reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
U mnie kolejne pojedyncze kreski ;)
Wczoraj podbrzusze tak bardzo bolało mnie na @, że byłam pewna, że dzisiaj mnie @ obudzi tylko to za szybko bo teoretycznie powinnam dostać jutro, apki pokazują piątek a mój zwariowany cykl podpowiada, że do niedzieli musi przyjść.
Nadal czuję, że coś się zadziało tylko przez te bóle przestałam wierzyć, że się utrzyma :/
 
W ogóle to wczoraj zdążyłam nadrobić zaciążenie @martoosia04 ależ emocje ;)
Doczytałam tam, że magnez i wapń został zastąpiony innymi cudami. Niby zawsze braki miałam więc nie zaszkodzi ale starania coraz bardziej chłopczykowe prowadzę hahaha Te 4 dni przed owu tak idealnie na trzeciego syna ;)
Teraz skupię się raczej na 7 dniowej wstrzemięźliwości i dniu owulacji :D Bo chłopaki na pewno są z bezprezrwy24nadobęprzynajmniej3razydziennie hahaha bardzo odległe czasy ;) i drugi z odstępu 2dniowego, Pierwszy niby też ale poprawialiśmy w dzień owu po 1dniowej przerwie z zaleceń Ginekologa ;)

Tylko nadal nie wiem, co z zakwaszaniem skoro u mnie zawsze max.4.7 ? Mimo wszystko po boboseksach zakwasić? Bo wiadomo, że wtedy wzrasta do 7 przynajmniej. Teraz myślałam, że to normalne bo w strefie badanej raczej większość to nie moje ph ;) i jak te 7 wpadnie w 4 to Y giną na miejscu bo nie lubią klimatu.
Ale przy nadrabianiu a jestem już na marcu tego roku , czytam ciągle o tym zakwaszaniu.
 
W ogóle to wczoraj zdążyłam nadrobić zaciążenie @martoosia04 ależ emocje ;)
Doczytałam tam, że magnez i wapń został zastąpiony innymi cudami. Niby zawsze braki miałam więc nie zaszkodzi ale starania coraz bardziej chłopczykowe prowadzę hahaha Te 4 dni przed owu tak idealnie na trzeciego syna ;)
Teraz skupię się raczej na 7 dniowej wstrzemięźliwości i dniu owulacji :D Bo chłopaki na pewno są z bezprezrwy24nadobęprzynajmniej3razydziennie hahaha bardzo odległe czasy ;) i drugi z odstępu 2dniowego, Pierwszy niby też ale poprawialiśmy w dzień owu po 1dniowej przerwie z zaleceń Ginekologa ;)

Tylko nadal nie wiem, co z zakwaszaniem skoro u mnie zawsze max.4.7 ? Mimo wszystko po boboseksach zakwasić? Bo wiadomo, że wtedy wzrasta do 7 przynajmniej. Teraz myślałam, że to normalne bo w strefie badanej raczej większość to nie moje ph ;) i jak te 7 wpadnie w 4 to Y giną na miejscu bo nie lubią klimatu.
Ale przy nadrabianiu a jestem już na marcu tego roku , czytam ciągle o tym zakwaszaniu.
U mnie dwóch synów z abstynencji ok. 10 dniowej w sama owulke lub nieco przed. Wiec jeżeli na córkę to O+12 - wiec po owulacji, na styk póki jajo jeszcze żyje. Tak mi mówił ginekolog ale to bardzo trudno utrafić :/ my jedziemy teraz codziennie bo najlepiej ponoć robić na odwrót niz poprzednio. Codzienne seksy osłabiają plemniki i redukują ilość nasienia wiec niby dziewczynkowo ale ile ludzi tyle teorii :D
 
Też obrałam metodę "na odwrót" ;) Tylko mężowi muszę ręce związać :p
A i ponad 7 dni abstynencji to już nie to samo co 7 hahaha To ma być równe 7 bo wtedy jest najwięcej X niby :)
I to O+12 trafić byłoby wspaniale :D
 
No dziś mi rano taki bladzioch wyszedł :eek:
Jutro mam termin@, ale rano jeszcze powtórzę..
Nic nie czuję, jestem tak mega przeziębiona od tygodnia :frown:
 

Załączniki

  • 20191010_014438.jpg
    20191010_014438.jpg
    873 KB · Wyświetleń: 87
reklama
Do góry