reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ja zawsze czułam piersi no i to przeczucie ze to chyba to w 2 ciąży byłam akurat na wakacjach ale pomimo tego czułam że coś jest na rzeczy z jedną i drugą ciąża II kreski miałam w 11 i 12 dp owu wcześniej nie robiłam czasami dziewczyny pisały ze czuły moment zagnieżdżenia
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży kilka dni po owulacji miałam wyraźne objawy, aż odmówiłam alkoholu na imprezie. Bardzo dużo śluzu, bóle podbrzusza, bolesne, większe piersi z wyraźnymi żyłkami. Byłam bardzo senna, spałam na stojąco, chociaż zawsze do późna nie mogłam spać i byłam nocnym markiem.
W drugiej nie za bardzo się przyglądałam, więc trudno stwierdzić, ale jednym najpewniejszym był nagły wzrost cukru jakieś 8 dni po owulacji. I oczywiście wtedy byłam przekonana, że na pewno się nie udało i mocno poddenerwowana w kółko byłam.
Teraz nie jestem w ciąży, za to mam same objawy ciążowe, nawet te których nigdy nie miałam, więc na pewno nawet nie zauważe, że jestem ciąży. 😁
Ja senność mam obecnie 🙄 na samym początku nie ale tak od 11tc zasypiam dzień w dzień popołudniu co mnie bardzo denerwuje bo wstaje tylko zła i głodna 😡 nigdy nie lubiłam spać w dzień, zdarzało się to raz na rok a teraz? Masakra jakaś 🤦‍♀️ Prawie codziennie. A w poprzednich ciążach tak nie miałam. Już 16tc a ja dalej popołudniami zasypiam jak małe dziecko. A przepraszam, dzisiaj już jestem po spaniu. Padłam już o 11 😱
 
Witam serdecznie po długiej przerwie😊
Przerwie bo była dzidzia która już, teraz ma, skończone 5 lat w styczniu będzie 6🙉
Kiedy to starałam się właśnie natrafiłam na to forum, były to czasy kiedy pirania jeszcze była.

Magic 87 ty też tu byłaś 😁

No więc jestem mamą 3 wspaniałych synów 😁 I postanowiliśmy z mężem odmłodzić się 😁😜 i znów dać sobie szanse może tym razem będzie córeczka. Mąż bardzo tego by pragnął. Ja ogólnie dzidziusia, mając trzech synów myślę że nie pisane mieć mi córkę jeśli by się tak stało oczywiście byłabym happy i nie uwierzyła w to.

Z racji tego że mój ostatni syn poczęty był z codziennego przytulanka które były zakończone trzy dni przed owulacja.Tym razem próbowaliśmy codziennie,niestety ostatni miesiąc nie udany.

Z tego co widzę dużo się pozmieniało,od czasu pirani jeśli chodzi o planowanie.Czytając was widze ze to chyba zależy od szczęścia
No ale tym razem postawie na pH spróbuję 😉
No więc testy owulacyjne, do mierzenia pH kupione. Sylk i tu pytanie jak i kiedy go używać?czy codzienne przytulankasa dobre dziewczynkowe?

Serdecznie Was wszystkie pozdrawiami zaciskam mocno kciuki za szybkie zafasolkowanie z upragnioną płcią🤗
 
Witam serdecznie po długiej przerwie😊
Przerwie bo była dzidzia która już, teraz ma, skończone 5 lat w styczniu będzie 6🙉
Kiedy to starałam się właśnie natrafiłam na to forum, były to czasy kiedy pirania jeszcze była.

Magic 87 ty też tu byłaś 😁

No więc jestem mamą 3 wspaniałych synów 😁 I postanowiliśmy z mężem odmłodzić się 😁😜 i znów dać sobie szanse może tym razem będzie córeczka. Mąż bardzo tego by pragnął. Ja ogólnie dzidziusia, mając trzech synów myślę że nie pisane mieć mi córkę jeśli by się tak stało oczywiście byłabym happy i nie uwierzyła w to.

Z racji tego że mój ostatni syn poczęty był z codziennego przytulanka które były zakończone trzy dni przed owulacja.Tym razem próbowaliśmy codziennie,niestety ostatni miesiąc nie udany.

Z tego co widzę dużo się pozmieniało,od czasu pirani jeśli chodzi o planowanie.Czytając was widze ze to chyba zależy od szczęścia
No ale tym razem postawie na pH spróbuję 😉
No więc testy owulacyjne, do mierzenia pH kupione. Sylk i tu pytanie jak i kiedy go używać?czy codzienne przytulankasa dobre dziewczynkowe?

