reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Domi33 a Ty jak sie czujesz??Widzialas jakas roznice w samopoczuciu od poczatku ciazy w stosunku do chlopcow??
Ja w miarę ok, ale z chłopcami czułam się zdecydowanie lepiej. W tej ciąży od 4tc do 20tc wymioty, kilka- kilkanaście razy dziennie, okropne mdłości, ból piersi od samego początku do teraz, otoczka piersi i środek pępka zrobiły mi się brązowe, z chłopcami tego nie miałam 😉 obecnie 27tc, we wtorek mam wizytę i już nie mogę się doczekać. W sumie to uświadomiłam sobie, że została mi tylko jedna wizyta w odstępie 4 tyg, a następne będą już co 2 tyg🙈 za tydzień zaczynam 3 trymestr🙉
A Ty jak się czujesz? Masz jakieś przeczucia?
 
U mnie teraz 3 ciąża i tez najgorsza jeśli chodzi o samopoczucie. Jeszcze choroba mnie złapała wiec już w ogóle jestem nie do życia. Za 2 tygodnie prenatalne, może lekarz już coś tam wypatrzy 😃
 
reklama
Ja w miarę ok, ale z chłopcami czułam się zdecydowanie lepiej. W tej ciąży od 4tc do 20tc wymioty, kilka- kilkanaście razy dziennie, okropne mdłości, ból piersi od samego początku do teraz, otoczka piersi i środek pępka zrobiły mi się brązowe, z chłopcami tego nie miałam 😉 obecnie 27tc, we wtorek mam wizytę i już nie mogę się doczekać. W sumie to uświadomiłam sobie, że została mi tylko jedna wizyta w odstępie 4 tyg, a następne będą już co 2 tyg🙈 za tydzień zaczynam 3 trymestr🙉
A Ty jak się czujesz? Masz jakieś przeczucia?
No ja przy drugim synku mialam mdłości przez 1 trymestr. W obu poprzednich ciążach wiedziałam co jest grane wlasnie po piersiach. Rosly, były tkliwe, sutki jak smoczki haha. A teraz pobolewa mnie dol brzucha, czuje się ogólnie slabo a piersi nic a nic nie dają o sobie znać
 
Do góry