reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
W ostatniej ciąży tak miałam 🤗
Dobry znak trzymam kciuki za ciebie i resztę dziewczyn testujących w zbliżającym się czasie 🤗

U mnie dziś, też pogoda łóżkowa. Tym bardziej że wczoraj wyskoczyłam z koleżankami na imprezę trochę się popilo, wyluzowalo, odstresowalo. Po powrocie był ogień w łóżku.
Nie pamiętam kiedy tak bez,stresu poszaleliśmy. Zawsze robimy sex bo płodne trzeba działać.A dziś pełen luz I gaz 😁
Sie wszystko okaże😉

Pozdrawiam Was wszystkie i życzę udanego popoludnia🤗
my z mężem kochamy się kiedy mamy na to ochotę ale fakt wcześniej pilnował też dni plodnych żeby nie było i póki co bezowocnie. Teraz niby od wczoraj aplikacją pokazuje duże szanse na zajście w ciążę, nie wiem kiedy będzie owu i nie mam zamiaru nawet robić testów w tym tygodniu ale przez weekend już trochę dzialalismy, w piątek raz wieczorem, wczoraj 2 razy i dzisiaj pewnie też będzie przed spaniem 😅 brzuch mnie też co jakis czas pobolewa jak na okres ale myślę że to przez zbyt doglebna pozycję bo owu raczej nie miałam i ciekawe czy w ogóle będzie i kiedy.
Pogoda u nas dzisiaj też nie rozpieszcza bo co chwilę pada i strasznie wieje ale całkiem ciepło nawet było.
No i super że udało się ci wyskoczyć z domu i wyrwać od codzienności. Takie wyjścia na pewno lądują pozytywna energię i mam nadzieję że wykorzystana z mężem przyniesie Ci upragnione II kreseczki 😘
Za mnie✊🙈na wczoraj miałam termin okresu. W tym tyg zatestuje oczywiście jesli nie dostanę okresu. Będę Was informować na bieżąco🙉🙊
super wiadomość że się spóźnia. Mam nadzieję że ta cholera na przyjdzie do Ciebie i będziemy skakać razem z Tobą że szczęścia II kreseczek 😘 a swoją drogą podziwiam że jeszcze nie zrobiłaś testu 😅 ja pewnie już rano testowała🤣
 
my z mężem kochamy się kiedy mamy na to ochotę ale fakt wcześniej pilnował też dni plodnych żeby nie było i póki co bezowocnie. Teraz niby od wczoraj aplikacją pokazuje duże szanse na zajście w ciążę, nie wiem kiedy będzie owu i nie mam zamiaru nawet robić testów w tym tygodniu ale przez weekend już trochę dzialalismy, w piątek raz wieczorem, wczoraj 2 razy i dzisiaj pewnie też będzie przed spaniem 😅 brzuch mnie też co jakis czas pobolewa jak na okres ale myślę że to przez zbyt doglebna pozycję bo owu raczej nie miałam i ciekawe czy w ogóle będzie i kiedy.
Pogoda u nas dzisiaj też nie rozpieszcza bo co chwilę pada i strasznie wieje ale całkiem ciepło nawet było.
No i super że udało się ci wyskoczyć z domu i wyrwać od codzienności. Takie wyjścia na pewno lądują pozytywna energię i mam nadzieję że wykorzystana z mężem przyniesie Ci upragnione II kreseczki 😘
super wiadomość że się spóźnia. Mam nadzieję że ta cholera na przyjdzie do Ciebie i będziemy skakać razem z Tobą że szczęścia II kreseczek 😘 a swoją drogą podziwiam że jeszcze nie zrobiłaś testu 😅 ja pewnie już rano testowała🤣
Oj tak odskocznia od codzienności była 😊 super sprawa. Nawet udało nam się trochę potańczyć w ten chory okres korony. Ale czuć już, że coraz gorzej przynajmniej w niemczech ze druga fala idzie...
A przytulanki bez tego ciśnienia w głowie rewelacja.Ja,też okres mam dostać 10 października,więc będziemy mniej więcej tak samo czekać co nam ten czas przyniesie 🤗

PragneSyna oj czyje że będą z tego dwie kreseczki 😊😊 oby się sprawdziło zaciskam mocno kciuki👍👍👍

Mykam spać owocnej nocki wam życzę🤗
 
Hej dziewczyny! Podczytuje forum ale na razie się nie udzielam bo po laparo, CLO a teraz Femarze wciąż nie mogę zajść w ciąże i już nie myśle nawet o płci (marzy mi się dziewczynka) ale modlę się, żeby w ogóle w ciąże zajść 😅
do grudnia daje sobie czas a od stycznia szykuje się na IVF i może lekarz będzie miał szczęśliwa rękę i wybierze różową kartę ;) obecny cykl na Femarze, 20dc i jeszcze nie było owu, pęcherzyk 12 mm i przez 5 dni praktycznie stoi w miejscu wiec dostałam gonadotropiny w zastrzyku. Ale cykl raczej stracony chyba...
trzymam kciuki za II i oczywiście wymarzona płeć 💖
 
Witam się porannie 🙂 Mecenasowa27 a testy robisz? Bo aplikacja swoje a organizm swoje mi aplikacja w tym cyklu pokazała owu dzień później czyli dzisiaj a ja już po owu najprawdopodobniej wczoraj była coś koło 17 zresztą tak mi testy, ból i monitor pokazały
 
princess_88 kciuki za szybką różowa niespodziankę. Oby Cię zaskoczyło.👌 Moja koleżanka miała termin na IVF za 3 tygodnie chyba, jak się nie mylę, a wczoraj odkryła, że jest w ciąży. 😀
 
Witam się porannie 🙂 Mecenasowa27 a testy robisz? Bo aplikacja swoje a organizm swoje mi aplikacja w tym cyklu pokazała owu dzień później czyli dzisiaj a ja już po owu najprawdopodobniej wczoraj była coś koło 17 zresztą tak mi testy, ból i monitor pokazały
w tym miesiącu całkiem odpuscilam testy ze wzglugu na to ze od dziś zaczynam zmianę nocna, mąż z oracy wraca po 20 a ja w tym czasie szykuje już małego do spania i sama do wyjścia do pracy więc nawet nie ma jak się kochać, rano się nie widzimy bo on wyjeżdża do pracy przed 6 a ja kończę pracę o 6. Także całkiem ten cykl sobie odpuscilam i robienie testów. Weekend był owocny w przytulanki więc zobaczymy czy coś sie uda czy nie. W każdym bądź razie nie nastawiam sie.
Oj tak odskocznia od codzienności była 😊 super sprawa. Nawet udało nam się trochę potańczyć w ten chory okres korony. Ale czuć już, że coraz gorzej przynajmniej w niemczech ze druga fala idzie...
A przytulanki bez tego ciśnienia w głowie rewelacja.Ja,też okres mam dostać 10 października,więc będziemy mniej więcej tak samo czekać co nam ten czas przyniesie 🤗

PragneSyna oj czyje że będą z tego dwie kreseczki 😊😊 oby się sprawdziło zaciskam mocno kciuki👍👍👍

Mykam spać owocnej nocki wam życzę🤗
5 dni to prawie jak tydzień różnicy 🤣 a w momencie oczekiwania na okres to całe wieki się wydaje 🤣
princess_88 kciuki za szybką różowa niespodziankę. Oby Cię zaskoczyło.👌 Moja koleżanka miała termin na IVF za 3 tygodnie chyba, jak się nie mylę, a wczoraj odkryła, że jest w ciąży. 😀
super wiadomość, mam nadzieję że u Ciebie princess też tak będzie 😘
 
reklama
Do góry