Serdecznie Was wszystkie pozdrawiami zaciskam mocno kciuki za szybkie zafasolkowanie z upragnioną płcią🤗
Witaj Kevinka oj tak byłam tu i też planowałam córeczkę jak ten czas szybko przeleciał 😋
Ja przez suple i dietę to mam tak niskie pH że chyba odstawie część żurawiny i zastanowię się nad zastosowanie jakiegokolwiek obniżacza pH bo długo nie zajdę jedynie po przytulankach. Ja się pilnuje tego co było z Pirahnnia jedynie inne podejście 1 strzał na 2 dni przed a czy wyjdzie to zobaczymy. No i biorę wszystko to co było z Pirahnnia + to co teraz żeby niczego nie pominąć 😂😂😂😂Ostatnio miałam codziennie przytulanka do 28 30h przed owu więc teraz inaczej. Badania też robiłam w tym cyklu i są super zobaczę jak będzie teraz na początku tego nowego cyklu jak go zacznę
 
Hej ja jutro będę testować rano. Kurczę dziś w pracy przed przerwą zaczęło mnie lekko mdlic, a po przerwie mam ciągle do tej pory tak jakby gorzko w budzi. Wiem że kobiety ciąży mają metaliczny posmak czasami ale nie wydaje mi się by to było to. Ja czuje jakby moja słona była poprostu gorzka. Próbowałam to zagryzc paluszkami, ale nic nie dało. Czułam smak paluszków i jednocześnie ten gorzki posmak sliny. Wróciłam do domu niedawno z pracy i pomyślałam że lodami pokonam ten posmak ale też nic z tego. Prócz tego jeszcze co jakoś czas pobolewaja i tak jakby mrowia mi piersi. Dlatego jestem mega ciekawa czy to takie dziwne obkawy u mnie czy... nie mam pojęcia co innego 🤣 w pierwszej ciąży nie miałam kompletnie żadnych objawów i jedynie w ostatnim trymestrze mega zgage a tak ciąża dla mnie była mega fajna bezobjawowa
 
Hej ja jutro będę testować rano. Kurczę dziś w pracy przed przerwą zaczęło mnie lekko mdlic, a po przerwie mam ciągle do tej pory tak jakby gorzko w budzi. Wiem że kobiety ciąży mają metaliczny posmak czasami ale nie wydaje mi się by to było to. Ja czuje jakby moja słona była poprostu gorzka. Próbowałam to zagryzc paluszkami, ale nic nie dało. Czułam smak paluszków i jednocześnie ten gorzki posmak sliny. Wróciłam do domu niedawno z pracy i pomyślałam że lodami pokonam ten posmak ale też nic z tego. Prócz tego jeszcze co jakoś czas pobolewaja i tak jakby mrowia mi piersi. Dlatego jestem mega ciekawa czy to takie dziwne obkawy u mnie czy... nie mam pojęcia co innego 🤣 w pierwszej ciąży nie miałam kompletnie żadnych objawów i jedynie w ostatnim trymestrze mega zgage a tak ciąża dla mnie była mega fajna bezobjawowa

Wygląda jakby się udało 🤗
Także zaciskam kciuki za dwie kreski jutro👍👍👍

Na co celujesz i jak wyglądały twoje starania w, tym cyklu?
 
reklama
Magic_87 a jakie masz PH ? I jakie Ci wyszły hormony ? W jakim dniu cyklu je badalas ?
Mi z Sylkiem i odstępem też nie wychodziło. Nie mogłam zajść w ciążę. Jak odstawiłam od razu zaszłam i wyszła córeczka. pH miałam naturalnie bardzo niskie.
Ja brałam na początku w dni płodne kilka kropel codziennie, potem tylko po przytulankach, a na końcu wcale. I też godzinę po przytulankach miałam 5,0, a naturalnie ok. 4,0. I też suplementy dla mnie i męża, jony ujemne itp.
Powodzenia w staraniach o wymarzoną płeć. 😁
Mecenasowa Ty już niedługo testujesz, także oby to było to. 🙏 Ja z córka chyba miałam właśnie taki metaliczny posmak, ale to olewalam, bo ,,to na pewno nie to". Ale coś kojarzę, że to mnie męczyło i się posiłkowałam mięta.
 
Do góry