reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
A jak u Was? Żona dobrze się czuje ? Kiedy macie USG genetyczne ?
Odpukać- czuje się dobrze. Werdykt na prenatalnych już 6 lutego, a więc już dziś wysyłajcie smsy o niebieskich treściach;) do wygrania kolejna spełniona osoba na tym forum - stawka wysoka i niezmiernie trudna jak przeczuwam do osiągnięcia :D dobrej nocy wszystkim
 
Odpukać- czuje się dobrze. Werdykt na prenatalnych już 6 lutego, a więc już dziś wysyłajcie smsy o niebieskich treściach;) do wygrania kolejna spełniona osoba na tym forum - stawka wysoka i niezmiernie trudna jak przeczuwam do osiągnięcia :D dobrej nocy wszystkim
Wyslalam nawet mms z niebieskimi fluidami. Oddałam Ci połowę,druga przekazuję mojej kochanej @Megi_Meg :)
 
Odpukać- czuje się dobrze. Werdykt na prenatalnych już 6 lutego, a więc już dziś wysyłajcie smsy o niebieskich treściach;) do wygrania kolejna spełniona osoba na tym forum - stawka wysoka i niezmiernie trudna jak przeczuwam do osiągnięcia :D dobrej nocy wszystkim
Ja też wysyłam. Całe morze "clear blue" ;)
Najważniejsze, że żona czuje się dobrze - ciekawe czy będzie tak też po 6 lutym.. :D
 
Odpukać- czuje się dobrze. Werdykt na prenatalnych już 6 lutego, a więc już dziś wysyłajcie smsy o niebieskich treściach;) do wygrania kolejna spełniona osoba na tym forum - stawka wysoka i niezmiernie trudna jak przeczuwam do osiągnięcia :D dobrej nocy wszystkim
Wysyłam mój podwójny błękit <3
Ej czemu myślę że cykl bezowulacyjny??? Jakoś mnie wykres nie przekonuje że owu była...


Powiem wam coś smutnego ale tak mi ciężko;( znajoma walczyła o córcie ma 3 synów 3 cc za nią zaryzykowała udało się dziś miała mieć 4 cc...we wtorek pojechała na ip bo nie czuła ruchów...córcia już nie żyła;( dziś byłam na pogrzebie...Nie mogę się pozbierac
 

Załączniki

  • Screenshot_20200109-175703_OvuFriend.jpg
    Screenshot_20200109-175703_OvuFriend.jpg
    81,9 KB · Wyświetleń: 54
reklama
Wysyłam mój podwójny błękit <3
Ej czemu myślę że cykl bezowulacyjny??? Jakoś mnie wykres nie przekonuje że owu była...


Powiem wam coś smutnego ale tak mi ciężko;( znajoma walczyła o córcie ma 3 synów 3 cc za nią zaryzykowała udało się dziś miała mieć 4 cc...we wtorek pojechała na ip bo nie czuła ruchów...córcia już nie żyła;( dziś byłam na pogrzebie...Nie mogę się pozbierac
Grabcia, a Ty się starasz o kolejnego maluszka?
 
Do góry