reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ja dopiero jutro zaczynam 14 tydzień i walczę z zapaleniem zatok :( pierwszy antybiotyk był za słaby a drugi ma działanie teratogenne i boje się go brać, chociaż to już niby 4 miesiąc i zagrożenie jest minimalne.
 
Ja dopiero jutro zaczynam 14 tydzień i walczę z zapaleniem zatok :( pierwszy antybiotyk był za słaby a drugi ma działanie teratogenne i boje się go brać, chociaż to już niby 4 miesiąc i zagrożenie jest minimalne.
Ja bralam na przełomie 1 a 2 trymestru antybiotyk na angine i mlody okaz zdrowia (w 1 i 2 ciąży nie bralam antybiotyku w ciąży bo nie bylo naszczescie takiej potrzeby). A ten drugi antybiotyk to jaki ?
 
Ja bralam na przełomie 1 a 2 trymestru antybiotyk na angine i mlody okaz zdrowia (w 1 i 2 ciąży nie bralam antybiotyku w ciąży bo nie bylo naszczescie takiej potrzeby). A ten drugi antybiotyk to jaki ?
Klarytromycyna, antybiotyk z grupy makrolidowych. Wywołuje poronienia, powoduje wady serca. Mąż mi zabronił tego łykać, ginekolog tez. Ale jest w ciąży dopuszczany w wyjątkowych przypadkach - u mnie są do wyboru penicyliny i cefalosporyny. Jutro znów idę do laryngologa...
 
Klarytromycyna, antybiotyk z grupy makrolidowych. Wywołuje poronienia, powoduje wady serca. Mąż mi zabronił tego łykać, ginekolog tez. Ale jest w ciąży dopuszczany w wyjątkowych przypadkach - u mnie są do wyboru penicyliny i cefalosporyny. Jutro znów idę do laryngologa...
Ojej to rzeczywiscie lepiej nie brać. Niech cos innego przepiszą co mozna brac w ciąży. Zdrówka!
 
Klarytromycyna, antybiotyk z grupy makrolidowych. Wywołuje poronienia, powoduje wady serca. Mąż mi zabronił tego łykać, ginekolog tez. Ale jest w ciąży dopuszczany w wyjątkowych przypadkach - u mnie są do wyboru penicyliny i cefalosporyny. Jutro znów idę do laryngologa...
Też bym nie wzięła :/ Współczuję sytuacji.. Oby jutro coś mądrzejszego wymyślili!
 
Witam Was dziewczynki, forum podczytuje od bardzo długiego czasu... jakieś 8-9 lat. Wcześniej udzielałam się tutaj jako Przyszlamama87. Mam dwóch synków. Jeden ma 9lat a drugi 3. Miałam w planach starania o córeczkę w przyszłym roku ale chyba zaliczyliśmy wpadkę w tym miesiącu... wczoraj zrobiłam test popołudniu i wyszły 2 kreseczki a dzisiaj jak zrobiłam innej firmy test ale tez czułość 20ml to ledwo widać cień drugiej kreski. Według moich obserwacji to jestem 11 lub 12 dni po owulacji. Nie wiem czy jechać dzisiaj jeszcze raz po ten test co wczoraj robiłam? Może jest słaby przyrost hcg poprostu sama nie wiem
 
7B695861-CD17-4F9D-9D03-D0A18B9DFC32.jpeg

81E31D62-4363-44E1-A315-FF8F6CA8D11A.jpeg
 
reklama
Klarytromycyna, antybiotyk z grupy makrolidowych. Wywołuje poronienia, powoduje wady serca. Mąż mi zabronił tego łykać, ginekolog tez. Ale jest w ciąży dopuszczany w wyjątkowych przypadkach - u mnie są do wyboru penicyliny i cefalosporyny. Jutro znów idę do laryngologa...
Oj tez bym nie ryzykowała. Daj znać co tam nowego laryngolog wymyślił
 
Do góry