reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mnie mdłości trzymają od tygodnia, dzień później zamarzyłam o wątróbce i poczułam, że to usi być to bo ja wątróbkę pierwszy raz w ciąży jadłam haha
Ale test już by wyszedł gdyby było ok.
Nawet cienia Pink nie pokazał a objawy nie odpuszczają. Musiały mi hormony porządnie powariować :/
 
reklama
Elenaa a po śniadaniu wyjdzie mi bardzo zakłamany wynik progesteronu?
Poczytałam i to mi się zgadza bo przecież 4 noc budzi mnie zgaga! A tą france pamiętam tylko z połowy ciąży ;)
Sama się zdiagnozuję szybciej niż lekarze coś czuję :/
Przecież to nienormalne żeby takie cuda co miesiąc się działy.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny!!!test z teraz :eek: :eek::eek::eek::errr::szok:
No nie mogę uwierzyć, nie czułam nic kompletnie:laugh2:
Jutro pójdę na bete no i progestesron, bo ostatnio popełniłam błąd i nie zbadalam odrazu progesteronu, a potem się okazało ze byl bardzo niski.. I kurczę mam dylemat bo lekarka zleciła mi brać przy starania dhupaston od 17dc do testu...ja brałam jeden cykl tak w lipcu, ale czułam się kiepsko, tak że myślałam że na bank jestem w ciąży :p ..I nie wiem czy brać odrazu?.. chyba wstrzymał się do jutra i zbadał..
Jak wy byście zrobiły?
 

Załączniki

  • 20191010_143202.jpg
    20191010_143202.jpg
    906,1 KB · Wyświetleń: 92
Jest ciąża ewidentnie! Oby się utrzymała i zdrowo rozwijała ❤ A jakie starania robiliście na dziewczynkę?
No na dziewczynkę to chyba właśnie takie średnie :laugh2:choć w myśl, że wszystko odwrotnie.. zakwaszanie, dużo zakwaszania przed i po i w ciągu dnia, plus suplementy lukrecja, saw palmetto , Wit B complex, kwas foliowy, jeszcze biorę z zaleceń lekarza acard I żelazo
 

Załączniki

  • Screenshot_20191004-164109_My Tracker.jpg
    Screenshot_20191004-164109_My Tracker.jpg
    218,2 KB · Wyświetleń: 77
Dziewczyny!!!test z teraz :eek: :eek::eek::eek::errr::szok:
No nie mogę uwierzyć, nie czułam nic kompletnie:laugh2:
Jutro pójdę na bete no i progestesron, bo ostatnio popełniłam błąd i nie zbadalam odrazu progesteronu, a potem się okazało ze byl bardzo niski.. I kurczę mam dylemat bo lekarka zleciła mi brać przy starania dhupaston od 17dc do testu...ja brałam jeden cykl tak w lipcu, ale czułam się kiepsko, tak że myślałam że na bank jestem w ciąży [emoji14] ..I nie wiem czy brać odrazu?.. chyba wstrzymał się do jutra i zbadał..
Jak wy byście zrobiły?
Możesz brać normalnie duphaston. On nie zafalszuje wyników. A jak masz wątpliwości to zadzwoń do swojego lekarza jeśli masz taką możliwość i powiedz ze test pozytywny że idziesz na betę i progesteron czy możesz od dziś zacząć zażywać duphaston.
 
reklama
Do góry