reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Marzeń o które warto walczyć,
radości, którymi warto się dzielić,
przyjaciół z którymi warto być i nadziei bez której nie da się żyć.
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

życzę Wam ja, Elmo


 
reklama
Dziękuję Wam Kochane.Mam nadzieję,ze fasoleczka jest silna i zdrowa.
Ulu- ja starałam się o córeczkę ,stosowaliśmy się z M praktycznie do wszystkich czynników w tym udanym cyklu,zobaczymy za jakiś czas....
Pozdrawiam Was cieplutko w Nowym Roku;)
 
Kopiuszek innej opcji niż Córa nie może być.. gratuluję a zobaczysz czas pokaże że u Ciebie mieszka dziewuszka. napisz mi proszę w jakim odstępie od owulacji były u Ciebie staranka?
 
Witam sie w Nowym Roku:)

Kopciuszek gratuluję i trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze i zeby marzenie sie spelnilo

Jak Wam kochane Sylwester minal?:-)
Nam dobrze, mlody spal, nawet fajerwerki go nie obudzily a starzy zarobili sobie romantyczną kolacje przy swiecach :-)

Jak tam nasze ciężaróweczki sie maja?:-)
Buziole
 
Witam się noworocznie :-D

Nie miałam dostępu do komputera w okresie świąteczno-noworocznym (jak na złość się zepsuł), więc życzenia słałam z telefonu, ale dłuższej wiadomości nie udało mi się napisać :baffled: Ale teraz wracam już do żywych ;-)


Ilaczek, Lenka - wiem, że takie rozczarowanie nie jest miłe - ja też w pierwszej ciąży marzyłam o córci i jak się okazało na USG, że to jednak będzie chłopczyk, to normalnie cały świat mi się zawalił - ale ja byłam głupiutka! ;-) do końca ciąży miałam nadzieję, że lekarz się pomylił, ale jednak tak się nie stało .... najważniejsze, że dziecko urodziło się zdrowe, a płeć ..... no cóż.... Trzymam kciuki &&&&& za Wasze marzenia - może lekarz tym razem się jednak pomylił :tak:

Zakręcona - ale ładne ten Twój Igorek :-) ale pech z tym zalaniem mieszkania - mam nadzieję, że już wszystko wróciło do normy.

Macy, Kate - i jak po zabawie sylwestrowej? Udało Wam się kupić te buty, czy jednak poszłyście boso ;-)

Gorgusia - ale masz fajne dzieciaki i Ty jak ładnie wyglądasz :-)

Anufifi - zaciskam mocno kciuki za Twoje staranka &&&&

Ula, Igusia - witajcie :happy2: powodzenia w staraniach!

Ana - szybkiego porodu i miłej niespodzianki odnośnie płci dzidziusia ;-)

Kate, Aljul - zdrówka dla chłopaków !!!

Piranha, Aljul - ale macie cuuuudne te kociaki :-D

Andziak - ale masz fajną ekipę dzieciaków :tak: a Ty wyglądasz jak siostra przy nich :rofl:

Airfix - ale masz akcje z tymi budowlańcami! :szok: i jeszcze synuś chory .... współczuję :no: zdrówka życzę!

Kopciuszek - gratulację! oby marzenie się spełniło!!!
 
dzień doberek :)

kochane wracam :) mam nadzieje, że mnie przyjmiecie z powrotem ?? :) :zawstydzona/y:z wami jakoś łatwiej trzymać mi dyscyplinę, najtrudniej po powrocie będzie z dieta, bo suplementami od 2 tyg . już się zajadam :-p

Rok 2015 niech będzie rokiem samych wspaniałych dni,
spełnienia marzeń i tych niebieskich i tych różowych, ale przede wszystkich niech nasze grono szczęśliwych mam zdrowych, pięknych dzieciaczków się powiększa :)


u mnie hmm w miarę... trochę miałam perypetii z pracodawcą, ale o tym na grupie, ale trzeba się wziąć w garść i iść do przodu by móc spełnić swoje marzenia ... :tak:
 
Kopiuszku dopisuje się do prośby uli87 mnie również interesuje moment starań, więc napisz nam koniecznie, którą metodę wybrałaś :-)
Piranhu jak ustalić kiedy starać się przy metodzie 0+12, jeśli np. w poprzednim cyklu pozytywny test owulacyjny wyszedł mi w 16 dc, to ile mam odczekać :confused: pewnie to już gdzieś było poruszane, ale mimo że przejrzałam masę postów to akurat na to pytanie nie znalazłam odpowiedzi, a często ta metoda była oceniana jako owocniejsza niż ta zalecająca zbliżenie na 2-3 dni przed owulacją :-)

Ps
spłakałam się właśnie jak bóbr...wróciłam od bratowej, która ma 3-m córcię, a u niej w rodzinie w ciągu kilku ostatnich miesięcy urodziły się 4 dziewczynki :-(
 
Ostatnia edycja:
Pranhu to moje wyniki z 7 dni po owulce jak je oceniasz można działać w lutym? do tej pory brałam mg wapń kwas foliowy i wit c nie brałam natomiast b=comlex
Sód - 137 (132-145)
Potas -3,98 (3,5-5,1)
Wapń= 9,46 (8,6-10,20(
Mg 2,2- (1,9-2,5)

Prolaktyna nie czynnościowa -14,25 (6,00-29,90)
Estardiol -100,7 (43,8-211)
Progesteron - 19,48 (1,70-27,00)
Igusia 82 - już wkrótce i Ty się doczekasz córci:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Katriina oj tak głupia jestem najważniejsze ,że zdrowe i taka myśl do mnie dotarła niedawno ze to przecież ogromne szczęście i trzeba się cieszyć dziś bylam w tesco obkupilam trochę maluszka i przecież to On bedzie najpiękniejszy i tak jednak w.myślach zawsze.to pozostaje jakieś takie ludzenie się za.tydzień bedzie u mnie 20 tydz. i pewnie bedzie usg polowkowe bo jeszcze gdzieś po cichutku myślę moze coś wkleslo hehe oj pomarzyć można sobie ;)
 
Do góry