reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy takie objawy świadczą o ciąży czy chorobie?

Rudbekia23

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam. Starym się z mezem o dziecko już 3 miesiąc... Długość cyklu mam 27 dni, w tym dł miesiączki 6, o liczyłam że dni płodne będę mieć od 3 do 8. Cały czas robiłam Test owulacyjny i wynik pozytywny i ciemna kreska była 7-8 a średnia w 9. Cały czas w tym i w czasie dni płodnych wspolzylismy 2 razy dziennie. 10 dnia zaczęły boleć mnie jajniki i lekki ból przy oddawaniu moczu, dziwne uczucie niż ból. Zauważyłam na papierze odrobinkę krwi w kolorze czerwonym, tak pół paznokcia. Ale to taka krew z włoskami jakby. 12 miałam zawroty, chęć wymiotów, ból głowy i jajniki mnie bolą. Dziś 13 zrobiłam test ciążowy i nic. Czy to ciąża ale wczesna? Jest sens jutro udać się na betę? Błagam pomocy

reklama

kb.karola90

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
To jesteś w 21 dniu cyklu !Nie masz pewności kiedy było owu jeśli nie robiłaś monitoringu cyklu tylko to daje Ci pewnośc ,że owy była między 3-9 ! Do miesiączki jeszcze 7 dni test mógł być negatywny beta też co nie oznacza braku ciąży poczekaj jeszcze 5 dni i zrób test mam nadzieję że zobaczysz 2 upragnione kreski. Powodzenia

Dziewczyny po to jest forum aby pytać nie każdy musi być biegły w kwestii owulacji zapłodnienia itd ale to nic złego może warto wytłumaczyć
Poważnie zamiast wesprzeć kobietę na duchu lepiej jest wyspać tekstami "padła" "poczytaj"?!. Dramat. Rozumiem że jestem bardzo niecierpliwy i chciałabym wiedzieć już ale nie lepiej jest jakoś łagodniej napisać? Porzeczka jakoś umiała napisać łagodnie, życząc cierpliwości. Sorry ale myślałam że to forum dla kobiet gdzie można czegoś się dowiedzieć, wesprzeć na duchu ale zapomniałam że to tylko internet. Pełen wszechwiedzacych ludzi i każdy każdego połucza a nie doradzi....
Kochana ja też staram się o dziecko już 3 cykl i zanim o cokolwiek zapytam wole sama się dowiedzieć co i jak, a jeśli nie znajdę odpowiedzi to dopiero zadaje pytanie na forum. Ale to już nieważne. Pamiętaj tylko ze psychika potrafi płatac figle i prawdopodobnie objawy które masz.to niestety tylko Twoja wyobraźnia (tylko żebyś mnie źle nie zrozumiała, pisze po prostu z własnego doswiadczenia, tez miałam wszystkie objawy ciąży w pierwszym cyklu starań, nawet prawie zemdlalam w markecie a na drugi dzień dostałam @ i objawy minęły jak ręką odjal :D

A.co do testów owu to nie wiem jakie stosujesz i może się mylę ale z tego co mi wiadomo to jak masz na teście owu dwie kreski takiego samego koloru to owu występuje w przeciagu 24-36h, także jeśli nie brałaś tego pod uwagę to poczytaj dokładnie instrukcję :)

A test na Twoim miejscu zrobilabym w 28dc.
Ja wiem ze ciężko jest wytrzymać bo u mnie dzisiaj 24 dc i sama najchętniej juz bym testowala ale wiem ze to nie ma sensu...:(

Rudbekia23

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Spokojnie... To jeszcze jedna uwaga. Obiecuję, że ostatnia :D Na forum się nie "paniuje". Zwracamy się do siebie per ty.

No nic. Uciekam w takim razie obiad kończyć.

