reklama

Czy myślałyscie już o imieniu dla dzidziusia?

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2006' rozpoczęty przez mamaoska, 18 Styczeń 2006.

1. mamaoska

mamaoska Wrześniowe mamy'06

Cześć dziewczyny!!!!!!!!!! ;)
    Ogólnie dać dziecku imie to wielka sprawa i pierwszy krok do poczucia się rodzicem,rodzicem wpełni odpowiedzialnym za swoje czyny.
    Raczej nikt nie chciałby się brzydko nazywać.I chyba trzeba o tym pamiętać!!!!!!!
    Mi osobiscie podobają się imiona, które można zdrobnić.
    Moja propozycja to Magda( Madzia, Madziulek ) i Piotr ( Piotruś ), jeszcze zobacze co na to mój mąż!!!
    A Wy jakie macie pomysły? :D ;)

2. Marrtruda

Marrtruda mama Romka i Julki

Tak na dobrą sprawę, to się jeszcze nie zastanawiałam. W pierwszej ciąży, to już miałam gotowe imiona,a teraz jakoś mi się nie spieszy. Mój mąż ma za to propozycję na imię dla chłopca - Sławek. A dla dziewczynki to oboje jeszcze nie wiemy.

Pozdrawiam, Marta

3. reklama
  4. kanga_aga

kanga_aga Fanka BB :)

Chłopiec - Wojtuś ( po mężu) dziewczynka - Agatka

5. edi

edi mamusia Wojtusia

hejka:)
    W poprzedniej ciąży bardzo długo myslelismy nad imieniem,które teraz niestety czytamy na nagrobku(przepraszam jeśli Was urażam swoją bezpośredniością).
    Teraz mamy imię dla dziewczynki - Marianna:) to imie pewnej dobrej "wróżki"(koleżanki),która pomogła mi się podnieść po śmierci Jacusia.
    Jeszcze raz przepraszam za te wtrącenia o Jacusiu,ale to moje dziecko tylko,że jest Aniolkiem:)

6. cleo28

cleo28 Fanka BB :)

ja nie mam imienia, wogóle nie myślę o płci dzidzi, niech bedzie kim chce, chłopcem, dziewczynką, niech nosi imię jakie przyniesie mu dzień to nie jest dla mnie ważne, najważniejsze aby było zdrowe i o tym cały czas myślę

7. Margolis

Margolis Wrześniowe mamy'06

Dużo wcześniej myśleliśmy by dać na imię córci Natasza ale już mi się przestało podobać. A dla chłopca nie mamy ani nie mieliśmy pomysłu.

8. ewaunia75

ewaunia75 Gość

My już wiemy. Przy pierwszej ciąży wybraliśmy : Amelia i Adam - urodził się Adaś. Teraz będzie Amelia lub Filip. :laugh:

9. agutkaZG

agutkaZG <3 Zuzia <3 Kubuś <3

A my juz jakis czas temu (przed ciaza) o tym myslelismy. :D I dla dziewczynki Zuzia (100%),a dla chlopca Kubus (ale to jest jeszcze nie do konca pewne). :D

10. reklama
  11. mycha12

mycha12 Wrześniowe mamy'06

Ja chciałabym dla dziewczynki Tatiana a dla chłopca Mateusz! ;)

12. Margolis

Margolis Wrześniowe mamy'06

Mi też się podobają rosyskie imiona - dla dziewczynki kiedyś podobało mi się Natasza (już nie) a teraz podoba mi się Nadia.

Poleć forum