reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Bedzie i u ciebie, trzymam kciuki [emoji173] ! Moze za wczesnie jak i u mnie... chociaz skad masz testy ? Ja mialam z allegro i do dzisiaj sa negatywne, a inne z 2 innych firm pozytywne...



Dziekuje [emoji173] Mialo byc celowane w chlopca, ale wyszlo tak ze [emoji173] bylo kilka dni przed owu... dzisiaj 14 dpo...
U mnie wyszło w samą owulacje i podobno córeczka a synek zrobiony na króliczki ;) Trzymam kciuki za chłopca [emoji110]
 
reklama
Testy są z Allegro właśnie. Jakaś tam aukcja była gdzie sprzedawali więcej niż jeden to wzięłam [emoji23][emoji23][emoji23]

Ale w dniu @ pojde po jakis konkretniejszy. Bede wiedzieć na 100% czy mnie nie okłamują. Choc serio, ciąży nie wróżę sobie w ogole.
 
U mnie wyszło w samą owulacje i podobno córeczka a synek zrobiony na króliczki ;) Trzymam kciuki za chłopca [emoji110]

Mihasiaaa napisz kiedy miałaś owu w udanym cyklu, chodzi mi jaka była wtedy faza księżyca. Ja tak wierzę w te fazy księżyca, że w pełnię poczynaja się chłopcy a w nów dziewczynki. Teraz owu wypada w pelnie i myśle czy nie odpuścić na 3 miesiące. Chłopców mam z pełni jeden a drugi blisko pelni. A u was dziewczyny jak było? Pamiętacie?
Tu na tym forum kiedyś były opisywane badania robione chyba w Indiach związane z fazami księżyca, a płcią. Nie umiem tego znaleźć.
 
Bo jak strzeli nagromadzonym silnymi plemnikami to poszaleją te szybsze czyli męskie. A tu chodzi o damskie plemniki i zmniejszenie testosteronu u faceta.


Melduje temp. 37,08 czyli wróciła na swoj tor. Weekend zadecyduje co i jak bo w poprzednim cyklu też mi tak skakała temp.
Ja tylko naprostuje ze jesli chodzi o czesta wymiane nasienia na dziewczynke to chodzi o to zeby tego nasienia bylo mniej (mniejsza liczebnosc plemnikow) i tak dziala czesta wymiana lub dluga abstynencja powyzej 8 dni, jednak Codzienna wymiana lepsza i bezpieczniejsza bo te plemniki sa świeże a po dlugej abstynencji moga sie pojawiac jakies abnormalne, bo plemniki tez swoja żywotność maja ,

Mamolinka gratuluje :*! A mieliscie kilka podejsc w tym cyklu czy tylko 1 ?
 
Mihasiaaa napisz kiedy miałaś owu w udanym cyklu, chodzi mi jaka była wtedy faza księżyca. Ja tak wierzę w te fazy księżyca, że w pełnię poczynaja się chłopcy a w nów dziewczynki. Teraz owu wypada w pelnie i myśle czy nie odpuścić na 3 miesiące. Chłopców mam z pełni jeden a drugi blisko pelni. A u was dziewczyny jak było? Pamiętacie?
Tu na tym forum kiedyś były opisywane badania robione chyba w Indiach związane z fazami księżyca, a płcią. Nie umiem tego znaleźć.
Z synkiem owu miałam ok 16/17 maja a pełnia była od 21 maja. Teraz owu miałam 19/20 maja i to było zaraz po nowiu bo był 15 maja. Czyli wg faz księżyca by się sprawdzało, bo ja się za bardzo na tym nie znam?
 
Ja tylko naprostuje ze jesli chodzi o czesta wymiane nasienia na dziewczynke to chodzi o to zeby tego nasienia bylo mniej (mniejsza liczebnosc plemnikow) i tak dziala czesta wymiana lub dluga abstynencja powyzej 8 dni, jednak Codzienna wymiana lepsza i bezpieczniejsza bo te plemniki sa świeże a po dlugej abstynencji moga sie pojawiac jakies abnormalne, bo plemniki tez swoja żywotność maja ,

Mamolinka gratuluje :*! A mieliscie kilka podejsc w tym cyklu czy tylko 1 ?

Dziekuje ❤❤❤ W sumie 2, ale to byl dzien po dniu.
 
U mnie juz po ciąży.... znaczy nie udało sie. Spadek dzis do 36,79 wiec czekam na @.

Załamałam sie totalnie. Taki spadek z dnia na dzień [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] szybki szok. Ale powiedziałam sobie, że startuję z badaniami! Muszę wiedzieć czy coś jest nie tak.
 
Leeleeth- nie poddawaj sie kochana! Zrob badania, moze monitoring?! Mam nadzieje ze trafisz na ogarnietego gina ,kciuki trzymam :*!

Zrobiłam badania, mam podwyższona prolaktyne, i bardzo słabe amh.
W moim wieku amh 5 to wskazanie do ivf ja mam 1,25 wiec nie wiem co dalej.
Wychodzi na to, że mam małe szanse na ciąże naturalną, i tylko wspomaganie rozrodu wchodzi w grę...
przeryczalam dwa dni. Teraz się zbieram do kupy i umawiam się do kliniki zobaczę co mi tam powiedzą.
Nagle okazuje się, że nade wszystko chciałabym być choć raz jeszcze w ciąży, a płeć to bardzo drugorzędna sprawa jest.
Mamy złożone dokumenty w Oa, czekamy na te nasze dziewczynki wiec chyba tylko tak mogę je mieć.
Dziękuje za wsparcie! I ze o mnie pamiętasz!

@Grabcia123 nie tylko Ty będziesz walczyła o dzidziusia, wychodzi, że obu nie przyjdzie nam łatwo [emoji57]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry