reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzieki Imama no nie maja latwo :) masz racje, co drugi dzien to jest ok i prawie tak wyszlo u nas raz tylko bylo dzien po dniu
A ja raz pipa 3.650 i cesarka nieplanowana 3.900 ale cos tam ze mna nie tak musi byc w srodku, bo pierwszy tez ciezko wychodzil i mialam miec kleszczowy, jakos sie obeszlo ,ale co z tego jak dupsko nacinali...
Antonia tez wole cesarske, rodzilam i tak i tak i wcale nie czuje sie bardziej kobieco czy cos, jesli bede mogla to wybiore cesarske, cos tam moj gin mowil mi ostatnio, ze skoro mialam zawsze przy porodzie jakis problem komplikacje to najprawdopodobniej cesarska przy kolejnym porodzie, ale to nic na 100%. Chyba ze dali by mi wybor, a poki co do tego to jeszcze daleka droga... trzeba najpierw zajsc :)
 
reklama
Ana tego nie wiem bo ja nigdy nie wiem kiedy jest nisko a kiedy wysoko;p

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
ok mimo wszystko dzieki za informacje nie badalam przed @ wiec nie wiem jak jest po owul. ogarnelam czy zamknieta czy otwarta i wiem ze np. rano zawsze mam nizej, a po poludniami wyzej badam dwa ,trzy razy dziennie :p tak na nastepny cykl zeby juz byc obyta :D gdy by sie nieudalo.
 
Elena to zycze by posiedziala jak najdluzej i najbezpieczniej:** oj pamietam jak zaszlas w ciaze..wszystkie praktycznie staralyscie sie ze mna i za niedlugo bedziecie tulic swoje Bąbelki.Az lezka sie w oku kręci ale bardzo sie ciesze Waszym szczesciem:**
Dziękuje Kochana! Ja trzymam kciuki za Ciebie, mam nadzieje ze szybko doczekasz się swojego Bąbelka :)

Elena, kochana niech mała jeszcze trochę posiedzi. Kazdy dzień jest ważny.
Trochę napedzilas mi stracha, bo caly czas myslalam mam dużo czasu.....najpierw Ellena a ja miesiąc później [emoji6].
Ja miałam to samo, że tyle znajomych z innych forum i z realu było przede mną do rozpakowania, a teraz zostałam tylko ja :) do terminu powinnam urodzić z racji nadciśnienia, więc mam nadzieje ze jakos samo się zacznie w tym 39+0 - 40+0 :) bo później pewnie beda musieli mi wywoływać poród.
To daj znak jak po usg, może jakies fajne zdjęcie będziesz miała :-)

Elena ja to miałam syna 3150 a drugi 3540 i naprawdę różnica a obok dziewczyna urodziła 3800 i taki duży ten bobas mi sie wydawał ze ja akurat myśle ze 4 kg to bym nie wypchała!
No właśnie dlatego chciałabym aby mała wazyła choć te 3,4 kg :) ale przez to jakos wogóle porodu się nie boje, bo skoro syn 4 kg wyszedł bez nacinania i bez pekniecia, to córeczka powinna łatwiej, tym bardziej ze dziewczynki obwód głowy maja mniejszy :) no ale czasem reguły nie ma.
 
Elena bez nacinania i pęknięcia! O matko zazdroszcze! Dla mnie szwy po pierwszym porodzie to katorga- dobrze ze po namowie położnej ściągnęłam mimo ze miałam rozpuszczalne bo strasznie rwało. Ale wydaje mi sie ze złe mnie zszyli poprostu. Bo teraz syn sie rodził z raczka na głowie i o wiele mocniej bolało i mocno peklam ale po paru godzinach siedziałam juz i bez takiego mocnego rwania.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny trzymam kciuki za staraczki :)
Elenaa oby malutka jeszcze posiedziała :-) :) moja Laura urodziła się równo w terminie i tak nie była gigantem bo ważyła 3050, ale dzięki temu poród miałam szybki i sprawny i bez nacinania, z reguły też dziewczynki są mniejsze bo synek był pół kilo cięższy jednak
 
Hej :) Kilka razy napisałam na tym forum, ale ciężko jest mi się wbić w już tak zgrany wątek. Udało mi się przeczytać wszystkie posty. Jestem w szoku jaka jest tu skarbnica wiedzy i ile jest tu cennych informacji. Jednak po przeczytaniu wszystkiego teoretycznie moja wiedza powinna być większa jeśli chodzi o planowanie ale mam wrażenie, że trochę już się pogubiłam. Stąd mam kilka pytań i będę ogromnie wdzięczna za odpowiedź:
- czy odżywki białkowe stosowane przez osoby uprawiające sport można zaliczyć jako składnik diety pod dziewczynkę?
- siemie lniane i nasiona chia - one mają wpływ na ilość śluzu płodnego ale czy one nie są poleca przy planowaniu chłopca?

Mam już 3 letniego synka dlatego bardzo bym chciała się postarać o siostrzyczkę dla niego :)
 
Aleksandro witaj. No niestety jest tego sporo a niestety cieżko czasem poskładać to wszystko.
Jeśli chodzi o siemię i nasiona chia to ja całkowicie odstawiłam, mam dwóch chłopców i przy staraniach to mnóstwo wlasnie siemia i chia wraz z płatkami owsianymi spożywałam. Uważam ze bardziej na chłopca z tego co czytałam.
Co do odzywek białkowych to gdzies czytałam cały artykuł ale niestety nie jestem pewna czy dobrze pamietam. Jak sprawdzę to dam znac. Ale to tez zależy czy chodzi Ci o męża czy sama odżywki stosujesz. Bo jak sama to ja ja osobiście uważam ze duża zawartość protein wpływa waśnie na chłopców. Ja jestem na diecie nisko białkowej i tłuszczowej czyli min 50-60g protein dziennie ale karmie wiec dlatego mam ta górna granice. Analizując moja wcześniejsza diete przy chłopcach to wlasnie byłam na diecie south beach (pierwszy syn) tam prawie same jajka sie je a przy drugim zaś dukana to bardzooo dużo miesa.
Napisz cos o swoim planowaniu No i kiedy zaczynacie [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
I dupa..owulacja bedzie na dniach;( ale jestem zla.. po co Mu ten urlop kazalam brac..500 zl olane.. a i tak nic z tego nie bedzie..mam dola..mam juz dosc tego wszystkiego;(

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :) Kilka razy napisałam na tym forum, ale ciężko jest mi się wbić w już tak zgrany wątek. Udało mi się przeczytać wszystkie posty. Jestem w szoku jaka jest tu skarbnica wiedzy i ile jest tu cennych informacji. Jednak po przeczytaniu wszystkiego teoretycznie moja wiedza powinna być większa jeśli chodzi o planowanie ale mam wrażenie, że trochę już się pogubiłam. Stąd mam kilka pytań i będę ogromnie wdzięczna za odpowiedź:
- czy odżywki białkowe stosowane przez osoby uprawiające sport można zaliczyć jako składnik diety pod dziewczynkę?
- siemie lniane i nasiona chia - one mają wpływ na ilość śluzu płodnego ale czy one nie są poleca przy planowaniu chłopca?

Mam już 3 letniego synka dlatego bardzo bym chciała się postarać o siostrzyczkę dla niego :)
Wydaje mi się że wymienione produkty są chlopczykowe :-) ale napewno wypowiedza się ekspertki, dziewczyny!!!! :-)


Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry