawki oki dzięki , postaram się dostosować do twoich zaleceń :tak: dzięki WIELKIE DZIĘKI jesteś naszym SKARBEM



u nas dziś 35C w cieniu a w słońcu termometr ma skalę do 50C i tyle pokazuje
wiatr gorący jak z suszarki , coś potwornego ufff
 
Ostatnia edycja:
dzien dobry wszystkim
powiem wam ze w koncu kupilam nadii i colinowi ciuchy na roczek bylam w zarze i sliczne mieli ciuszki nawet nie drogie :) zdecydowalam ze nie kupie mu garniaka bo i tak nie wynosi kupilam koszule do tego ladne eleganckie spodenki i buciki elefana bo ciezko mu inne dostac bo ma wysokie przeguby ;/ a nadii prosta biala kiecke tak jakbym z koronki i teraz juz wszystko kupione oprócz ciuchów do mamy;p jezu jak sie ciesze ze jade do polski ;p

Matik u ciebie to czy zima czy lato pranie na dworze i chwila moment suche super sprawa ;p
a powiedz mi duzo tam polakow takich na stale ? chyba raczej nie ?
 
reklama
Nadziejka82 masz świętą racje. Życze zdrówka dla synka i duzo sily do walki dla rodziców!

Matik z takimi radami Pirani musi sie udac w nastepnym cyklu! &&&&
Krystianmartin strategia dobra zatem trzymam kciuki &&&& ;-)
Mamawczesniaka tez nad tym myslalam, jak my sie tej naszej Pirani odwdzieczymy za te wszytkie cenne rady :tak:
Daria to kiedy dokladnie masz te chrzciny?
Ewelin o ktorej w poniedzialek mam trzymac kciuki?
Lukaa pewnie ze silna babka z Ciebie. Ja to jestem cieniak troche ale czlowiek sam sobie sprawy nie zdaje ile sil potrafi z siebie wykrzesac w obliczu trudnych sytuacji. Zatem walcz i niech ta walka skonczy sie dla Ciebie sukcesem!

Ja zaszalalam z porzadkami i padam na twarz. Zatem teraz odpoczynek.
Milego popoludnia!
 
Do góry