reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

K_asiu moje gratulacje!!!

565.jpg


K_asiu ja zaraz wiedzalam ze Ci sie udalo- stara ty bedziesz mamą.....hahaha..... wiec teraz duuuuuzo jedz, odpoczywaj i wykorzystuj meza......hahaha.......:-D:-D:-D
 
reklama
Dzieki dziewczynki (Beatka slodkie to zdjecie z bucikami)
ja na razie ciagle w szoku ;-) w ogole nie wierzylam ze sie uda a tu taka niespodzianka
na razie musze wyluzowac w pracy i podszkolic sie co mi wolno a co nie no i umowic sie do lekarza
i chyba was zaczne zdradzac z wrzesniowkami wg. kalkulatora babyboom termin bedzie 23 wrzesnia
czekam teraz na wiesci od Was!!!!
 
:-):happy2:Kasiu GRATULACJE!!!:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::tak::tak::tak::-):-):happy2:Ciesze sie razem z Toba.
Dorota27 ja jestem z 15 marca 80, ale z tego co czytalam do to chinskiego kalendarza zaliczaja sie lata ukonczone, czyli jeszcze mamy 27 - a od dnia urodzin patrzymy na 28.
K_asia strefa czasowa dla Polski to +1.
Jak ostatnio rozmawialam ze znajoma Angileka to ona mi powiedziala, ze podczas przytulanek trzeba skrzyzowac palce (wskazujacy i ten nastepny to chyba serdeczny) w obu dloniach, jesli chce sie zajsc w ciaze. Cos mi sie przypomina, ze widzialam taki trick w jakims filmie. Wczoraj tak zrobilam; a co tam wszystkiego trzeba sprobowac.
 
Ja chyba dopiero dzisiaj mam owulacje, a to juz 17 dc:confused:. zastanawiam moze dlatego mi sie przesunela bo jakies 3 tyg temu bralam antybiotyki.U mnie w Anglii pada deszcz i wogole jest taka brzydka pogoda, no jak to na wyspie. Do mojego testowania jeszcze z 10-11 dni.
K_asia za ktorym razem Ci sie udalo:happy2:?I czy po raz pierwszy zostaniesz mama, czy masz juz moze dzieciaczka?
Dorota27 a jak tam twoje przeczucia i odczucia, mierzysz tempke.?
Beata2710 dzieki za zyczenia. Staranka byly bardzo ok:tak::cool2: zobacze moze dzis powtorze jeszcze raz. Niedlugo wroci twoj maz to tez sobie poszalejsz na calego - czas szybko leci!Pozdrawiam.;-)
 
ania_ UK witam na forum! Zycze powodzenia w starankach no i w celowaniu na dziewczynke. Chyba wiekszosc z nas - jak nie wszystkie chce coreczke, oby sie udalo-:happy2:WSZYSTKIM NAM!:tak: Pozdrawiam.
 
Medio trochę ci się nicki pomieszały. Ja jestem Dorota27 a nie Beata27 :-p. Jestem z 6 marca. Skoro jesteś z Anglii to pewnie mamy ten sam czas. U ciebie też jest godzina do tyłu w porównaniu do Polski? Jaka strefa czasowa u ciebie obowiązuje?
Przeczucia mam mieszane. A jak chcesz na bieżąco obserwować moje tempki to kliknij na wykres 28 dni (zawsze się wyświetla pod moimi postami) :tak:
K_asia jeszcze raz ogromniaste GRATULACJE
 
cześc wszystkim kobitką fajnie jest sie dowiedzieć ze już komuś sie udało serdeczne gratulacje ja zaczynam za 4 dni staranka zobaczymy czy coś sie uda .Mam pytanko czy moze mi ktoś przesłać tą książeczke o planowaniu była bym wdzięczna i chciałam sie dowiedzieć jak tą tabelą co podawaliście co jest po angielsku tam sie wpisuje wiek kobiety a nadole niestety nie umiem angielskiego i nie zbytnio wiem co tam wpisać jeśli by ktoś mógł mi pomuc była bym wdzięczna pozdrawiam
 
Cześć Kobietki!!!
Ja się bardzo opuszczam - sorki - ale ostatnio mój mąż najbardziej okupuje komputer.
Na wstępie serdecznie witam wszystkie nowe staraczki i życzę wszystkim (starym i nowym) z całego serducha powodzenia!!!!
K_asia - Gratulacje!!!! Największe jakie mogą być!!

Poryczałam się trochę, bo moja przyjaciółka też dziś urodziła synka:
54 cm i 3750 kg. Dzidziuś będzie miał na imię Karolek.
Więc jednego dnia dwie dobre wiadomości.

Ja trocę odpuściłam ze starankami - jestem trochę niechęcona i podłamana. Poprzedni cykl, w którym pokładałam największe nadzieję niestety się nie powiódł. Zobaczymy jak bęzie w tym.
Przez ten mój urlop świąteczny z rodzinką zapomniałam uaktualnić suwaczka, ale już to zrobiłam. Jutro ma przyjść @ - pewnie przyjdzie.
Kochane może nade mną też trzeba odczynić jakieś czary;-).
Buziam wszystkie po kolei.
Muszę się trochę rozkręcić i już wezmę się porządnie do pisania. Niedługo!!:sorry2:
 
reklama
K_asia za ktorym razem Ci sie udalo:happy2:?I czy po raz pierwszy zostaniesz mama, czy masz juz moze dzieciaczka?
Medio- staralismy sie 7 cykli i to moja pierwsza ciaza chyba do mnie pomalu dociera
staralam sie umowic do lekarza 1 termin an 8 lutego no nic umowilam sie za tydzien w ciazu dnia bede musiala sie zwolnic z roboty
 
Do góry