reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Millo,test pozytywny wiec owulacja moze wystapic za 12-36h. Musisz sama zobaczyc ile to u ciebie zajmie robiac kolejne testy,najlepiej opodobnej porze,2 h bez picia przed. Starania na dziewcze zalecane do pozytywnego testu.

Maran,Nuska albo Elle jeszcze sie odzywaja?


Roszponko ale czy wtedy to bedzie oznaczalo ze w kazdym kolejnym cyklu bedzie mniej wiecej tak samo?bo nie wiem co mi da sprawdzanie dalej? Rozumiem ze jak w sobote mialam wieczorem negatywny to juz mialam się kochać z mezem czy wczoraj kiedy to testu nie zrobilam?..Myslalam ze to bedzie pomalu widac ze kreska malo widoczna..mocniej i dopiero pozniej ta owu a ona juz jest:(cykl zmarnowany..smutno mi:(
 
reklama
Millo u mnie w sobote test owulacyjny był dodatni 2 mocne krechy, wczoraj juz negatywny, ale skok temperatury wystąpił dopiero dziś w nocy. Zatem u mnie owulacja była mniej wiecej 2 dni po teście pozytywnym. Ja myślę, że w pierwszym cyklu może zastosuje metode do pozytywmego testu, a w kolejnych cyklach będe bardziej patrzeć na śluz i omijać śluz płodny. Ja chyba w to wierzę, bo osoby które mają dziewczynki jak zaczęłam się pytać wogóle sluzu płodnego nie miały :) wiadomo nie daje to 100% gwarancji ale chyba ma duży wpływ.
 
a mierzysz temperature? ja tylko po tym wiem, że owulacja już wystapiła, bo kłucie w jajniku nie w każdym cyklu mam.

Przy dziewczynce zalecane jest codziennie lub 7dniowa przerwa coś takiego kojarze :-) ale w praktyce to róznie może wyjść :)
 
a mierzysz temperature? ja tylko po tym wiem, że owulacja już wystapiła, bo kłucie w jajniku nie w każdym cyklu mam.

Przy dziewczynce zalecane jest codziennie lub 7dniowa przerwa coś takiego kojarze :-) ale w praktyce to róznie może wyjść :)


Elena nie prowadzę.. kłucie czulam hmm 2 h temu tak mi sie wydaje w prawym jajniku:)ale czy przypadkiem wlasnie kochanie sie w owulacje i po niej nie jest na chlopca?
 
Millo,u mnie sie sytuacja powtarzala z testami, za kazdym razem mniej wiecej tak samo cykle wygladaly,ale wiadomo ze cos moze sie poprzestawiac. 12 do 18 h po owu sa podobno duze szanse na dziewczynke,po tym czasie znow na chlopca, tak wynika ze statystyk. Dla mnie ta metoda byla nie doogarniecia bo u mnie szyjka sie nie zaczynala zamykac zaraz po owu,sluz sie tez nie zmienial,dopiero po dwoch dniach. Testy mozesz robic co 4 godziny i zobaczysz jak kreska zacznie jasniec. Test owu pozytywny jest wtedy,kiedy kreska testowa jest ciemniejsza od kontrolnej. U mnie zawsze nastepowal wyrzut hormonu i kreska nagle stawala sie ciemna,nie stopniowo.

Maran,Elle zagladala jakis czas temu na enpr,ale od paru miesiecy cisza. A Nuska usunela konto na enpr.ciekaw jestem co u niej,czy jej sie w koncu udalo.
 
Millo,ja bym na twoim miejscu liczyla od najciemniejszej krechy. Wtedy poziom lh jest teoretycznie najwyzszy i pecherzyk powinien peknac w tym momencie.
 
reklama
To jakas czarna magia dla mnie:)bo skad bd wiedziala czy juz jest najmocniejsza a nie byla np 2h temuprzyczaje sie w nowym cyklu.Przynajmniej zobacze czy okres sie reguluje juz..choc po prostu zla jestem ze wczoraj nie sprawdzilam...rozumiem ze musiala byc jasniejsza kreseczka juz?i najlepiej kochac sie ogolnie tak zeby na 3 dzien byly 2 mocne kreski na tescie owu?
 
Do góry