reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy przy drugiej ciąży piersi zwiększają swój rozmiar?

Dołączył(a)
24 Lipiec 2020
Postów
1
Hej dziewczyny, mam pytanie. Czy przy drugiej ciąży też urosły wam piersi? Czy rosną tylko przy pierwszej ciąży, a w koljenych już nie? Jak to u was wyglądało?
 
reklama
W pierwszej ciąży rozmiar zmieniałam kilka razy, sporo urosły, w drugiej nic. Staniki takie same całą ciąze, po porodzie rozmiar większe może ale nie było szału
 
@Karolla122 A wyjściowo masz duży rozmiar? Bo wtedy często zmiany są mało zauważalne. Zresztą niektóre kobiety obserwują gwałtowne powiększenie piersi na początku ciąży, u niektórych to stopniowy proces, są dziewczyny, które dopiero przed porodem zwiększają rozmiar biustu, a niektóre nawet po. Tak więc reguły brak.
 
Ja teraz w drugiej ciąży, na początku 2 trymestru mam takie jak miałam karmiąc córkę, jestem jakieś 2 rozmiary do przodu, mam nadzieję, że jakoś dużo więcej to nie będzie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
W drugiej ciąży rozmiar skoczył o 3 miseczki. Ciekawe czy zostanie po zakończeniu karmienia. W pierwszej ciąży po karmieniu rozmiar pozostał.
 
Do góry