reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ta ciaza ?

reklama
Hej kobietki.moje cykle 30 dniowe,wczoraj w 22 dc i z ciekawości zrobiłam test i wydaje mi się że widzę 2 kreski.dzis powtórzyłam i nic nie widzę:(
Ja na jednym i drugim widzę słaba 2 kreskę 😉 ale fakt że bardzo wcześnie zrobiony test, jednak jak to ciąża z każdym dniem poziom hormonów będzie wzrastał i za parę dni zobaczysz wyraźną krechę. Trochę tych testów w czasie starań zrobiłam i jak ciąży nie było nie miałam wątpliwości, jak zaszłam też był cień cienia, który teraz ma na imię Wojtuś 😉 powodzenia 😉
 
Ja na jednym i drugim widzę słaba 2 kreskę 😉 ale fakt że bardzo wcześnie zrobiony test, jednak jak to ciąża z każdym dniem poziom hormonów będzie wzrastał i za parę dni zobaczysz wyraźną krechę. Trochę tych testów w czasie starań zrobiłam i jak ciąży nie było nie miałam wątpliwości, jak zaszłam też był cień cienia, który teraz ma na imię Wojtuś 😉 powodzenia 😉
Moje cykle niby 30 dniowe.chociaz ostatni byl 37 dni.w marcu poronilam wczesna ciaze i to też właśnie była taka jasna kreseczka.ale kilka razy mi się przytrafiły jasne kreski A ciazy nie było :(
 
Moje cykle niby 30 dniowe.chociaz ostatni byl 37 dni.w marcu poronilam wczesna ciaze i to też właśnie była taka jasna kreseczka.ale kilka razy mi się przytrafiły jasne kreski A ciazy nie było :(
To współczuję😢 u mnie zawsze były śnieżnobiałe tak że nie miałam wątpliwości. Ten jeden raz pokazało mi cien ale właściwie to czułam objawy bardzo wczesnej ciąży, chociaż nie zakumalam, że to może być to i test robiłam bardziej na zasadzie i tak pewnie nie wyjdzie. U nas problem był z samym zajściem, cały przebieg ciąży fizjologiczny bez problemów także nawet nie umiem sobie wyobrazić co czujesz. Wiem tylko jaka nadzieję daje ten cień, bo mimo że u mnie okazał się ciąża to nawet po betahcg z krwi nie mogłam uwierzyć że to prawda. Po naszych niepewnych staraniach początek ciąży to było obliczanie procentów jakie ma zarodek na utrzymanie się w macicy. Bałam się że jak stracę ta ciążę to już nie będziemy mieć szansy, a teraz myślę może uda się drugie dziecię stworzyć, także trzymam kciuki. 😃 Daj znać w tym wątku jak za kilka dni sprawdzisz 😊
 
To współczuję😢 u mnie zawsze były śnieżnobiałe tak że nie miałam wątpliwości. Ten jeden raz pokazało mi cien ale właściwie to czułam objawy bardzo wczesnej ciąży, chociaż nie zakumalam, że to może być to i test robiłam bardziej na zasadzie i tak pewnie nie wyjdzie. U nas problem był z samym zajściem, cały przebieg ciąży fizjologiczny bez problemów także nawet nie umiem sobie wyobrazić co czujesz. Wiem tylko jaka nadzieję daje ten cień, bo mimo że u mnie okazał się ciąża to nawet po betahcg z krwi nie mogłam uwierzyć że to prawda. Po naszych niepewnych staraniach początek ciąży to było obliczanie procentów jakie ma zarodek na utrzymanie się w macicy. Bałam się że jak stracę ta ciążę to już nie będziemy mieć szansy, a teraz myślę może uda się drugie dziecię stworzyć, także trzymam kciuki. 😃 Daj znać w tym wątku jak za kilka dni sprawdzisz 😊
Poczekam jeszcze tydzień :) oczywiście dam znać :)
 
U mnie kreska była identyczna! Jakoś W 22 dc i to na dodatek pojawiła się po jakieś godzinie. Naczytałam się na forach i wszyscy pisali ze test powinnam wyrzucić blablabla. A w pare dni później Zrobiłam test ponownie i wyszła kreska jak byk 😄 w zalaczniku masz moje testy :)
 

Załączniki

  • D79B6320-44A6-481D-A516-1C40A91F2E22.jpeg
    D79B6320-44A6-481D-A516-1C40A91F2E22.jpeg
    90,2 KB · Wyświetleń: 44
  • 5C8A933B-ED96-4EB6-9589-E44C37BC4722.jpeg
    5C8A933B-ED96-4EB6-9589-E44C37BC4722.jpeg
    300,1 KB · Wyświetleń: 47
Witam dziewczynki.dzis rano kolejny test ,który wyszedł tak.wczoraj powinnam dostać miesiączke,która nie przyszła.
 

Załączniki

  • 20201002_061844.jpg
    20201002_061844.jpg
    621,3 KB · Wyświetleń: 76
reklama
Do góry