reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ja tylko naprostuje ze jesli chodzi o czesta wymiane nasienia na dziewczynke to chodzi o to zeby tego nasienia bylo mniej (mniejsza liczebnosc plemnikow) i tak dziala czesta wymiana lub dluga abstynencja powyzej 8 dni, jednak Codzienna wymiana lepsza i bezpieczniejsza bo te plemniki sa świeże a po dlugej abstynencji moga sie pojawiac jakies abnormalne, bo plemniki tez swoja żywotność maja ,

Mamolinka gratuluje :*! A mieliscie kilka podejsc w tym cyklu czy tylko 1 ?
Rozmawiałam z ginekolog u mówi że przy strzale w owulacje (jeśli nie udaje zajść się wcześniej przed) a chce się miec dziewczynke to ma sens. A jak np. Robim6 4-5 dni przed to lepiej nie bo może być ich za mało? Ps. Moja siostra robiła córkę 4 dni wcześniej i za 2 razem się udało. Więc dziewczyny, kolejny cykl, kolejna nadzieja <3
 
reklama
@martoosia04 wiem, że ciężko przyjąć porażkę ale kolejny cykl to kolejna szansa. Ja jestem po wyciągnięciu wkładki i nawet nie wiem kiedy okres będzie. Strasznie się tym denerwuje.
Wiem, że któraś z Was ostatnio wyciągała ale nie pamietam która. Miałabym kilka pytań. Kiedy wrócił okres? Czy miesiączki są regularne ?
@leeleeth bardzo mi przykro z powodu wyników badań. Ale na pewno sobie poradzisz. Super, że czekacie na dziewczynki i to dwie. Będzie dużo szczęścia. Rozumiem Cie, że chcesz być jeszcze raz w ciąży. Ja mam takie samo pragnienie. Sama myśl ze mogę być w ciąży i już pozbyłam się wkladki sprawia ze czuje się dobrze. Dopełnieniem szczęścia będzie wiadomość o kolejnej córeczce. Ja tez miałam problemy z prolaktyna. Pomógł mi bronergon.
Dziewczyny pisze raz na jakiś czas ale czytam Was codziennie i kibicuje każdej z Was.
@mamolinka90 gratuluje ciąży. Czekamy na kolejne wieści.
 
@martoosia04 wiem, że ciężko przyjąć porażkę ale kolejny cykl to kolejna szansa. Ja jestem po wyciągnięciu wkładki i nawet nie wiem kiedy okres będzie. Strasznie się tym denerwuje.
Wiem, że któraś z Was ostatnio wyciągała ale nie pamietam która. Miałabym kilka pytań. Kiedy wrócił okres? Czy miesiączki są regularne ?
@leeleeth bardzo mi przykro z powodu wyników badań. Ale na pewno sobie poradzisz. Super, że czekacie na dziewczynki i to dwie. Będzie dużo szczęścia. Rozumiem Cie, że chcesz być jeszcze raz w ciąży. Ja mam takie samo pragnienie. Sama myśl ze mogę być w ciąży i już pozbyłam się wkladki sprawia ze czuje się dobrze. Dopełnieniem szczęścia będzie wiadomość o kolejnej córeczce. Ja tez miałam problemy z prolaktyna. Pomógł mi bronergon.
Dziewczyny pisze raz na jakiś czas ale czytam Was codziennie i kibicuje każdej z Was.
@mamolinka90 gratuluje ciąży. Czekamy na kolejne wieści.


Dziekuje ❤ I to bylam ja , wkladke wyjelam 14-08 a 16-08 zaczelam plamic. Mi gin mowila, ze nie musi byc @ aby zajsc w ciaze po wyjeciu.


Dołącze do was chyba. 4 cykl i klapa! [emoji24]

Przykro mi , a tak bardzo liczylam, ze i Tobie sie uda. Ale nie poddawaj sie! Zrob badania, odpocznij, czasami psychika plata figle. Za bardzo sie skupiamy na osiagnieciu celu. Odpusc troche , ❤ dla przyjemnosci bez stresu kiedy owu .... trzymam kciuki
 
Naomi ja też brałam bromergon na prolaktynę. Teraz niby wszystko jest w porządku.

Martoosia nie łam się następny cykl musi się udać. Ja wiem że to dołujące i stresujące ale trzeba być dobrej myśli że te wszystkie wysiłki zaowicuja wymarzoną ciążą.

Leeleth bardzo ci kibicuję. Może specjaliści pomogą ci osiagnąć zamierzony cel i dostaniesz tą swoją wymarzoną córeczkę.

A z ciekawosci sprawdziłam fazy ksiezyca w pazdzierniku i w okolicach owu księżyc ma iść do pełni czyli teoretycznie sprzyja to chlopcu. A sprawdzi mi któraś te znaki zodiaku albo powie jak to zrobić z czystej ciekawości??
 
