reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dziewczyny pisałam na szybko z telefonu, to poniedziałkowe usg nie dawało mi spokoju więc dzisiaj rano pojechałam do lekarza z lepszym sprzętem, Powiedziałam że chciałabym znać płeć i zrobił mi usg najpierw podejrzeliśmy z ujęcia potty shot i dziewuszka ładnie się pokazała. Potem zrobil mi jeszcze usg przez brzuch, mam zdjęcia twarzyczki malutkiej, jak się dowiedziałam łzy płynęły ciurkiem po policzku z radości. Jak się spełnia marzenie to jest nie do uwierzenia to jest takie szczęście że nie da sie opisać. Dziewczyny walczcie próbujcie bo naprawdę warto !!!
Przesyłam świeżutkie dziewczynkowe ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Airfix prezent świetny może faktycznie dokupić do tego jakąś książeczkę czy coś
Maran teraz trzymam za Ciebie kciuki mocno jutro za usg !!!
Kate Ty wiesz
Iweet dziękuję z całego serca
Marzycielko ja wcześniej miałam dietę nabiałową, suplementy łykałam. Poza tym inozytol witaminy b complex. W miesiącu starań dietę odpuściłam, staranka 2,5 dnia przed owulacją, bez orgazmu. Mój mąż to straszny piwosz. Może to też miało wpływ. Poza tym po staraniach zaraz poszłam sie umyć pilnowałam niskiego ph przez pierwsze 4 godziny, potem do owulacji kontrolowałam ze 2 razy w razie czego represh albo abiofem
 
Ostatnia edycja:
reklama
maggie Ależ się ciesze że marzenie sie spełniło !!!! Az mi łezki poleciały z Twojego szczęscia, takie szczęście bije od Twojego postu :* Super... Ja się nie poddaję na pewno zrobię wszystko co w mojej mocy :) maggie A czy Ty przeliczałaś w diecie żeby nie zjesc wiecej niz 9.0g białka? Czy po prostu dieta nabiałowa była i tyle ? ja nie ukrywam, nie dam rady ograniczyc sie do 9.0g białka, jem jogurty, ser biały, jajka sporadycznie , a wszedzie białko, łacznie z waflami ryzowymi i ryzem. Musiałabym głodna chodzić całkiem , a i tak chodzę i jem tyle aby przezyć ;)
 
Do góry