reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Wygląda jakby się udało 🤗
Także zaciskam kciuki za dwie kreski jutro👍👍👍

Na co celujesz i jak wyglądały twoje starania w, tym cyklu?

Mam już synka z mają 2018, teraz marzy mi się córka ale nie mam ciśnienia że musi koniecznie być. Dla mnie najważniejsze aby był drugi dzidzius i by był zdrowy a ciąża i poródprzebiegał prawidłowo 🙂
Testowałam właściwie w nocy bo o 3 nad ranem strasznie mi się chciało siku, akurat też mały wstał i się orzesikal więc ogarnelam go i poszłam zrobiłam test. Oczywiście jak nic negatywny 😪
To nasz drugi cykl starań po tabletkach które brałam dwa lata. Z synkiem poszło szybciutko bo udało się właśnie w drugim cyklu i teraz po tym negatywnym teście straciłam już jakoś nadzieję, resztę nocy nie mogłam spać 😒
Magic_87 a jakie masz PH ? I jakie Ci wyszły hormony ? W jakim dniu cyklu je badalas ?
Mi z Sylkiem i odstępem też nie wychodziło. Nie mogłam zajść w ciążę. Jak odstawiłam od razu zaszłam i wyszła córeczka. pH miałam naturalnie bardzo niskie.
Ja brałam na początku w dni płodne kilka kropel codziennie, potem tylko po przytulankach, a na końcu wcale. I też godzinę po przytulankach miałam 5,0, a naturalnie ok. 4,0. I też suplementy dla mnie i męża, jony ujemne itp.
Powodzenia w staraniach o wymarzoną płeć. 😁
Mecenasowa Ty już niedługo testujesz, także oby to było to. 🙏 Ja z córka chyba miałam właśnie taki metaliczny posmak, ale to olewalam, bo ,,to na pewno nie to". Ale coś kojarzę, że to mnie męczyło i się posiłkowałam mięta.
nie mam pojęcia, może za wcześnie jednak zrobiłam ten test mimo "objawów", okres powinnam dostać niby w piątek. Mam jeszcze jeden test ale jakoś mnie ten dzisiejszy podlamal i pewnie będę z tym drugim czekać już do piątku, albo może czwartku. Jak kolejny wyjdzie negatywny to nie zostaje nic jak czekać na okres 😒
 
reklama
zgadza się no ale cóż... zawsze każda z nas chce by się udało już w 1 cyklu starań 🙂

Ja o średniego starałam się półtora roku, miałam wysoki testesteron lekarz dał mi tabletki na obniżenie. Ten cykl traktowałam jak stracony bo myślałam że przy tych tabletkach nie zajdę. A tu niespodzianka😁
Z najmłodszym około 14 cykli i kiedy odpuściłam bo za bardzo tym planowaniem zylam zaskoczyło 😉
No ale tym razem też nie chciałabym tyle czekać, najlepiej żeby szybko się udało.
Tym razem jest nieco inaczej mąż współpracuje bo też bardzo chcę, wcześniej to ja bardzo chciałam on jak bedzue to będzie i nie współpracował.
 
Ja o średniego starałam się półtora roku, miałam wysoki testesteron lekarz dał mi tabletki na obniżenie. Ten cykl traktowałam jak stracony bo myślałam że przy tych tabletkach nie zajdę. A tu niespodzianka😁
Z najmłodszym około 14 cykli i kiedy odpuściłam bo za bardzo tym planowaniem zylam zaskoczyło 😉
No ale tym razem też nie chciałabym tyle czekać, najlepiej żeby szybko się udało.
Tym razem jest nieco inaczej mąż współpracuje bo też bardzo chcę, wcześniej to ja bardzo chciałam on jak bedzue to będzie i nie współpracował.
ojejku to długo mysleliscie czekać 😏 domyślam się tylko jak bardzo to musi być frustrujace 😪 mój mąż też właśnie wychodzi z założenia jak będzie to będzie i w ogóle go nie obchodzi czy mam owulacje czy nie itd. On nawet nie wie że ja robiłam testy owulacyjne w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek żeby zobaczyć czy owu będzie i teraz w drugim cyklu też. Ja niby mu też mówię że tak samo do tego podchodzę bo myślałam że tak będzie ale ja tak chyba poprostu nie umiem 🙄
 
zgadza się no ale cóż... zawsze każda z nas chce by się udało już w 1 cyklu starań 🙂
Ach jak ja bym chciała, żeby się udało w pierwszym lub drugim cyklu starań. 😍🙏
Z kolei takie długie starania na pewno sa męczące i dobijające. Bardzo współczuję. Może teraz szybko się uda i będziesz miała niespodziankę, czego Ci serdecznie życzę. 😁 Mnie dobija samo oczekiwanie na starania i to mnie denerwuje. Liczę, że chociaż potem mile się zaskoczę.

