reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

No i byłam z synkiem u lekarza. Oczywiście skończyło się na antybiotyku i jeszcze jakiś tabletkach na zasadzie sterydów. Rany Boskie, cholera wie na co te sterydy bo mój angielski nie jest na tyle rewelacyjny żebym mogła sobie przetłumaczyć, a nie ma nic na necie po polsku o tym.
No mnie zaczyna powoli rozkładać. Już mnie porząnie swędzi w nosie. Ale zrobiłam sobie syrop cebulowy i syrop miodowo-czosnkowo- cytrynowy, więc może jakoś się jeszcze wyliżę .
Eliczek a u mnie dość ładnie i wcale nie tak zimno, ale niestety mały chory i lipa ze spacerków.
 
reklama
cześć Laseczki!!!!
Dzięki za miłe przyjęcie postaram pisać jak najczęściej.Mam prośbę czy któraś może mi napisać jak wstawic te suwaczki:-) z góry dziękuje!!!!A tak poza tym to niestety dostałam @ i już jestem po nareszcie można zacząć kolejne sterania ale nie wiem jak długo dam jeszcze rade nie wim czy Wy też tak macie badz miałyście ale ja gdzie bym nie była widze kobiety w ciąży w telewizji ciąża wszędzie tylko nie ja:-(
Pozdrawiam
 
:-)HEJ laseczki
:tak:Dorotko , nie daj sie chorobie- caluski dla synusia.:-D
:-DK_asiu wszystko jest mozliwe kochanie, dzialaj z mezem, dzialaj.........moze teraz sie uda.:-D
;-)Kasiu2005 pozdrowienia:tak::tak::tak::tak:


:no:U nas tez dzis zimno, wietrznie i deszczowo, koszmar. :baffled:Nie znosze listopada. Laseczki juz niedlugo swieta i dobre jedzonko- mniam......:-D
 
Dziewczynki!!!
Laseczki, kochane, ten nasz wątek pomału umiera. Tutaj już mało się dzieje. Nikt nic nie pisze.
Dorotko, trzymaj się i nie dawaj chorobom!!! Buziaki dla synka!
Beatka! Oby do Świąt, potem do Nowego Roku.... a potem to już tylko do wiosny!!!
Agacia, Suwaczki to najprostrza sprawa na świecie. Wejdź sobie na strony, które widzisz na naszych suwaczkach i tam możesz sobie utworzyć swojego. Powodzenia!
Ja pamiętam, że też na początku miałam z tym problem, ale jakoś się udało.
Kasia_2005, K_asia, Jarzebinka, Gosia, Antiope i wszystkie nasze kochane dziewuszyska, ściskam Was mocno!!!
 
eliczek może to przez to, że ostatnie wieści sprawiły, że nasza wiara w to, że "sposoby" na chłopaczka bądź dziewuszkę skutkują, została zachwiana? A tak apropos, to ciekawa jestem ilu dziewczynom, które starały się o konkretną płeć, udało się zmajstrować tą płeć, którą chciały. Czy ktoś może zrobić taką ankietę?
 
Hahaha.....powiem szczerze Antiope, ze z tym planowaniem plci, to trzeba podejsc na spokojnie. Przypadek NiaNi tylko potwierdza to , ze nie ma co liczyc na to matematyczne obliczenia. Natura i tak robi swoje.
 
Antiope! Ja też już do tego podchodzę z rezerwą. U mnie w rodzinie dziewuszka to rzadkość. Więc co będzie to będzie. Męża tak na wszelki wypadek męczę i trochę pomagam matce naturze. Ale dziś to już chyba przegiełam.
Poza tym myślę, że tam na górze, ktoś za nas planuje. My swoje...
W każdym bądź razie chcę bardzo mocno dziewczynki, ale się nie łudzę. Jak się nie uda. To ubranka po wszystkich chłopakach w rodzinie po raz kolejny się nie zmarnują. A jak przez cufal się uda, to też się będę cieszyć.......tylko bardziej hehe!!
Dziewczynki moje kochane. Ja się boję, że jak prawie większość przeniesie się do wątku zamkniętego, to rzeczywiście tu już nikt nie zostanie.
No ale wtedy to chyba już tylko na zamkniętym będziemy się rozpisywać. I daj Boże, żeby nadążyć za wszystkimi!!
 
NiaNia - planowała dziewczynkę - będzie chłopaczek.
Ja chcę dziewczynkę.
Beatka - chyba się też pisze na dziewczynkę.
Dorotka - dziewczynka.
K_asia - CHłopak.

Co do reszty to pojęcia nie mam. Niech zresztą same dziewczynki się wypowiedzą.
 
reklama
:tak:Eliczku bardzo chce coreczke ,ale w serduszku cos czuje ze drugi tez bedzie chlopak.:-D

:-DNie martw sie ,ze tu nikt nie bedzie zagladac, zawsze cos tu naskrobiemy- no ale na zamknietym wiecej bedziemy pisac o swoich sprawach. Czasami na watku otwartym nie warto pisac za duzo, juz nieraz sie o tym przekonalam, bo czesto komus nasze wypowiedi sie nie podobaja. Wiec czasami juz sobie odpuszczam i na gg, wole sie wygadac.;-)
 
Do góry