reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej laseczki
Male liski jak przystalo.na kobietę jest drobniejsza Będzie dobrze &&&&

Iweet za Ciebie tez kochana &&&&&

Macy trzymaj sie kochana i dbaj o sobie W nocy postaram sie odp na grupie Będzie dobrze :*

Matik to prawda chłopcy to przystojniaki

Maran hmm dziwnie u Was potwierdzaja ciaze :)

Piranha zdrówka dla Was

My mamy male święto dzisiaj.:) rowno rok temu byly szczęśliwe staranka :)

Vivienka,Kira,Dorcia,Gdusia co u Was?
 
Ostatnia edycja:
reklama
kate.. Duzy przyrost powiadasz ;) dziewczynka jak nic :)))) Trzymam kciuki żeby tak było &&&&

aljul Dokladnie,okazało się ze oni nigdy domow nie budowali...;) Szkoda gadać, bo to dłuższa rozmowa by była
 
Matik mi również czas leci - może dlatego że mamy dzieci, więcej spraw do załatwienia niż przy pierwszej ciąży, mamy co robić - mi w pierwszej ciąży czas się dłuuuużył :) jestem umówiona na jutro na 19:15. Ty również daj znać po wizycie

Airfix z którego maja jesteś :)? siostra mojej mamy jest z 06.05 - i taki termin mam też wyliczony z OM :) jeju współczuję ci bardzo tych przygód z budową, ale za parę miesięcy, stresy przejdą, budowa się zakończy, a ty będziesz leżała na kanapie i popijała kawę inkę z mlekiem ;) w swoim nowym salonie

Aljul trzymajcie się, ja wierzę że będzie dobrze

Kate skrobnij co u ciebie

Maran tak właśnie myślałam, że tak wygląda u was opieka nad ciężarną :) trzymamy kciuki, za spokojną ciąże - będzie na pewno wszystko dobrze
 
małe liski trzymam kciuki za wizytę, dziewczynki często są mniejsze

maran mnie też mąż strasznie wkurza :tak:

kate
ja bety nie robiłam ale skoro u Ciebie duży przyrost to na pewno będzie dziewczynka :-)

airfix
tak to jest z tymi ekipami, każdy co przyjdzie nagaduje na tego co był a sam coś dodatkowo jeszcze sknoci. mam sporo znajomych którzy się albo budują albo pobudowali i u każdego coś jest sknocone. dodatkowych kosztów się niestety nie uniknie. trzymam kciuki żeby wiosna szybko przyszła
byłam dziś u dentysty i leczenie kanałowe, normalnie płakać mi się chcę.:-( byłam teraz u innej stomatolog i powiedziała że niemożliwe że tego nie było w sierpniu (wtedy leczyłam wszystkie zęby), normalnie rozszarpałabym tą stomatolog u której wtedy byłam. bez znieczulenia mi robi i na raty, dziś troszkę, za tydzień troszkę a potem za miesiąc kanałowo (ale podobno ma juz nie boleć), oprócz tego okazało się że mam jeszcze 2 zęby do zrobienia, ale z tym poczekam do 2 trymestru. kurcze jestem taka wściekła na tą stomatolog że tego nie widziała w sierpniu że szok.
 
Ostatnia edycja:
iwet współczuje, ja też wszystkie zęby robiłam w czerwcu i lipcu, mam nadzieje, ze nic mi na razie nie wyjdzie
do zrobienia
airfix współczuję z budową
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka!

Matik
, ale przystojniacy z Twoich synów :-), śliczne łóżeczko.

iweet, podobno dla kobiet w ciąży stosuje się znieczulenia pozbawione środków obkurczających naczynia krwionośne, lepiej jednak stosować je w drugim lub trzecim trymestrze. Jak tam Twój ząb, nadal dokucza? Będę mocno trzymać kciuki w czwartek.

anufifi
, masz więc 3 miesiące czasu na pełną regenerację komórek jajowych suplementami (też potrzebne są tu 3 miesiące jak w przypadku spermatogenezy), obmyślę Ci listę wspomagaczy i podeślę na PW.

Elmo
, wycałuj synka od cioci Piranii :-)

elisse
, zdrowie najważniejsze więc jeśli łykasz ważne dla zdrowia leki to w żadnym wypadku ich nie odstawiaj.

małe liski, super dziewczynkowe przepisy :-) ...i jak fajnie skomponowane, aż mi ślinka cieknie, uwielbiam tego rodzaju posiłki :-)

maggie, mi pomagały na mdłości tabletki Mamma Mamarin - zawierają imbir i B6.

Katriina, dużo zdrówka dla synka, by zdrowy już poszedł na przedszkolną imprezę.

Airfix, szkoda bo fajnie by było gdybyś mogła zrobić takie badania. Współczuję problemów z budową i życzę by wszystko zaczęło iść od tej pory po Twojej myśli :-)

małe liski
, na pewno wszystko jest w porządku a Księżniczka jest po prostu drobną dziewczynką, będę mocno trzymać jutro kciuki.

maran-atha, mi pierwsze objawy ciążowe pojawiały się dopiero w okolicy 7 tygodnia ...jejku, mi tak potwornie dłużyło się do pierwszego USG w 7t4d a Ty musisz czekać jeszcze dłużej a na pierwszej wizycie już być może poznasz płeć maleństwa :-)

zakręcona, no to najlepsze życzenia z okazji tak pięknego święta, niech synuś rośnie zdrowo :-)

iweet, właśnie doczytałam, ewidentnie stomatolog zaniedbała sprawę, strasznie współczuję :-(
 
Do góry