reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@belle81 gratulacje [emoji3590][emoji3590][emoji3590]

@martoosia04 jak u Ciebie? Jeszcze się kulasz?

Rzadko zaglądam do Was bo pochłaniają mnie porządki, szykowanie wyprawki do 1 klasy dla córki i ogarnianie wyprawki dla drugiej [emoji3590]

Ja cały czas powtarzam że mam teraz córkę z dnia mega płodnego śluzu, był szczyt śluzowy akurat, dzień później suchota, a kolejnego owu. Więc 2 dni i jest kolejna córka. Jakby mi ktoś dał 100% że kolejny będzie syn to bym zaryzykowała, a tak to raczej zamykamy fabrykę [emoji14]
 
reklama
@belle81 gratulacje [emoji3590][emoji3590][emoji3590]

@martoosia04 jak u Ciebie? Jeszcze się kulasz?

Rzadko zaglądam do Was bo pochłaniają mnie porządki, szykowanie wyprawki do 1 klasy dla córki i ogarnianie wyprawki dla drugiej [emoji3590]

Ja cały czas powtarzam że mam teraz córkę z dnia mega płodnego śluzu, był szczyt śluzowy akurat, dzień później suchota, a kolejnego owu. Więc 2 dni i jest kolejna córka. Jakby mi ktoś dał 100% że kolejny będzie syn to bym zaryzykowała, a tak to raczej zamykamy fabrykę [emoji14]

Jeszcze trochę przede mną. Tośka miała w pt ok 3100-3200g ktg jutro robie. Ale rewelacji się nie spodziewam. Czas cześciej męża brać w obroty by moja długa szyjkę skracał. Rozwarcie ok 1,5cm ale szyjka niegotowa na poród wiec czekam i chodzę dalej.
 
Melduje ze u mnie narazie brak okresu. Pojawił się jakiś śluz grudkowaty. Może to zapowiada miesiączkę. Czasami tez w trakcie dnia ucisk w dole brzucha. Jutro sądny dzień.
 
U mnie 10 dc a nawet 11 dc był dniem bezpiecznym.
u mnie ostatnio owulacja jakoś 14-15 dc ostatnio, a jak będzie teraz to nie wiaodmo. Ale wczesniej niz 14 dc nie miałam daaaawno, wiec dziś to chyba też trzeba powórzyć, bo ja to tak licze ze max 3-4 dni moga przetrwać plemniki przy dobtych warunkach :p więc może jeszcze dziś i jutro, a w srode wyjezdzamy więc i tak warunków nie będzie, dopiero po weekendzie. A to juz chyba będzie po owulacji.
 
reklama
Do góry