reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy odkładanie pieniędzy to dobry pomysł?

Aurelia95

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Maj 2018
Postów
157
Hej. Bardzo zależy mi żeby mieć 2 dziecko więc postanowiłam że za nim zaczniemy starania będę odkładać chodz symboliczna kwotę .Zacznę od tego że tylko mój chłopak pracuję niby nam nie brakuję na nic można powiedzieć że wystarcza na styk. Dla nas i dla synka .Szczerzę pisząc nic nie zapowiada się na to ze za rok czy 2 pieniędzy nam przybędzie .Ale myślę że może to odkładanie by nam pomogło .Niby wszystko zostawiłam po synku czy coś ale wiadome pieniadzę potrzebne .
 
reklama
Według mnie jest to rewelacyjny pomysł, świadczy o odpowiedzialności i świetnym gospodarowaniu pieniędzy :) niestety żyjemy teraz w takich czasach, że wszystko jest strasznie drogie, swietny pomysł :)
 
Tak sobie pomyślałam bo szczerzę pisząc 2 dziecko to moje marzenie ale nie jestem pewna czy nas na nie stać ;(
Wychodzę z założenia, ze jak się czegoś bardzo chce to musi się udać. Na pewno znajdą się ludzie, którzy będą chcieli oddać albo tanio odsprzedać jakieś dziecięce akcesoria, a może Wasza sytuacja materialna ulegnie zmianie? Może pojawi się jakaś ciekawsza oferta pracy. Moja znajoma tak miała, pamętam, ze ona miała strasznie krucho z kasą, ale gdy zaszła ciążę wszytsko się zmieniło, koleżanki z pracy zorhanizowały jej małe przyjęcie, zawsze coś dostała, ona też miała duże wsparcie ze strony tesciów
 
Wychodzę z założenia, ze jak się czegoś bardzo chce to musi się udać. Na pewno znajdą się ludzie, którzy będą chcieli oddać albo tanio odsprzedać jakieś dziecięce akcesoria, a może Wasza sytuacja materialna ulegnie zmianie? Może pojawi się jakaś ciekawsza oferta pracy. Moja znajoma tak miała, pamętam, ze ona miała strasznie krucho z kasą, ale gdy zaszła ciążę wszytsko się zmieniło, koleżanki z pracy zorhanizowały jej małe przyjęcie, zawsze coś dostała, ona też miała duże wsparcie ze strony tesciów
Akurat rzeczy mamy po synku :) gorzej np z kasa na pieluchy czy mleko tzn tak żebyśmy sami kupowali a nie ze ktoś zafunduje ;)
 
jest teraz szereg możliwości, prace chałpnicze, można pracować zdalnie przy komputerze, mnóstwo jest takich ogłoszeń w intrnecie, a to można spokojnie robić podczas ciąży :)
 
reklama
zbieranie pieniędzy to zawsze dobry pomysł, ja odkładałam wszystkie premie, odkąd się dowiedziałam o ciąży. Teraz nie muszę się martwić, że mi na coś zabraknie.
 
Do góry