reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

PannaMyszka Ja przy słabej drugiej kresce zamierzam działać :) Dopiero przy dwóch ciemnych kreskach odpuść...dzis masz 9dc...to akurat do działania...6dc to bardzo wczesnie....ja z dużego odstepu mam synka....działajcie do pozytywnego testu owulacyjnego....bo teraz za wczesniej skonczyliście przytulanki :) Ja zamierzam działac w 12dc.owulacje mam w 14-15dc.... ( nie patrz na ten cykl :p bo zwariował mi całkiem...bladziochy na razie wychodza na owulacyjnych, owulacji ani widu ani słychu )
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ilaczek moje ogromne gratulacje zdrowka dla Was. Wiem co czujesz tez mialam cesarke po 6 godz juz na nogach ahhh ale ile sie wytrzyma dla tej chwili kiedy mozesz juz malenka objac i przytulic.
Airfix te testy owu co pisalam sa ok poprostu pozytywny wyszedl mi na kilkanascie godz przed owu, teraz tempka juz jadnie w gore poszla. Dziewczyny mam pytanie i lekka zalamke zrobilam badania i TSH mi wyszlo 2.14. Co robic chce sie w przyszlym misiacu starac. Ostatnio na poczatku ciazy mialam 2.20 ale wszystko bylo ok. Teraz nie wiem
 
Ostatnia edycja:
Tynka wszystkiego dobrego na nowej drodze życia
Mici gratuluję syneczka
Matik córcia rośnie w oczach śliczna jest
Magic ja miałam tsh ciut wyższe przed tą ciąża albo podobne, dokładnie nie pamiętam , lekarka powiedziała mi że nic z tym nie robimy, tylko że jak zajde to od razu mam sobie znów zbadać, poza tym pojedynczy wynik jeszcze o niczym nie przesądza. Myślę że taka wartość nie jest niebezpieczna a chodzisz do endokrynologa? jeżeli Cie coś niepokoi warto skonsultować
I faktycznie robiłam w 6tc i było 1,30
 
Tynka wszystkiego naj... na Nowej Drodze Życia:tak:I długich lat spedzonych razem z męzem w szczesciu i miłosci.

Cocinella cyżby sie udało? HMM...Jak tak to wielkie gratulacje :-)

Matik corcia jest przekochana-oj tak tak :tak:

Misia witaj :-)
 
Marzycielka86, hej :) Widzę, że między Twoimi dziećmi jest 4 lata różnicy (tak jak ja planuję, żeby było między moimi :p ). Powiedz jak oceniasz taką różnicę wieku? Starsze było mocno zazdrosne?
 
Airfix dziękuję, a powiedź (napisz proszę) mi jeszcze czy na ovufriend zdarza się że pokazuje owu w innym dniu niż była rzeczywiście? Bo z tego co oglądam to widzę że głównie po temperaturze oblicza?
 
Matik - Olivia jest przecudna :-) a Ty się nie smuć, że czas szybko ucieka, tylko ciesz się każdą chwilą spędzoną ze swoim szczęściem :-) a jak tam Twoi chłopcy? Zajmują się siostrzyczką?

Cocinella - A co Ty taka cichociemna ;-) wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia !!! :-)

Maggie - reakcja Twojego synka na siostrzyczkę - cudowna :-) fajny z niego musi być chlopczyk!

Magic - myślę, że Maggie ma rację - staraj się, a jak już będziesz w ciąży, to zbadaj TSH i zobaczysz jaki będzie wynik. Gdyby jednak się nie udawało przez kilka cykli (czego oczywiście nie zakładam), to powinnaś ponownie zbadać TSH i przy takim bądź wyższym wyniku udać się do endokrynologa. Często podwyższone THS stwarza problemy z zajściem w ciążę. Ale będzie dobrze, zobaczysz!

PannaMyszka - działaj! :-) trzymam kciuki &&&&
 
Ostatnia edycja:
ilaczek gratulacje. zdrówka dla Was

tynka cocinella
wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia

matik śliczna jest Olivka

airfix mi już ciężko cały dzień chodzić. wieczorem padam a kręgosłup boli. znowu wróciło gorsze samopoczucie: zgaga, osłabienie, senność :/
 
reklama
Do góry