reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kinga no jasne nastawiać się nie ma co choć u mnie było podobnie. Mąż chory ,mi się owu przesunęła i była po 4 dniach od przytulanka. Byłam pewna ,że postaramy się w kolejnym miesiącu a tu niespodzianka.
Jutro mam usg , trzymajcie kciuki za zdrową dzidziulę.
Jagienka dobrze pamiętam ,że dziś masz badanie? Jesli tak to trzymam kciuki:-)

fajnie że wam się tak udało! :) naprawdę. No zobaczymy jak bedzie u nas.
Dziś jeszcze się poprzytulamy, mąż sam chce.. ;] jutro nie bedzie możliwości. Tak więc w tym cyklu tylko te dwa razy przed owu.

JOLU to jest taka możliwość?? że bedzie bobo! :rolleyes: oj bedzie dobrze zobaczysz! ;-) buzia

ja to wogóle zastestuję sobie przed wyjazdem nad morze.. 19go... :yes:
 
reklama
Kinga no to już teraz szanse będą ogromne. Powodzenia.
Bershka a od dawna bierzesz te pigułki? Po ilu dniach zwykle miałaś krwawienie?
Jagienka jak tam?
 
Jagienka jak tam?

Jagienka jak po badaniu??

Cześć dziewczynki :-)
Dopiero wróciłam,naczekałam się,trochę pomęczyli mnie na ktg bo niunia wierzgała nieprzeciętnie ;-) ale zapis w końcu wyszedł super :tak:
I najważniejsze-waży już 2485g :rofl: prawie 300 gram na tydzień to całkiem przyzwoicie :tak: wszystkie przepływy prawidłowe,narządy też, mam teraz się zgłosić na kontrole za dwa tygodnie :happy:

Zapomniałam zapytać na IP i teraz się zastanawiam,wiem że robi się teraz kobietom przed porodem SN wymaz z pochwy i odbytu na obecność paciorkowca z grupy B, na NFZ nikt mi nie proponował....nie wiem,zrobić sobie prywatnie?
Ale chyba do pobrania wymazu potrzebny jest ginekolog? Miała któaś z Was to badanie?
 
dzieki royannka oj ja tez sie o to modle zeby cipulka zostala :-)

jagienka super ze Laura przybiera
przynajmniej mniej stresu dla ciebie

Aneczka a ty juz juz po usg bo nic nie pisalas ?

teraz troszke malo zagladam bo mam jeszcze gosci z pl
do poniedzialku
pozniej juz bede czesciej zagladac
ale staram sie was czytac codziennie
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Jagienka to super wiadomości:-) Co do wymazów to mi jak rodziłam Antosia pobierali już na porodówce, zorientowałam się tylko po tym ,że wyniki były.Nawet mocz mi wzięli do badania jakos ukradkiem jak cewnik zakładali.
Beatko ja usg mam jutro o 12tej:sorry::baffled: boje się jak zwykle tego badania. W środę właściwie tylko sprawdził czy serducho bije i dzidzia rośnie. Machała do mnie łapką;-)
 
Jagienko super że malutka tak ładnie rośnie. Ja rodziłam w Policach i na IP pytali mnie o wynik GBS a ja byłam przygotowana bo mój ginek tam pracuje i pobrał mi wymaz na wizycie w 35 tc. Ja chodziłam prywatnie i on mi pobrał ale do labka bakteriologicznego już sama zawoziłam. Mój gin mówił, że oni (lekarze z tego szpitala) raczej przywiązują uwagę to tego wymazu i nawet jak Sebek miał problemy krótko po urodzeniu to pediatra pytała czy miałam robione GBS. A może zapytaj swojego ginka czy może Ci pobrać.

Aneczka no ale przecież na GBS to trzeba pobrać wcześniej, żeby było widać czy coś rośnie to tak u Ciebie trochę dziwnie.
 
Ryba czy coś rośnie widać już po kilku godzinach a pełen wynik, który dostałam z wypisem, wychodzi po 3 dniach. Nie wiem jak jest teraz ale mam lekarza ze szpitala ,w którym bedę rodziła więc na pewno dowiem się od niego jakie mają wymogi w szpitalu
 
reklama
ja usg mam jutro o 12tej:sorry::baffled: boje się jak zwykle tego badania. W środę właściwie tylko sprawdził czy serducho bije i dzidzia rośnie. Machała do mnie łapką;-)

Trzymam kciuki,będzie wszystko dobrze :tak:

Jagienko super że malutka tak ładnie rośnie. Ja rodziłam w Policach i na IP pytali mnie o wynik GBS a ja byłam przygotowana bo mój ginek tam pracuje i pobrał mi wymaz na wizycie w 35 tc. Ja chodziłam prywatnie i on mi pobrał ale do labka bakteriologicznego już sama zawoziłam. Mój gin mówił, że oni (lekarze z tego szpitala) raczej przywiązują uwagę to tego wymazu i nawet jak Sebek miał problemy krótko po urodzeniu to pediatra pytała czy miałam robione GBS. A może zapytaj swojego ginka czy może Ci pobrać.

Ja będę zaraz w 37tc,mam nadzieję że to nie za późno...pojadę na IP w poniedziałek i zapytam,jak nie na nfz to zrobię prywatnie,tylko niech mi pobiorą :tak: a gdzie konkretnie wiozłaś ten wymaz? Na Unii?
 
Do góry