reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

liju ja pierdziele, czytam i sama niedowierzam!
Z całego serca życzę Ci dzieciaszka, normalnie ide do łóżka spać i taka wiadomość super! Ale mi się bedzie dobrze spało, siedze czytam i uśmiecham się do kompa. ekstra!
Zaraz Gatto powiem, bo ostatnio mało tu zaglądamy cholerka...

puzio gratuluję

AniaSm mamy 5ego zębola! Zaraz 6ty wyjdzie, może jutro nawet!

liju proszę choć co drugi dzień pisać jak się czujesz i co u Ciebie i dzieciaczka! Bez dyskusji żadnej, co drugi dzień! I zaraz jak tylko wszystko potwierdzisz USG, natychmiast poproszę piękny suwaczek!
 
reklama
Zero kłopotu. Nawet nie wiem kiedy idą zęby. Ani razu nie był marudny i w ogóle nie popłakiwał. Życzę wszystkim żeby tak szły zęby.
Żeby zobaczyc zębola muszę go rozśmieszać,bo nie da sprawdzić sobie. Tyle siły ma.
 
Ania, tere dziękuję, jesteście kochane :tak: w pon będę miałą to USG, sikam po gaciach ze strachu... nie chcę nic zapeszyć!
Tere na razie nic takiego, po pracy mam mega śpiocha, a od wczoraj cycochy wrażliwe i tyle ;-)
Tere to Tymekprawdziwy bohater z tymi zzębolami :-D
Ania jak dzieciaczki?
 
LIJU GRATULACJE!!!! Nadal bede trzymac za Ciebie kciuki!!! dawaj znac! Ale pieknie! Bardzo sie ciesze!
 
hej
dzięki dziewczyny
moje dzieciaki dają czasami takiego czadu że strach się bać , no ale czasami są tak dla siebie kochani że się człowiekowi micha cieszy :)
niestety dopiero co poszli do przedszkola i już siedze znowu z Leną w domu (była aż jeden dzień) bo znowu jej oko ropieje , ale w sumie nie chorują zbyt często , w zeszłym tygodniu mieli zabawe karnawałową i byli bardzo zadowoleni
Lena to straszna gaduła i indywidualistka , wszystko musi być tak jak ona chce ,niczego się nie boi , no i wszystko robi sama ,całkowite przeciwieństwo Kuby bo on jest raczej spokojny ,małomówny i bardzo nieśmiały
liju strasznie się ciesze , uważaj na siebie i staraj się mimo wszystko jak najwięcej odpoczywać ,przynajmniej na początku i nie dźwigaj :)
tere fere to nic tylko się cieszyć że jemu te ząbki tak ładnie idą :)
 
liju co za niesamowita wiadomość, gratuluje i wierzę, że ciąża będzie przebiegać książkowo. Super wieści :-)
 
Tere ciesz się, mój juz jest marudny i podejrzewam ze go dziąsła drażnią bo jak tylko coś do buzi włoży to za chwilkę jest ryk.
Liju dbaj o siebie, łykaj witamin ki i ciesz się ile wlezie. Tak długo czekałas i taka niespodzianka Was spotkała.
Ania z dwójką to musi być czad. Jeden to dla mnie dużo :)
Gatto co u Was słychać?
Gieniek jesteś tu jeszcze?
 
reklama
Do góry