reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piranha - fajnie,że jesteś znowu z nami :tak: tak jakoś smutno bez Ciebie.


małe liski - myślę, że truchtanie w miejscu też będzie ok. Ja na bieżni przecież też się nie przemieszczam, tylko biegnę w miejscu - jedynie taśma się przesuwa ;-)

Dorcia - ja mam tak jak Ty z tymi kwiatami ;-) kiedyś (jeszcze w liceum) zasuszyłam nawet kaktusa ;-) ale ogólnie kwiaty bardzo mi się podobają :-D
 
reklama
Dziewczyny ja juz w drodze mamy jeszcze jakies 400km przed nami

dziekuje wam bardzo za wasze odpowiedzi robilam wczoraj a raczej jeszcze dzis w nocy testy i o 3 wyszla jeszcze jaśniejsza kreska niz ta z wczoraj o 21 a o 6 rano byla taka sama jak wczoraj o 21 takze dalam sobie spokoj z dzisiejszym serduszkowaniem.Wzielam ze soba olejki, kadzidelka, laptopa, kadzidelka, worki na lody, testy, suplementy, sode, ASG nawet prostownice i suszarkę wzielam ;-)
Takze zrobie z sytuacji to co najlepsze ;)

Troche jestesm rozczarowana bo ph mam odpowiednie na chlopczykowe staranka.. wczoraj wieczorem 8,5 a dzis rano 8,7...
bez zabwa i szczytu ;-)


Pisze przez tel.. i szlag mnie zaraz trafi.. skasowała mi się cala wypowiedz..:wściekła/y:

male liski zdrwiej nam kochana i uwazaj bo staranka juz za rogiem :)

Katrin moim zdaniem 40min biegania to juz ladny wynik. Ile razy w tygodniu chcesz biegać? Ja przed ciaza biegalam od pon do pt qstawalam o 5 biegalam 45-60min a później do pracy ♡♡ czułam się jak nowo narodzona.

ilaczku nosz kurka wodna!!!! Dzis mialy byc dwaie kreski!!! Ale dopóki @ jeszcze nie ma to jeszcze nic strasznego.


zaraz dopisze reszte bo musze corcie nakarmic

jestem po 5 próbach wysłania postu... jak nie brak internetu to tel. mi sie zawiesza

Dorcia[/B] u mnie wlasnie storczyki/Orchidee ladnie rosna bo tak jak u Ilaczka nie narzekają jako jedyne kwiaty ze nie dostaja wody. Najlpeszym miejscem dla nich jest sloneczny parapet wtedy kwitna bez problemow ;)
Ostatnio zauważyłam ze zaczely sie mnozyc i puszczaja nowe korzenie z liscmi na lodygach ;) popstrykam fotki jak bede w domku ;)

Piranho nie ryzykowałam i wstrzymalam sie od zlotego strzalu i dalej czekam na prawdziwy pik.
Ale juz jakieś oznaki sa bo szyjka sie otwiera no i jak napisalam wyzej ph ladnie rosnie ;)
Jak tam kochana dzieci zdrowie?
 
Ostatnia edycja:
Airfix to prawda, on jest farbowany. ja miałam takiego, był piękny, kwitł z pół roku, a teraz kwitnie od grudnia i jest biały, ma tylko lekko pręciki niebieskie, moje storczyki teraz wszystkie pąki popuszczały, kwitną jak szalone:-D
żaden inny kwiat się u mnie nie utrzyma, a storczykom nie przeszkadza to, że za często ich nie podlewam:-D

u mnie @ nie ma, w ogóle mnie podbrzusze nie boli, szyjka bardzo wysoko, ledwo ją dałam radę dotknąć:-) zobaczymy jutro co będzie;-)
 
hej hej :)

Doooorcia a Ty co wolne dzis masz ???? :D Jak tam moje male kociate amore ???

zakrecia Slonce mocno trzymam kciukaski za wizytke i prosze o eska po !!

