reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy taki test może oznaczać ciążę?

B

BezLoginu

Gość
Hej dziewczyny. Czy którejś z Was się zdarzyło, że wyszedł taki test i okazało się później, że to ciąża? Nie chcę się cieszyć już ale nigdy też nie spotkałam się z takim testem bo zawsze kiedy był negatywny był "czysty" jak łza a tu jednak coś. Test robiony wczoraj wieczorem, 4 dni przed okresem. Dzisiaj powtórzony i wyszedł taki sam.
 

Załączniki

  • IMG_20190810_072904.jpg
    IMG_20190810_072904.jpg
    893,2 KB · Wyświetleń: 529
reklama
Hej dziewczyny. Czy którejś z Was się zdarzyło, że wyszedł taki test i okazało się później, że to ciąża? Nie chcę się cieszyć już ale nigdy też nie spotkałam się z takim testem bo zawsze kiedy był negatywny był "czysty" jak łza a tu jednak coś. Test robiony wczoraj wieczorem, 4 dni przed okresem. Dzisiaj powtórzony i wyszedł taki sam.
Jasne że może oznaczać. Dla pewności zrób w poniedziałek bete z krwi :)
 
Rozmyty bo mi się ręce trzęsły hehe
Wstawiam zdjęcie drugiego testu
 

Załączniki

  • 15654235638331508146845.jpg
    15654235638331508146845.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 434
Jest kreska , po jakim czasie się pojawiła ? ja bym się w testy nie bawiła tylko na bete poszła , ona daję 100%
 
Oczywiście że pozytywny
Hej dziewczyny. Czy którejś z Was się zdarzyło, że wyszedł taki test i okazało się później, że to ciąża? Nie chcę się cieszyć już ale nigdy też nie spotkałam się z takim testem bo zawsze kiedy był negatywny był "czysty" jak łza a tu jednak coś. Test robiony wczoraj wieczorem, 4 dni przed okresem. Dzisiaj powtórzony i wyszedł taki sam.
 
reklama
Hej dziewczyny. Czy którejś z Was się zdarzyło, że wyszedł taki test i okazało się później, że to ciąża? Nie chcę się cieszyć już ale nigdy też nie spotkałam się z takim testem bo zawsze kiedy był negatywny był "czysty" jak łza a tu jednak coś. Test robiony wczoraj wieczorem, 4 dni przed okresem. Dzisiaj powtórzony i wyszedł taki sam.
Daj znać jak zrobisz kolejny test albo bete . Trzymam kciuki
 
Do góry