reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Cześć Elenaa :) , dawno cie nie bylo, nie patrz na nikogo jak chcesz jeszcze dziecko to miejcie i tyle nie ma co na otoczenie patrzec, nasi synowie beda mieli 6 lat a drugi 2.5 jak sie dzidzia urodzi , kurde dalej imienia brak ! Masakra! Nie moge wpasc na nic pasujacego i oryginalnego[emoji2962] a porod tuz tuz

Żadnych propozycji z których możecie wybierać?

Powiem ci, że u nas wciąż pomimo potocznej Tosi, to ta Tola chodzi mi non stop po głowie [emoji23]
 
reklama
Cześć Elenaa :) , dawno cie nie bylo, nie patrz na nikogo jak chcesz jeszcze dziecko to miejcie i tyle nie ma co na otoczenie patrzec, nasi synowie beda mieli 6 lat a drugi 2.5 jak sie dzidzia urodzi , kurde dalej imienia brak ! Masakra! Nie moge wpasc na nic pasujacego i oryginalnego[emoji2962] a porod tuz tuz
A ja mają na imię starsi ? O ile można wiedzieć
 
983909

Witam :). Może któraś z Was potrafi zobaczyć tu nuba?
 
reklama
Hey u mnie na razie cisza w temacie
Tak jakoś mi przeszło
Nawet cyklu nie monitoruje nie zależy mi już.
Patrze na Maksa jak rośnie i łap każda cheile
 
Do góry