reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Marzycielka też się doczekasz skarbu.

Airfix ja zanim u mnie córka się pojawiła brałam leki na zapalenie pęcherza. Może też pomogą u Ciebie +)

Maziajka to powodzenia.

Maggie nie dowiemy się nigdy co ma wpływ. Mimo wszystko i tak nie żałuję, że próbowałam.

Ajlak więcej potraw z magnezem jedz ;)

U mnie przy synku też dużo płodnego śluzu było. Przy córce prawie wcale.
 
reklama
Millo przy staraniach o chlopca w okresie owulacyjnym powinno byc duzo sluzu plodnrgo o wysokim ph a przy staraniu o dziewczynke sluzu nie powinno byc lub ma byc o niskim ph, aby to osiagnac dziewczyny stosowaly np sudafed ktory mial sluz wysuszac, lub irygacje z roztworu wody destylowanej z limonka by zakwaszac i wymywac sluz...
 
Kochane wiec tak:

Przedwczoraj wieczorem test pokazywal 1 kreske.Wczoraj nie robilam bo balam sie ze mi paskow nie starc ale dzisiaj doszly:p ale Dzisiaj wlasnie zrobilam test i jest taki.I co teraz? Juz chyba po wszystkim:( jak patrzyłam na test to ta 1 kreseczka byla taka nie za mocna a po 5 min czy 8 ..2 krechy;(czyli juz mam owulacje tak?i teraz na chłopaka jest?
 

Załączniki

  • 20160606_171544.jpg
    20160606_171544.jpg
    138,2 KB · Wyświetleń: 56
  • 20160606_172052.jpg
    20160606_172052.jpg
    129,9 KB · Wyświetleń: 72
Millo,test pozytywny wiec owulacja moze wystapic za 12-36h. Musisz sama zobaczyc ile to u ciebie zajmie robiac kolejne testy,najlepiej opodobnej porze,2 h bez picia przed. Starania na dziewcze zalecane do pozytywnego testu.

Maran,Nuska albo Elle jeszcze sie odzywaja?
 
Kochane wiec tak:

Przedwczoraj wieczorem test pokazywal 1 kreske.Wczoraj nie robilam bo balam sie ze mi paskow nie starc ale dzisiaj doszly:p ale Dzisiaj wlasnie zrobilam test i jest taki.I co teraz? Juz chyba po wszystkim:( jak patrzyłam na test to ta 1 kreseczka byla taka nie za mocna a po 5 min czy 8 ..2 krechy;(czyli juz mam owulacje tak?i teraz na chłopaka jest?
Ale mocna kreska.
 
reklama
Do góry