reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Czy takie objawy świadczą o ciąży czy chorobie?

Rudbekia23

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam. Starym się z mezem o dziecko już 3 miesiąc... Długość cyklu mam 27 dni, w tym dł miesiączki 6, o liczyłam że dni płodne będę mieć od 3 do 8. Cały czas robiłam Test owulacyjny i wynik pozytywny i ciemna kreska była 7-8 a średnia w 9. Cały czas w tym i w czasie dni płodnych wspolzylismy 2 razy dziennie. 10 dnia zaczęły boleć mnie jajniki i lekki ból przy oddawaniu moczu, dziwne uczucie niż ból. Zauważyłam na papierze odrobinkę krwi w kolorze czerwonym, tak pół paznokcia. Ale to taka krew z włoskami jakby. 12 miałam zawroty, chęć wymiotów, ból głowy i jajniki mnie bolą. Dziś 13 zrobiłam test ciążowy i nic. Czy to ciąża ale wczesna? Jest sens jutro udać się na betę? Błagam pomocy

reklama

kb.karola90

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
To jesteś w 21 dniu cyklu !Nie masz pewności kiedy było owu jeśli nie robiłaś monitoringu cyklu tylko to daje Ci pewnośc ,że owy była między 3-9 ! Do miesiączki jeszcze 7 dni test mógł być negatywny beta też co nie oznacza braku ciąży poczekaj jeszcze 5 dni i zrób test mam nadzieję że zobaczysz 2 upragnione kreski. Powodzenia

Dziewczyny po to jest forum aby pytać nie każdy musi być biegły w kwestii owulacji zapłodnienia itd ale to nic złego może warto wytłumaczyć
Poważnie zamiast wesprzeć kobietę na duchu lepiej jest wyspać tekstami "padła" "poczytaj"?!. Dramat. Rozumiem że jestem bardzo niecierpliwy i chciałabym wiedzieć już ale nie lepiej jest jakoś łagodniej napisać? Porzeczka jakoś umiała napisać łagodnie, życząc cierpliwości. Sorry ale myślałam że to forum dla kobiet gdzie można czegoś się dowiedzieć, wesprzeć na duchu ale zapomniałam że to tylko internet. Pełen wszechwiedzacych ludzi i każdy każdego połucza a nie doradzi....
Kochana ja też staram się o dziecko już 3 cykl i zanim o cokolwiek zapytam wole sama się dowiedzieć co i jak, a jeśli nie znajdę odpowiedzi to dopiero zadaje pytanie na forum. Ale to już nieważne. Pamiętaj tylko ze psychika potrafi płatac figle i prawdopodobnie objawy które masz.to niestety tylko Twoja wyobraźnia (tylko żebyś mnie źle nie zrozumiała, pisze po prostu z własnego doswiadczenia, tez miałam wszystkie objawy ciąży w pierwszym cyklu starań, nawet prawie zemdlalam w markecie a na drugi dzień dostałam @ i objawy minęły jak ręką odjal :D

A.co do testów owu to nie wiem jakie stosujesz i może się mylę ale z tego co mi wiadomo to jak masz na teście owu dwie kreski takiego samego koloru to owu występuje w przeciagu 24-36h, także jeśli nie brałaś tego pod uwagę to poczytaj dokładnie instrukcję :)

A test na Twoim miejscu zrobilabym w 28dc.
Ja wiem ze ciężko jest wytrzymać bo u mnie dzisiaj 24 dc i sama najchętniej juz bym testowala ale wiem ze to nie ma sensu...:(

Rudbekia23

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Spokojnie... To jeszcze jedna uwaga. Obiecuję, że ostatnia :D Na forum się nie "paniuje". Zwracamy się do siebie per ty.

No nic. Uciekam w takim razie obiad kończyć.

Życzę Ci miłego dnia i upragnionego ciąży. Pozdrawiam :happy:

Uwielbiam "takie" kobitki :p. Smacznego obiadu, i postaram się stosować do zaleceń :D aaaa i nie dziękuję. Pozdrawiam

Porzeczka1234

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Test robi się w dniu miesiączki ewentualnie 1, 2 dni wcześniej. W tej chwili każdy test ciążowy wyjdzie Ci negatywny co nie oznacza braku ciąży jest na niego po prostu za szybko. Musisz uzbroić się w cierpliwośći i poczekać jeszcze 2 tygodnie. Badanie krwi w tej chwili również nic nie wniesie jest jedynymm słowem za wcześnie cierpliwość, cierpliwość, cierpliwość!

Rudbekia23

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Test robi się w dniu miesiączki ewentualnie 1, 2 dni wcześniej. W tej chwili każdy test ciążowy wyjdzie Ci negatywny co nie oznacza braku ciąży jest na niego po prostu za szybko. Musisz uzbroić się w cierpliwośći i poczekać jeszcze 2 tygodnie. Badanie krwi w tej chwili również nic nie wniesie jest jedynymm słowem za wcześnie cierpliwość, cierpliwość, cierpliwość!

A czy to nie jest tak że test powinien wyjść 14 dni po zapłodnienia? W pierwszej ciąży beta wyszła mi po 8 dniach. Wcześniej nie czekałam na termin miesiączki i z krwi wyszło. A teraz mam dziwne objawy (ciążowe) tyle że nie wiem czy jeszcze poczekać czy już iść.

Rudbekia23

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Trzymajcie mnie... Test w 13 dc to jakis nonsens :D No i 3 miesiące starań to bardzo krótko, a dziewczyna pisze, że JUŻ 3 :rofl2:. Coś kiepsko z tą cierpliwością. Mimo wszystko życzę pozytywnego testu za jakieś 2 tygodnie :happy:

Mogę Panią potrzmać jeśli trzeba :p. Zależy dla kogo 3 miesiące to dużo. Wcześniejszą ciążę zaszła bardzo szybko bo 1 miesiąc starań :p Jestem też przed 30 i myślałam że będzie łatwiej jak wcześniej :p Wiem że niektórzy starają się kilka lat ale nie o to pytałam a raczej o objawy :p

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry