reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Maziajka, a tak z ciekawości - lekarz zalecił Ci suplementację wit C i B, robiłaś badania, czy masz niedobory? Czy to tak profilaktycznie?
 
reklama
Maziajko to widze na pełnej:D ja zamowilam wit b6 50 mg i czekam i czekam..i sie przed owu nie doczekam:/

Jutro ide na badania tych mineralow zas:(ciekawe czy cos wzrosło..ale hormonow nie robie bo nic nie robilam w nich kierunku zeby sie pozmienialy to chyba nie ma sesnu sprawdzac..

Kochane ten sylk aplikowac przed seksem i po?Nie wybije to plemnikow?Ja mam 5 ph ogolnie a posylku mi tak do 4.5 max zejdzie ale sie zastanawiam czy po zetknieciu sie z tym spermy czy to nie zabije ich?:D
 
Ostatnia edycja:
Oliwia chcialabym miec corke i biore dlatego tyle tego[emoji14]
Antonia ja od kwoetnia biore folik i mg zB6 a teraz dowale jeszcze sama b6 wapn i wit C.Dodam ze kwasu biore podwojna dawke bo choruje na jamistosc rdzenia wiec wole dmuchac na zimne.Plan mam taki testy owu od 8 dc jak w zegarku 2 razy dziennie o tej samej porze , seks dziennie , od 24 dc bede robic test i jak tylko wyjdzie to zbadam progesteron zeby wiedziec czy wlaczac dupka.Wolalabym.juz go brac ale ginka powiedziala ze w razie pozytywnego testu zbadac progesteron i dopiero wtedy...

Millo.my uzywamy sylku podczas seksu raczej jest przyjazny dla plemnikow ma ph 4.5 zreszta zbadaj soboe jak.masz paski ph.

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajka wiesz co mi wyszło odnośnie tych testów. Pisałam :-) 9 dc kulminacja w kreskach a na usg w 19 dc wyszło że jestem przed owu mając 26 dniowe cykle. Nieźle co? Nie bardzo zatem wierzę w te testy, chyba... Ja jakoś strzele od razu po @ raz, może właśnie jakoś 9 dc a potem przed @ jakoś może w 20 dc. Zobaczymy. Ide teraz w sierpniu znowu na usg, będę wtedy w 13 dc, zobaczymy tym razem co z tymi jajeczkami :-)

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajko dzieki za info:)ja pare razy dziennie aplikuje sylk bo te ph mam wysokie..
My tez codziennie seksik ..wole myslec ze jednak te meskie sie oslabiaja haha:p

Antonina bedziesz strzelac raz po okresie i ok 20 dc?dobrze zrozumialam?
Ja wlasnie 13 dc ide do gina na usg.Jestem ciekawa co powie bo z obstawien to ten cykl z tych krotszych wlasnie
 
Millo, tak, chyba w pierwszym cyklu tak zacznę. Zobaczę jeszcze co tam wyjdzie na usg w 13 dc. Jeśli się potwierdzi że mam późne owu to jakoś zmodyfikuje plan

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Antonia poprobuje z tymi testami i z mierzeniem tempki zobaczymy co z tego bedzie.

Millo ja tez wole dmuchac na zimne i nie odpuszczac ani jednego dnia tymbardziej ze te odstepy g**** daja:p

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajko haha znaczy sie ja odstep robie ale mniejszy i tak^^ale od okresu do odstepu codzienie seksik..choc te bez orgazmu juz Mi bokiem wychodza:/i ostatnio przez sen doszlam buhahaha wkoncu


Elena jak zczaic kiedy jest mniej wiecej owulka plus 12h?Prowadze ten kalendarz na ovu z temp.Czy to sie jakos da wyznaczyc kiedy mniej wiecej?
 
reklama
Do góry