mamakaja haha ale one to czasem przesadzaja...kiedys juz pisalam, ze one wszystkie sklepy w okolicy zwiedzaja kiedy chodza na spacer, tak jak Ola z tesciowa wszystkie lumpy w Katowicach :-D sie smieje, ale cieszy mnie to pewnie bo nie ma nic wspanialszego dla dziecka jak to, kiedy z kazdym ma wspolny temat, kiedy wszystko razem sie robi od A do Z wlacznie z tym ze Ola z Babcia razem spia w lozku, ogladaja bajki, i sadza kwiatki :-)

manowce z mojej perspektywy wyglada to niestety podobnie jak dziewczyny sie wypowiadaja. Tu nie chodzi o kolko wzajemnej adoracji, ale wchodzisz na konkretne forum tak ? na konkretny watek tak ? Tu spotykaja sie dziewczyny ktore plec planuja od poczatku do konca, zyja watkiem od poczatku do konca a wiedze jaka przekazuje chlona jak gabka. Wszystko w jakims stopniu szkodzi, wiekszym lub mniejszym, ale jesli przychodzi sie na watek dotyczacy stricte jednego tematu to ciezko sie spodziewac tego, ze bedziemy plec planowac na podstawie kolorow kapusty i dlugosci bocianich skrzydel :blink: Dlatego nie pisz, ze watek to nie kolko adoracji, bo badz co badz piszesz nie prawde - MY ZE SOBA JESTESMY STRASZNIE WSZYSTKIE ZZYTE I PRZEZYWAMY WSZYSTKO JAKBY BYLO NASZE WLASNE :happy2: I Kochamy sie Wszystkie od A do Z. Koniec kropka.A jesli komus sie to nie podoba to trudno, plakac z tego powodu nie bede, ale dziewczyn bede bronic, bo glowe kazda ma na miejscu i nie biora sie na cos co moze spowodowac wady plodu czy zagraza zdrowiu przyszlej mamy....zwlaszcza ze nad wszystkim czuwa ktos na kogo zlego slowa powiedziec nie mozna, a Ty przyszlas tu zaledwie dwa dni temu jesli dobrze pamietam a wyglada na to ze zaczynasz wszystkich po kolei pouczac...:confused:

piranha Ty wiesz ze ja zapomnialam dzis zmierzyc tempki ? :no: ale zaczyna mnie bolec lewy jajnik i to tak dosc konkretnie moze to to ???? heee ??

Airfix haha 9 ??? no nie gadaj :p:p nie kupuj niebieskiego...blee one farbowane sa. Wiesz skad sie biora ? Stad skad moj storczyk zmienno-kolorowy.Biale storczyki podlewa sie atramentem i kiedy kwitna kwiaty z bialego przyjmuja kolor niebieski, fakt sliczne sa na pewno, ale jednak sztuczne, ja uwielbiam rozowe a jedenego mam w domu Ci powiem nie wiem jakiego koloru :-D zielono -zolto-rozowy, wkleje Ci zdjecie wieczorkiem.
A Ł. tylko fuka jak nadety kot, ze to badziewie bo jak nie kwitnie to tylko lyse badyle widac :p no ale kiedy one ciagle kwitna wiec ja nie wiem czemu on tak gada !
 
Ostatnia edycja:
MY ZE SOBA JESTESMY STRASZNIE WSZYSTKIE ZZYTE I PRZEZYWAMY WSZYSTKO JAKBY BYLO NASZE WLASNE :happy2: I Kochamy sie Wszystkie od A do Z. Koniec kropka.

to fajne, mówię to bez cienia sarkazmu :) ale jednak we wcześniejszej fazie rozmowy z niektórymi dziewczynami się sprawa wyjaśniła, bo na spokojnie wytłumaczyły mi co i jak, przeprosiłam zresztą za to swoje mędrkowanie. a potem kilka osób zareagowało agresją. niestety jestem w mniejszości i poczułam się osaczona, wiem, że się dobrze znacie, ale takie sieroty "nowe" też potrzebują pomocy czasem, wytłumaczenia :tak:

edycja:
w każdym razie postaram się przewalczyć to złe wrażenie z początku i mam nadzieję, że dziewczyny mi wybaczą chwilowe zaćmienie umysłu :happy2:
 
Ostatnia edycja:
Dorcia ja mam tak samo storczyki sa piekne ale u mnie padaja jak muchy...jak kaktusy sie u Ciebie trzymaja to moge Ci pokazac fajnego kwiatka ktory dziala na podobnych zasadach a do tego kwitnie.Sa takie dwa kwiatki I syrasznie mi sie podobaja :tak:

