reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Tsh jest bardzo zmienne i nie powinno się go robić po wysiłku fiz stąd w godzinach porannych zaleca się jak dla mnie musiałabyś kolejno powtórzyć badania w różnych dniach cyklu no i usg tarczycy.
Co do objawów to nie jest źle wykańcza mnie to ciągle zmęczenie bo nic mi się nie chce mdłości od czasu do czasu w ciągu dnia jedynie równo w 9 tc nie mogłam odejść od kibelka i mój młody 20 min czekał na wyjście do przedszkola aż cały się spocił bidulek czekam jak na szpilkach do tego 9.12 bo wtedy mam wizytę i chyba już prenatalne przed tym chce zrobić z krwi nifty pro także raczej szybko dowiemy się kto u mnie pod ❤ zamieszkał 🥰
Trzymam Kochana mocno kciuki i sle tonę różu!!!!
 
reklama
A jakie masz przeczucie ? Dziewczynka czy chłopczyk?
Tsh jest bardzo zmienne i nie powinno się go robić po wysiłku fiz stąd w godzinach porannych zaleca się jak dla mnie musiałabyś kolejno powtórzyć badania w różnych dniach cyklu no i usg tarczycy.
Co do objawów to nie jest źle wykańcza mnie to ciągle zmęczenie bo nic mi się nie chce mdłości od czasu do czasu w ciągu dnia jedynie równo w 9 tc nie mogłam odejść od kibelka i mój młody 20 min czekał na wyjście do przedszkola aż cały się spocił bidulek czekam jak na szpilkach do tego 9.12 bo wtedy mam wizytę i chyba już prenatalne przed tym chce zrobić z krwi nifty pro także raczej szybko dowiemy się kto u mnie pod [emoji3590] zamieszkał [emoji3059]
 
Mi też się wydaje że jednak będzie córka [emoji5] będzie miała fajnie w przyszłości, starsi bracia będą ja bronić i pilnować by nikt jej nic złego nie zrobił [emoji28]
Przeczucie mówi dziewczynka ale od czasu do czasu głowa no przecież masz 2 chłopaków i teraz mi się śnią sami chłopcy czyiś nie moi że trzemam ich na rękach ale wiem że są kogoś innego [emoji23] może na forum jest jakaś czarownica która przewiduje [emoji23]
 
Przeczucie mówi dziewczynka ale od czasu do czasu głowa no przecież masz 2 chłopaków i teraz mi się śnią sami chłopcy czyiś nie moi że trzemam ich na rękach ale wiem że są kogoś innego 😂 może na forum jest jakaś czarownica która przewiduje 😂
mi w pierwszej i drugiej ciazy spełniły się sny w ciązy, wyśniłam na poczatku ciazy raz syna, potem córkę. W trzeciej ciazy miałam 2 takie sny i żaden się nie sprawdził bo raz śniła mi sie córka, a drugim razem dwóch małych chłopców.
Od wrózb to jest dobra @Dwa+Trzy :p
A co Ci wychodzi w tym https://www.babyboom.pl/ciaza/przygotowania-do-ciazy/chinski-kalendarz-plci
 
mi w pierwszej i drugiej ciazy spełniły się sny w ciązy, wyśniłam na poczatku ciazy raz syna, potem córkę. W trzeciej ciazy miałam 2 takie sny i żaden się nie sprawdził bo raz śniła mi sie córka, a drugim razem dwóch małych chłopców.
Od wrózb to jest dobra @Dwa+Trzy :p
A co Ci wychodzi w tym https://www.babyboom.pl/ciaza/przygotowania-do-ciazy/chinski-kalendarz-plci
We wszystkich kalendarzach dziewczynka 😋 Co do snów to z pierwszym już nie pamiętam dokładnie za to z drugim śniła mi się dziewczynka a jak już się dowiedzieliśmy że chłopiec to już śnił mi się chłopiec 😂 ale też miałam sny prorocze 😂 nie zarobiłabym na tym 😂
 
Mi chiński się nie sprawdził ani razu😅 z chłopcami wychodziła dziewczynka, a teraz wychodzi chłopiec 😅 oby i tym razem wyszło odwrotnie 😉 co do objawów, to ja czuję się okropnie, ciągłe mdłości i wymioty przynajmniej raz dziennie, to moja najgorsza ciąża jeśli chodzi o objawy ciążowe 🤮
 
reklama
Do góry