reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

o jaaaaaaaaaa jak ten czas leci!!! te ostatnie miesiace zawsze sie tak dluza. Ale bedzie dobrze!! Przeslij troche swojego rozu :)))
Przesyłam różowe fluidki😉 jakie te rzeczy dla dziewczynek są piękne, normalnie dla małej mam już prawie wszystko, siebie jeszcze muszę tylko wyposażyć w rzeczy higieniczne, biustonosze i jesteśmy gotowe😉
 
reklama
Trzymam kciuki żeby się udało 😊
Ja na dniach zaczynam 26tc, zostało 3 m-ce i już nie możemy się doczekać 😊 przytyłam póki co 2kg, więc myślę że do końca ciąży powinno być ok 7kg na plusie😉 mała na ostatnim badaniu ważyła 513g, następna wizyta dopiero po świętach 😊
Też tak sobie wyliczałam ;) do 7 miesiąca miałam 3kg na plusie, skończyłam z 12! Mimo diety cukrzycowej .. I jak po porodzie zrzuciłam 8 , tak później znowu przytyłam i 6 do zrzucenia cały czas :(

@bebaby kciuki trzymam!! Kiedy testujecie?
 
Też tak sobie wyliczałam ;) do 7 miesiąca miałam 3kg na plusie, skończyłam z 12! Mimo diety cukrzycowej .. I jak po porodzie zrzuciłam 8 , tak później znowu przytyłam i 6 do zrzucenia cały czas :(

@bebaby kciuki trzymam!! Kiedy testujecie?
Ja też dieta cukrzycowa😉 w pierwszej ciąży przytyłam 6kg, w drugiej 7kg, to może teraz będzie podobnie 😉 na razie się tym zbytnio nie przejmuję😊
 
Gratuluję kochana! Jak poród? Wszystko w porządku?
Moje najmłodsze Szczęście już pół roczku ma, dwa zęby, zero włosów, humorki po Mamusi , łatwo nie jest ;)
Dziękuję, miałam cesarkę i niestety problemy z raną bo mi się rozeszła tydzień po. I do dzisiaj się bujam z tym. Antybiotyki trochę pomogły i czekam aż się zabliźni. Albo oni będą coś z tym robić. Najpierw musi się do końca ropa wylać.
Mały w porządku. Rośnie. Starsi w nim zakochani. Spokojny jak chłopcy. Aż dziwne bo ja nerwus. W ciąży tez się strasznie denerwowałam wszystkim. Co do włosków to tez ma najmniej z całej trójki. A ja pierwszy raz w życiu zgagę miałam 😂 najmniejszy i najkrótszy się urodził.
 
Dziewczyny powiedzcie mi czy któraś z Was wstawiała zdjęcie z usg z 6-7 tygodnia na grupę ramzi zagraniczna lub polska? I czy się sprawdziło to co dziewczyny napisały odnośnie płci 🙂
 
reklama
Do góry