reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Anulka najważniejsze jest zagnieżdżenie i jak za szybko zrobisz możesz się zniechecic ja robiłam 9dp bo musiałam do pracy wiedzieć i coś w nocy czułam a to była implantacja no i mi 9do wyszedł jasniutenki cien w 10dp było już wyraźnie widać. Trzymam ✊✊✊✊ czuje ze będą te II kreseczki 😁
Tyle że ja mam cykle krótkie 24 dni. Owulacja była tak mi się wydaje 4-5 października. Muszę się chyba kilka dni uzbroić ponownie w cierpliwość
 
reklama
Tyle że ja mam cykle krótkie 24 dni. Owulacja była tak mi się wydaje 4-5 października. Muszę się chyba kilka dni uzbroić ponownie w cierpliwość
Jeżeli była 4 to jutro zrób test są przypadki ze implantacja jest już 6 7 dnia i wtedy już 8dp wyjdzie cien. Trzymam ✊
Dziewczyny ja dopiero rano dostałam wyniki myslalam że ocip.... i 13dp 119 a 15dp 363,08 jak u was to wyglądało?
 
Bebaby a robiłaś sobie przyrosty? Czy tylko raz betę badalas?
PragneSyna kiedy podglądasz maluszka ja się dzisiaj umówiłam na 3.11 to będzie 6t5d mam nadzieję że już będzie ładnie serduszko biło bo mój lekarz ma słaby sprzęt
 
Kurczę mój cykl chyba zaczyna swirowac. Od sierpnia nie biorę tabletek, w sierpniu pierwszy okres po tabletkach miałam normalnie po 28 dniach, we wrześniu przyszedł dzień wcześniej czyli 27 dc. A teraz jest 25dc a dziś delikatne plamienienie. Chociaż trochę to dziwne bo zazwyczaj jak zaczyna się u mnie okres to od dość intensywnego plemienia i od razu muszę nałożyć podpaska. Chyba muszę udać się do lekarza by sprawdził jak w ogóle u mnie sytuacja po odstawieniu tabletek, czy tam wszystko jest ok. Nawet w tym cyklu miałam bardzo długo poobokewanie podbrzusza jak na okres mniej więcej od 10dc do około 20 dnia cyklu.
 
Bebaby a robiłaś sobie przyrosty? Czy tylko raz betę badalas?
PragneSyna kiedy podglądasz maluszka ja się dzisiaj umówiłam na 3.11 to będzie 6t5d mam nadzieję że już będzie ładnie serduszko biło bo mój lekarz ma słaby sprzęt
Ja mam wizyte dopiero na 21.10. Dzis teoretyczne zaczyna sięe 7 tydz. A jak jest w praktyce to okaże sie na wizycie🙊
 
Kurczę mój cykl chyba zaczyna swirowac. Od sierpnia nie biorę tabletek, w sierpniu pierwszy okres po tabletkach miałam normalnie po 28 dniach, we wrześniu przyszedł dzień wcześniej czyli 27 dc. A teraz jest 25dc a dziś delikatne plamienienie. Chociaż trochę to dziwne bo zazwyczaj jak zaczyna się u mnie okres to od dość intensywnego plemienia i od razu muszę nałożyć podpaska. Chyba muszę udać się do lekarza by sprawdził jak w ogóle u mnie sytuacja po odstawieniu tabletek, czy tam wszystko jest ok. Nawet w tym cyklu miałam bardzo długo poobokewanie podbrzusza jak na okres mniej więcej od 10dc do około 20 dnia cyklu.
Mecenasowa27 to może być implantacja zrób jutro test o ile się nie rozkręci. Trzymam ✊
 
reklama
Do góry