reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam Was dziewczynki, forum podczytuje od bardzo długiego czasu... jakieś 8-9 lat. Wcześniej udzielałam się tutaj jako Przyszlamama87. Mam dwóch synków. Jeden ma 9lat a drugi 3. Miałam w planach starania o córeczkę w przyszłym roku ale chyba zaliczyliśmy wpadkę w tym miesiącu... wczoraj zrobiłam test popołudniu i wyszły 2 kreseczki a dzisiaj jak zrobiłam innej firmy test ale tez czułość 20ml to ledwo widać cień drugiej kreski. Według moich obserwacji to jestem 11 lub 12 dni po owulacji. Nie wiem czy jechać dzisiaj jeszcze raz po ten test co wczoraj robiłam? Może jest słaby przyrost hcg poprostu sama nie wiem
Oba testy są pozytywne 🙂 gratulacje 😊
 
reklama
Kupiłam jeszcze 2 testy i będę robić jutro i pojutrze żeby zobaczyć czy kreseczka ciemnieje :) wstrzeliliśmy się jakieś 24h przed owulacja myśle no ale zawsze jest jakaś szansa ze to żeński plemniczek przetrwał... ;)
 
Czy ja dobrze kojarzę że u Ciebie tez trzecia ciąża i teraz będzie córeczka?
Taaak! 🍑 i powiem Ci ze nic w tym temacie nie robiliśmy. Chyba to nie człowiek decyduje ;) u nas był maraton, seksy przed w owu i po owu wiec nie mam pojęcia który chojrak dotarł do jaja hehe
wy tez macie szanse 50% ze będzie córeczka! I tego Ci życzę, chociaż ja nie miałam parcia na płeć, będzie to będzie, nie to nie ;) uwielbiam moich chłopaków!
 
Czy ja dobrze kojarzę że u Ciebie tez trzecia ciąża i teraz będzie córeczka?
Taaak! 🍑 i powiem Ci ze nic w tym temacie nie robiliśmy. Chyba to nie człowiek decyduje ;) u nas był maraton, seksy przed w owu i po owu wiec nie mam pojęcia który chojrak dotarł do jaja hehe
wy tez macie szanse 50% ze będzie córeczka! I tego Ci życzę, chociaż ja nie miałam parcia na płeć, będzie to będzie, nie to nie ;) uwielbiam moich chłopaków
Spróbuj sobie zagrzać sól w jakimś bawełnianym lub lnianym woreczku i przyłóż sobie na zatoki, mi pomogło 😉
robie to od początku choroby plus inhalacje. Ale tylko to nie wystarcza :( ja mam wadę anatomiczna zatok i tylko operacja mogłaby pomoc... ale boje się powikłań No i tydzień w szpitalu to za długo przy trójce dzieci ;)
 
Taaak! 🍑 i powiem Ci ze nic w tym temacie nie robiliśmy. Chyba to nie człowiek decyduje ;) u nas był maraton, seksy przed w owu i po owu wiec nie mam pojęcia który chojrak dotarł do jaja hehe
wy tez macie szanse 50% ze będzie córeczka! I tego Ci życzę, chociaż ja nie miałam parcia na płeć, będzie to będzie, nie to nie ;) uwielbiam moich chłopaków

robie to od początku choroby plus inhalacje. Ale tylko to nie wystarcza :( ja mam wadę anatomiczna zatok i tylko operacja mogłaby pomoc... ale boje się powikłań No i tydzień w szpitalu to za długo przy trójce dzieci ;)
Wcale się nie dziwię,że się boisz... w takim razie życzę szybkiego powrotu do zdrowia 🙂
 
reklama
Do góry