reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Zawsze jest o czym. Ja na przykład mogę się dziś podzielić jelitowka :D Spadła na mnie jak grom z jasnego nieba,na szczęście w wersji ligt :)

Haha oczyścisz się i będziesz jak nowonarodzona [emoji23] uwielbiam ten stan :D mnie mąż cały dzień denerwuje, więc coś mi się wydaje że weekend będzie mój [emoji23][emoji23]
 
Haha oczyścisz się i będziesz jak nowonarodzona [emoji23] uwielbiam ten stan :D mnie mąż cały dzień denerwuje, więc coś mi się wydaje że weekend będzie mój [emoji23][emoji23]
Ja nie znoszę. Nic nie mogę zjeść,mdli mnie okropnie. I właśnie przypomniałam sobie,zw tak miałam cale 4 miesięce w drugiej ciąży :D to było straszne! :D
A czym Cię ten mąż tak strasznie denerwuje? Może przepracowany? Mój jak za dużo pracuje też tak ma
 
Ja nie znoszę. Nic nie mogę zjeść,mdli mnie okropnie. I właśnie przypomniałam sobie,zw tak miałam cale 4 miesięce w drugiej ciąży :D to było straszne! :D
A czym Cię ten mąż tak strasznie denerwuje? Może przepracowany? Mój jak za dużo pracuje też tak ma

Nieee, jelitówki też nie lubię [emoji23] ale lubie stan kilka dni po, taka lekka się czuje i jakby młodsza [emoji23][emoji23]
Ja ciąże znosiłam wzorowo, nawet nie tyłam. Brzuch mi dopiero wyszedł pod koniec ciąży, dla mnie był spory, a lekarz twierdził, że wyglądam jak foczka po obiedzie [emoji849]nigdy mu tego nie zapomnę [emoji23]
Czym mnie mąż denerwuje ? Fakt dużo na głowie ostatnio ma i mamy, ale wracając do domu ja wrzucam na luz, a on dalej ślepi w monitor i nie słucha co do niego mowię, jest nieobecny. Na dodatek remont nam się szykuje i nie możemy się dogadać w kilku kwestiach.
 
reklama
Hej dziewczyny! Czytam Was od dawna, kiedys sie nawet udzielałam (kilka lat temu :p) teraz jestem w 3 ciązy. Mam dwóch synów i bedzie trzeci :o planowana byla dziewczynka. Od półtora miesiaca wiem, że chłopiec i nie umiem sie cieszyć... tak jak BARDZO chcialam 3 ciązy, to tak jak dowiedziałam sie że znowu syn tak czar prysł.. i nie potrafie sobie w głowie poukładac. Nic mnie nie cieszy. Tym bardziej że sporo koleżanek które maja dwóch synków potem udała sie córka, albo dwie córki + syn, albo parki... ehhh :(
co do starań - brałam castagnus 3 miesiace, witaminy B, żurawinę, dieta troszkę, staranka 10 dc po dłuższej abstynencji (przerywany w 12 dc??), a owulka ok 14 dc. Nie wiedzialam tylko o tym nieszczesnym ph! Tzn czytalam ale nie sadzilam ze sie uda już w pierwszym cyklu :(
Alex811 doskonale wiem co czujesz.. BARDZO dobrze :(
 
Do góry