reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy sa tu mamy z Poznania?

Aaaa.... a adres strony podalam wlasnie w moim profilu - zapraszam ;) dosc kontrowersyjna jest ;)

Spotkalyscie sie kiedys z Katka poza internetem?
 
reklama
dzień dobry, dzień dobry

my tez z Poznania. Klaudyna idzie teraz do 2 kla podstawwej a Krystian ja goni bo ma juz 4 miesiace skończone  ;) Co prawda mieszkamy Poznań-Szczepankowo ale tez jestesmy zmotoryzowani. Na brak dzieci nie narzekam bo mojego meza jedna siostra ma 2 a druga 4 dzieci i ta czwórka jest u nas na bierzaco. A wiek 4,7,9,13 wiec cała rozpietosc wiekowa.Czasami mozna z nimi dostac na  głowe ;) W weekendy jednak zawsze planujemy wypopady teraz jest na etapie Biskupin.

Pozdrawiamy wszystkie mamy z Pozniania !!!!!!!  :)
 
Martaxl - my z Katką się wietrzymy razem, że spacerujemy :) no i pracujemy razem od niedawna :) tyle że my mieszkamy w sąsiednich osiedlach.

Pozdrawiam
 
KObyety moze słyszałyście o czyms dodatkowym. Szukam pracy która mogłabym robic w domu, przepisywanie, marketing itp Od wrzesnia bedzie cieżko bo maciezysnki skończył mi sie 22 lipca a teraz wykorzystuje zaległy urlop wiec jeszcze cos mam. Ale potem bedzie ciezko.

Maly mi marudzi, spac nie moze. Dzis tylko spał 45 minut. Pewnie ta pogoda.
 
No to wlasciwie moglabys otworzyc domowe przedszkole ;)

O dodatkowych pracach nic mi nie wiadomo - ja udzielam korepetycji z angielskiego i calkiem niezle na tym wychodze. Moze jest cos co umiesz i moglabys uczyc?


p.s. przepraszam za mase literowek, ale chwilowo korzystam z nieswojego kompa i kurde nie moge sie przyzwyczaic.

I czemu do licha, sam Poznan wschodni tu bywa? Cholercia, czyzby w zachodnim netu ludziska nie mieli?! ;)

A tak w ogole to moze moznaby zorganizowac jakis sped poznanskich pyr? moze u mnie w ogrodku? Dziewczyny, uzywacie gadu gadu? Moj numer to 2342449
 
Ty sie nie smiej ale tez o tym myslałam póki nie przyszły wakacje i w ogrodzie pełno dzieciaków od 11 do 22 na okragło sa tego plusy i minusy. Korepetycje.... z gotowania? ;) Moze z fotografowanie to mój konik .
Mpze cos z tym wymysle. Nie mam na razie pojecia.

to moje gg 2588056
 
Gośka ciezko będzie z pracą w domku jak na razie to spotkałam się z samymi oszustwami moje gg 5020821
 
reklama
ja niestety tez mam zle doswiadczenia - ostatnio pusciłam po znajomych moze ktos cos wymysli a jak nie to trzeba bedzie wymyslec wlasny interesik
 
Do góry