Gesendet von meinem HTC One V mit Tapatalk
 
manowce tu na pewno nie chodzi o to ze jestes nowa czy sierota :blink: Po prostu ja czasem nie wypowiadam sie na pewne tematy, bo wiem ze moge sie mylic, lub tez kogos nieswiadomie urazic, a nie lubie tego, wiem ze nie do konca to dobre rozwiazanie, ale staram sie jednak jak najwiecej wyniesc z bycia tu, zarowno wiedzy jak i dobroci, i ciepla jakie jest tu okazywane, bo kontakt mamy nie tylko na BB, i kazda ma na prawde duza wiedze na temat planowania dlatego czasem warto posluchac do konca i uwierzyc ze to rzeczywiscie dziala :blink:
 
manowce tu na pewno nie chodzi o to ze jestes nowa czy sierota :blink: Po prostu ja czasem nie wypowiadam sie na pewne tematy, bo wiem ze moge sie mylic, lub tez kogos nieswiadomie urazic, a nie lubie tego, wiem ze nie do konca to dobre rozwiazanie, ale staram sie jednak jak najwiecej wyniesc z bycia tu, zarowno wiedzy jak i dobroci, i ciepla jakie jest tu okazywane, bo kontakt mamy nie tylko na BB, i kazda ma na prawde duza wiedze na temat planowania dlatego czasem warto posluchac do konca i uwierzyc ze to rzeczywiscie dziala :blink:

ja niestety czasem nie wiem kiedy się zamknąć :sorry:
a im bardziej czytam forum, tym bardziej chcę dziewczynkę. tak na marginesie.
 
reklama
Witajcie,

Mam dziś jeden z tych szalonych dni gdzie nawet ciężko znaleźć moment żeby się po ....głowie podrapać:-)

Nuuusiu czekam na fotki kwiatków:tak:. Co do storczyków to uwielbiam je - po ślubie mieliśmy sporo różnych kwiatów w domu które stały na parapecie i kupiliśmy storczyki które najpierw obchodził mój M i postawił je w pokoju w którym do godz 12 jest mnóstwo słońca a później jest go już mniej i niestety storczyki padały, no więc ja przejęłam inicjatywę nad opieką nad nimi i przeniosłam do pokoju na parapet gdzie jest zdecydowanie mniej słońca i ...rosną - mam ich w tej chwili 7 szt (cały parapet zastawiony:-)) ale pewnie jak bym znalazła jakiś fajny to bym go jeszcze przyciągnęła do domu:-):-):-) - wariuję na ich punkcie

Dorcia może spróbuj też znaleźć właściwe miejsce w domu dla storczyków żeby rosły

Piranhiu
.....fajnie że jesteś. Jak ma się klon? Zapomniałam napisać że my w zeszłym roku zaopatrzyliśmy się w palmowiec (poleciła nam go Pani u której zawsze kupujemy krzaczki) bo mąż marudził że mu się ten klon podoba ale że u nas on padł i Pani poleciła nam ten krzaczek też z bordowymi liśćmi i ciekawa jestem co z niego wyrośnie. Zapomniałam o nim - że go mamy - i jak pojechaliśmy na działkę to przypomniała mi się jego historia. Wygląda mi ten krzaczek na coś takiego
4222997861



Kochana jak znajdziesz chwilkę to napisz proszę coś o minerałach - jakie i kiedy badać?

małe liski jak dobrze pamiętam to przeziębienie dobrze wpływa na starania o dziewczynkę:tak:

Zakręciu &&&& za córeczkę

Nuuusiu
ale to fajne....taki kontakt babci i wnusi - też mi się tak marzy - moja mama i moja własna prywatna :-) córcia na zakupach - nikt także dobrze nie rozumie kobiety na zakupach jak...druga kobieta - moja mama cały czas mi kręci dziurę w brzuchu żebym walczyła o swoje marzenia (nigdy do niczego mnie tak nie namawiała) - ona tez bardzo marzy o wnusi:tak:

Airfix też z reguły tak mam że jak podjadę pod sklep to najchętniej bym nie wysiadała z samochodu bo wiem co będzie się działo - mały wszystko ładuje co sięgnie do swojego wózka że przy kasie to :szok: ile on tego nazbierał, starszy co chwila " mamo mogę to? a to za to mogę zamienić? Kupimy? itp. " i do tego M ze swoimi pytaniami i ja z listą zakupów w głowie na już do kupienia - wracam z nich i padam z bezsilności
 
Do góry