reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Jesz
Jeszcze nie testowałam. Na dzisiaj ma termin okresu. Jesli go nie dostanę to w przyszłym tyg zatestuje. Po ostatnim niepowodzeniu nie nastawiam nie na ciążę wiec nie spieszno mi zeby testować. Bo jestem nastawiona ze znowu nie udało wie wiec czekam na okres? A Ty dostałaś? Tez na dzis mialas?
Niestety dostałam . Próbujemy dalej..nakupowalam różności , biorę lykam, po niedzieli wracam do testów i działamy dalej 🤯😭
 
reklama
Niestety dostałam . Próbujemy dalej..nakupowalam różności , biorę lykam, po niedzieli wracam do testów i działamy dalej 🤯😭
Przykro mi, ale głowa do góry. Przyszły miesiąc będzie Twój. 👌

Ja mam to samo. Już nie wiem, co łykać, żeby ten mój organizm jakoś wspomóc. I żeby mi się choroby nie rozhulaly. Mam wrażenie, że mam niedobór wszystkiego. 😀
 
Przykro mi, ale głowa do góry. Przyszły miesiąc będzie Twój. 👌

Ja mam to samo. Już nie wiem, co łykać, żeby ten mój organizm jakoś wspomóc. I żeby mi się choroby nie rozhulaly. Mam wrażenie, że mam niedobór wszystkiego. 😀
Ja sobie cały czas mówiłam ,a jak Bóg da i będzie będziemy szczęśliwi..ale bozia nam nie daje coś no i trzeba jej pomóc😂 ale z drugiej strony mam obawy czy aż tak suplementacja i wspomaganiem ingerować w ,,matkę naturę,,? Czy nie przedobrze, czy jak zajdę żeby jaki kosmita nie wyszedl 😄😄 staram się śmiać przez łzy bo co poradzić. Na szczęście te starania są przyjemne,wiec tyle dobrego przede mną🥰🥰
 
Hania ja większość kupuje z tej samej firmy Swanson mają dobrej jakości produkty
Anulka raczej tymi suplementami co bierzesz nie zrobisz sobie krzywdy ja biorę cały komplet od roku także to już w moim przypadku może być nagiecie ale ty dopiero zaczynasz także spoko 😉
 
Oj PragneSyna coś czuję że u Ciebie są te II kreseczki trzymam ✊

Kevinka to ja Ci pisałam o testach 😉😋 w Niemczech nie będziesz miała żadnych problemow by je dostać bo bodajże te pierwsze są chyba niemieckie a tamte to już brytyjskie lub szwajcarskie
A w tym cyklu starań w ogóle o tym nie myślałam. Poprzedni po przytulankach codziennie miałam myśli czy udało się, juz nawet w kalendarzu w necie obliczalam date porodu🙉🙈🙊😂 a teraz nic. Zaczełs sie szkoła to tez inaczej. Mniej czasu na rozmyślanie i inne problemy,zebrania w szkole. Zresztą same wiecie jak to jest mając szkolniaka w domu. Nawet podpaski kupiłam na ten cykl🙊Co ma byc to będzie.
 
Hania ja większość kupuje z tej samej firmy Swanson mają dobrej jakości produkty
Anulka raczej tymi suplementami co bierzesz nie zrobisz sobie krzywdy ja biorę cały komplet od roku także to już w moim przypadku może być nagiecie ale ty dopiero zaczynasz także spoko 😉
A bierzesz po jednej tabletce czy więcej ? Spadły Ci cukry po tym ?

PragneSyna może przydadzą się już po porodzie 😀
 
A bierzesz po jednej tabletce czy więcej ? Spadły Ci cukry po tym ?

PragneSyna może przydadzą się już po porodzie 😀
Hania ja kupuje w proszku i rozpuszczam te 3 g w napoju. Glukoza mysle że jedynie po ostrej diecie spadnie bo wystarczy coś zjeść z węglowodanami i bach skok więc raczej nic nie zauważyłam wyniki też na to nie wskazywały po prostu mam niższa glukoze na czczo niż wcześniej miałam ale to raczej od diety. Myślę że to bardziej reguluje cykl hormonalny aniżeli glukoze
 
A w tym cyklu starań w ogóle o tym nie myślałam. Poprzedni po przytulankach codziennie miałam myśli czy udało się, juz nawet w kalendarzu w necie obliczalam date porodu🙉🙈🙊😂 a teraz nic. Zaczełs sie szkoła to tez inaczej. Mniej czasu na rozmyślanie i inne problemy,zebrania w szkole. Zresztą same wiecie jak to jest mając szkolniaka w domu. Nawet podpaski kupiłam na ten cykl🙊Co ma byc to będzie.
Żebym ja tak umiała sobie przetłumaczyć jak ty🤔🙂chociaż po każdym nieudanym cyklu, powtarzam teraz będzie bez napinki, luzik, relaks, bez kalendarzyka, spontan...a podświadomie aby myślę i czekam 😄
 
reklama
oj chyba mnie z kimś pomyliłaś, ja coś pisałam o testach ? Chyba nie ?

I takie małe sprostowanie.. Mecenasowa a nie mercedesowa 😅 chociaż za każdym razem jak czytam jak piszesz do mnie mercedesowa to banan na twarzy 🙃
Przepraszam miałam wsumie magic na myśli, a napisałam ciebie. Jakoś było, że pierwszy raz właśnie Mercedesowa napisałam I zajarzyłam że to źle. Teraz jak pisze nawet mecenasowa musi mi zmieniać klawiatura. Będę zwracała na to uwagę.. Przepraszam 🙈

Oj PragneSyna coś czuję że u Ciebie są te II kreseczki trzymam ✊

Kevinka to ja Ci pisałam o testach 😉😋 w Niemczech nie będziesz miała żadnych problemow by je dostać bo bodajże te pierwsze są chyba niemieckie a tamte to już brytyjskie lub szwajcarskie
Dziękuję bardzo 🤗 😘

Pragnę syna kciuki zaciskam 👍👍👍
 
Ostatnia edycja:
Do góry