Ostatnia edycja:
Naomi ja też brałam bromergon na prolaktynę. Teraz niby wszuwszy j strona w porządku.

Martoosia nie łam się następny cykl musi się udać. Ja wiem że to dokujące i stresujące ale trzeba być dobrej myśli że te wszystkie wysiłki zaowicuja wymarzoną ciążą.

Leeleth bardzo ci kibicuję. Może specjaluaci pomogą ci osiagnao zamierzony cel i dostaniesz ta ta sw wymarzoną córeczkę.

Za Z ciekawosci sprawdziłam fazy ksiezyca w pazdzierniku i w okolicach owu księżyc ma iść do pełni czyli teoretycznie sprzyja to chlopcu. A sprawdzi mi któraś te znaki zodiaku albo powie jak to zrobić z czystej ciekawości??
O właśnie powiedzcie dziewczyny
 
Naomi ja też brałam bromergon na prolaktynę. Teraz niby wszystko jest w porządku.

Martoosia nie łam się następny cykl musi się udać. Ja wiem że to dołujące i stresujące ale trzeba być dobrej myśli że te wszystkie wysiłki zaowicuja wymarzoną ciążą.

Leeleth bardzo ci kibicuję. Może specjaliści pomogą ci osiagnąć zamierzony cel i dostaniesz tą swoją wymarzoną córeczkę.

A z ciekawosci sprawdziłam fazy ksiezyca w pazdzierniku i w okolicach owu księżyc ma iść do pełni czyli teoretycznie sprzyja to chlopcu. A sprawdzi mi któraś te znaki zodiaku albo powie jak to zrobić z czystej ciekawości??
Na znakach zodiaku wogole się nie znam @martoosia04 kiedyś wklejala link
 
@leeleeth bardzo mi przykro!!! Ale wierzę że ci się uda! Zasługujesz na to!! Nie wiem czemu ale wydajesz się mi być jakaś bliska dusza chociaż się nie znamy..
@Marzycielka86 a co u Ciebie?
@martoosia04 uda się w nowym cyklu! Z każdym cyklem jesteś mądrzejsza co zaowocuje...
Ja odpuściłam..na początku cyklu myślałam jeszcze o badaniach itp ale mój gin na urlopie wygrzewa się więc odpuszczam i powoli się godze z tym że będę miała jedno dziecko, a wynagradza mi on tym że jest przekochany spokojny i bardzo czuly. Dodatkowo ostatnio lekarz pediatra stwierdził że jest bardzo inteligentny i ma bardzo dobra pamięć.. Kazał mu zrobić kilka rzeczy pokazać i stwierdził że rozwojem już przekracza 2.5 roku a ma 20msc..a wyszło to przy rutynowej wizycie.. Widziałam wcześniej że ma dobrą pamięć i szybko się uczy ale jakoś nie myślałam że to aż takie nadzwyczajne... Więc mam w kogo inwestować czas i energię.. Zostaje chwilę z wami pokibicowac wam :)
Trzymam kciuki za każdą Z was !!
 
Dziekuje ❤ I to bylam ja , wkladke wyjelam 14-08 a 16-08 zaczelam plamic. Mi gin mowila, ze nie musi byc @ aby zajsc w ciaze po wyjeciu.




Przykro mi , a tak bardzo liczylam, ze i Tobie sie uda. Ale nie poddawaj sie! Zrob badania, odpocznij, czasami psychika plata figle. Za bardzo sie skupiamy na osiagnieciu celu. Odpusc troche , ❤ dla przyjemnosci bez stresu kiedy owu .... trzymam kciuki
@mamolinka90 coś Ty aż nie umiem uwierzyć. Ja właśnie tez przez jeden dzień płaciłam jakoś 3 dni po wyjęciu. Tak szybko Ci się udało zajść. A planowałaś chłopca czy dziewczynkę ? Ja póki co uważam z M. Mam nadzieje ze miesiączka szybko wróci. Jak wyglądały twoje starania ? Wiedziałaś kiedy masz owulacje ?
 
reklama
@mamolinka90 coś Ty aż nie umiem uwierzyć. Ja właśnie tez przez jeden dzień płaciłam jakoś 3 dni po wyjęciu. Tak szybko Ci się udało zajść. A planowałaś chłopca czy dziewczynkę ? Ja póki co uważam z M. Mam nadzieje ze miesiączka szybko wróci. Jak wyglądały twoje starania ? Wiedziałaś kiedy masz owulacje ?


My planowalismy chlopca ... robilam testy owu, a i tak wyszla dupa, bo test w poniedzialek pozytywny, ❤ wtorek i srode, a owu i tak dopiero przyszla w sobote . I to wtedy kiedy maz chory byl... wiec duza szansa, ze bedzie kolejna dziewczynka, chociaz po cichu mam nadzieje, ze jednak pojawi sie moja wyczekana wisienka na torcie - synus ❤❤❤❤
 
Do góry