reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy myślałyscie już o imieniu dla dzidziusia?

mamaoska

Wrześniowe mamy'06
Dołączył(a)
18 Styczeń 2006
Postów
621
Cześć dziewczyny!!!!!!!!!! ;)
Ogólnie dać dziecku imie to wielka sprawa i pierwszy krok do poczucia się rodzicem,rodzicem wpełni odpowiedzialnym za swoje czyny.
Raczej nikt nie chciałby się brzydko nazywać.I chyba trzeba o tym pamiętać!!!!!!!
Mi osobiscie podobają się imiona, które można zdrobnić.
Moja propozycja to Magda( Madzia, Madziulek ) i Piotr ( Piotruś ), jeszcze zobacze co na to mój mąż!!!
A Wy jakie macie pomysły? :D ;)
 
reklama
Tak na dobrą sprawę, to się jeszcze nie zastanawiałam. W pierwszej ciąży, to już miałam gotowe imiona,a teraz jakoś mi się nie spieszy. Mój mąż ma za to propozycję na imię dla chłopca - Sławek. A dla dziewczynki to oboje jeszcze nie wiemy.

Pozdrawiam, Marta
 
hejka:)
W poprzedniej ciąży bardzo długo myslelismy nad imieniem,które teraz niestety czytamy na nagrobku(przepraszam jeśli Was urażam swoją bezpośredniością).
Teraz mamy imię dla dziewczynki - Marianna:) to imie pewnej dobrej "wróżki"(koleżanki),która pomogła mi się podnieść po śmierci Jacusia.
Jeszcze raz przepraszam za te wtrącenia o Jacusiu,ale to moje dziecko tylko,że jest Aniolkiem:)
 
ja nie mam imienia, wogóle nie myślę o płci dzidzi, niech bedzie kim chce, chłopcem, dziewczynką, niech nosi imię jakie przyniesie mu dzień to nie jest dla mnie ważne, najważniejsze aby było zdrowe i o tym cały czas myślę
 
Dużo wcześniej myśleliśmy by dać na imię córci Natasza ale już mi się przestało podobać. A dla chłopca nie mamy ani nie mieliśmy pomysłu.
 
My już wiemy. Przy pierwszej ciąży wybraliśmy : Amelia i Adam - urodził się Adaś. Teraz będzie Amelia lub Filip. :laugh:
 
A my juz jakis czas temu (przed ciaza) o tym myslelismy. :D I dla dziewczynki Zuzia (100%),a dla chlopca Kubus (ale to jest jeszcze nie do konca pewne). :D
 
reklama
Mi też się podobają rosyskie imiona - dla dziewczynki kiedyś podobało mi się Natasza (już nie) a teraz podoba mi się Nadia.
 
Do góry