reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Kate moje gratulacje.spokojnej i nudnej ciazy.
Male liski piekna mamusia z ciebie.a brzusio spiczny.
Airfix bo ty czekasz namnie teraz!;-) a co do prawka to ja za 4 razem zdalam takze nie ma co sie poddawac. Teraz niewyobrazam sobie niejezdzic:-) chwilowo mamy jedno auto i juz mnie nosi se niejestem niezalezna tylko musze liczyc na innych z jazda.
No nic wrocilam po 12h z pracy i ide chyba pod prysznic i spac.
 
Kate super wiadomości:) gratuluję i cieszę sie Nudnej ciazy

Male liskświetnie wygladasz i kwitnaco tej zimy :)

Airfixtrzeba bylo sie nie poddawać z prawkiem Ja za 3 razem zdalam A huz myślałam ze cos zmajstrowaliscie bo ladny wykres byl

Iweet trzymam kciuki zeby Twoje marzenie sie spelnilo :*

Matik śliczna kiecka

Nue pamiętam ale któras pytala sie czy jestem zadowolona z wozka :) narazie spisuje sie bardzo dobrze
 
Kate, wspaniała wiadomość. Zarodek jeden? ;-) Cieszę się bardzo.
Małe liski, Ty masz już dowód? Brzusio masz bardzo zgrabny. Ty chyba jesteś drobna. Ja to już jak armata wyglądam. :-D
 
Kate to czekamy na drugi zarodek, tak do pary niech będzie ;)
Macy tak, mam wyrabiali mi 12 lat temu :)...szczerze, to zawsze był i jest mój mały kompleks - nawet jak założę sexy sukienkę i szpilki, to wyglądam jak przebrana dziewczynka, a nie kobieta, ale trzeba się cieszyć z tego co się ma ;) dawno temu obiecałaś mi swoje ciężarówkowe zdjęcie, ciągle czekam ;)
Zakręciu jak tam, lepiej już się czujecie? przypomnij jaki macie wózek?
Piranhiu co u ciebie i dzieci?
 
Małe liski, mam nadzieję, że nie sprawiłam Tobie przykrości. Nie taki był mój zamiar. Wyglądasz młodo, ale to powód do dumy. :-) Mnie jeszcze kilka lat temu też o dowód pytali. Teraz też się często pytają, ile mam lat. U mnie nie figura, a mały rozstaw oczu sprawia, że wyglądam nieco młodziej. No i niech tak będzie. :-D
Kate, co za szkoda. :-D Ważne, że jeden i zdrowy zarodeczek.

ja wczoraj w końcu zrobiłam pranie ciuszków dziecięcych. Teraz jeszcze czeka mnie prasowanie, ale takie rzeczy to można prasować. Sama przyjemność. :tak:
 
hej

dzieci jeszcze spią, zaczeły kaszleć wczoraj, zapisałm ich do lekarki
, jak wstaną to powoli się będziemy zbierać
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny czy mogę w ciązy przyjmować suplementy w postaci chelatu cynku? nie jem teraz w ogóle mięsa, a cynk jest bardzo ważny w diecie w I trymestrze, ale nie wiem czy nie poczekać do 26 lutego i nie zapytać lekarza.
 
reklama
Do góry