Ja mam z kolei za niski testosteron i liczę, że się poprawił, bo jednak libido podskoczyło i jestem bardziej pełna energii. Ale aż strach to znowu zbadać.
 
Ach jak ja bym chciała, żeby się udało w pierwszym lub drugim cyklu starań. 😍🙏
Z kolei takie długie starania na pewno sa męczące i dobijające. Bardzo współczuję. Może teraz szybko się uda i będziesz miała niespodziankę, czego Ci serdecznie życzę. 😁 Mnie dobija samo oczekiwanie na starania i to mnie denerwuje. Liczę, że chociaż potem mile się zaskoczę.

Ja mam z kolei za niski testosteron i liczę, że się poprawił, bo jednak libido podskoczyło i jestem bardziej pełna energii. Ale aż strach to znowu zbadać.
jeszcze troszkę i ty będziesz się mogła starać a wtedy coś czuję że szybko u was pojawia się dwie kreseczki🙂
No właśnie jakoś tak u mnie w głowie narodziła się teoria i nadzieja że skoro z pierwszym nie było problemu to z drugim też nie powinno być.. ale czas pokaże.
 
Ja w pierwszej i drugiej ciazy zaszła przy pierwszych cyklach staraniach. Poprostu zdecydowalismy że chcemy dzidziusia i tak mozna powiedzieć na zyczenie mielismy. Teraz myślałam że tez tak będzie. A tu jeden cykl nie udany a czy drugi to sie okaże. Nie nastawiam sie. Co bedzie to będzie. Juz nawet patrzyłam ile testów jeszcze mi zostało żeby dokupić na następny cykl😂😂😂😂🙊
 
Ja w pierwszej i drugiej ciazy zaszła przy pierwszych cyklach staraniach. Poprostu zdecydowalismy że chcemy dzidziusia i tak mozna powiedzieć na zyczenie mielismy. Teraz myślałam że tez tak będzie. A tu jeden cykl nie udany a czy drugi to sie okaże. Nie nastawiam sie. Co bedzie to będzie. Juz nawet patrzyłam ile testów jeszcze mi zostało żeby dokupić na następny cykl😂😂😂😂🙊
a stosowaliscie wcześniej jakieś zabezpieczenia hormonalne ?
Ja przed pierwszym dzieckiem brałam tabletki anty przez kilka dobrych lat ale robiłam czasami krótki przerwy w stosowaniu. Nawet jakoś w ostatnim roku przed staraniami robiłam przerwe. Później jak urodziłam syna to karmić piersią brałam tabletki anty jednpskladnikowe a po zakończeniu karmienia czyli od marca 2019 brałam cały czas normalne anty dwuskladnikowe, czyli od jakiś 2,5 roku brałam cały czas hormony więc to też może mieć teraz jakiś wpływ na płodność chociaż niby testy owu już w pierwszym cyklu po odstawieniu pokazały owu
 
reklama
a stosowaliscie wcześniej jakieś zabezpieczenia hormonalne ?
Ja przed pierwszym dzieckiem brałam tabletki anty przez kilka dobrych lat ale robiłam czasami krótki przerwy w stosowaniu. Nawet jakoś w ostatnim roku przed staraniami robiłam przerwe. Później jak urodziłam syna to karmić piersią brałam tabletki anty jednpskladnikowe a po zakończeniu karmienia czyli od marca 2019 brałam cały czas normalne anty dwuskladnikowe, czyli od jakiś 2,5 roku brałam cały czas hormony więc to też może mieć teraz jakiś wpływ na płodność chociaż niby testy owu już w pierwszym cyklu po odstawieniu pokazały owu
 
Do góry