Życzę Ci miłego dnia i upragnionego ciąży. Pozdrawiam :happy:

Uwielbiam "takie" kobitki :p. Smacznego obiadu, i postaram się stosować do zaleceń :D aaaa i nie dziękuję. Pozdrawiam

Porzeczka1234

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Test robi się w dniu miesiączki ewentualnie 1, 2 dni wcześniej. W tej chwili każdy test ciążowy wyjdzie Ci negatywny co nie oznacza braku ciąży jest na niego po prostu za szybko. Musisz uzbroić się w cierpliwośći i poczekać jeszcze 2 tygodnie. Badanie krwi w tej chwili również nic nie wniesie jest jedynymm słowem za wcześnie cierpliwość, cierpliwość, cierpliwość!

Rudbekia23

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Test robi się w dniu miesiączki ewentualnie 1, 2 dni wcześniej. W tej chwili każdy test ciążowy wyjdzie Ci negatywny co nie oznacza braku ciąży jest na niego po prostu za szybko. Musisz uzbroić się w cierpliwośći i poczekać jeszcze 2 tygodnie. Badanie krwi w tej chwili również nic nie wniesie jest jedynymm słowem za wcześnie cierpliwość, cierpliwość, cierpliwość!

A czy to nie jest tak że test powinien wyjść 14 dni po zapłodnienia? W pierwszej ciąży beta wyszła mi po 8 dniach. Wcześniej nie czekałam na termin miesiączki i z krwi wyszło. A teraz mam dziwne objawy (ciążowe) tyle że nie wiem czy jeszcze poczekać czy już iść.

Rudbekia23

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Trzymajcie mnie... Test w 13 dc to jakis nonsens :D No i 3 miesiące starań to bardzo krótko, a dziewczyna pisze, że JUŻ 3 :rofl2:. Coś kiepsko z tą cierpliwością. Mimo wszystko życzę pozytywnego testu za jakieś 2 tygodnie :happy:

Mogę Panią potrzmać jeśli trzeba :p. Zależy dla kogo 3 miesiące to dużo. Wcześniejszą ciążę zaszła bardzo szybko bo 1 miesiąc starań :p Jestem też przed 30 i myślałam że będzie łatwiej jak wcześniej :p Wiem że niektórzy starają się kilka lat ale nie o to pytałam a raczej o objawy :p

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
P Czy ktoś miał takie objawy na początku ciąży? Potrzebuję porady 6
lenka1983 ząbkowanie czy możliwe takie objawy ? Rozwój i zabawy 16
L Bunt dwulatka czy takie coś istnieje? Potrzebuję porady 12
C Czy liczycie/liczyłyście ruchy dziecka?To az takie ważne? Potrzebuję porady 5
K Dlaczego takie imię? Białystok 1
M Takie male zapytanie... Staramy się 0
DZIULKA78 DIETKI i TAKIE TAM :) czyli sie odchudzamy :))) Dzieci urodzone w październiku 2010 51
Czarnula204 Czy takie usg oznacza ciążę? Jeśli nie to co? Staramy się 13
P Dni Otwarte SEAT - chodzicie na takie imprezy? Śląsk 1
aniaslu Czy takie oczekiwania męża scalą, czy rozbiją związek? Pytanie tygodnia 5
kaTekla Czy wszystkie smoczki uspokajające są mniej więcej takie same? jak sądzicie? Niemowlaki 11
M jogurty, serki i inne takie :) Żywienie 14
ivi Przydatne linki (info o ciąży, darmowe próbki i inne takie:) ) Dzieci urodzone w marcu 2012 173
ivi Wieści ze szpitala (smsy i inne takie;) ) Dzieci urodzone w marcu 2012 181
edyta27 Funny i takie tam... Dzieci urodzone w październiku 2007 38
B Święta, PREZENTY :) i takie tam :) Dzieci urodzone w maju 2007 476
E Bezpłatne katalogi i inne takie cudeńka za darmo... Archiwum mam siedzących w domu 53
Blanes Formalości i takie tam oficjalne sprawy Dzieci urodzone w czerwcu 2007 58
M Okres wcześniej Potrzebuję porady 1
Sandra077 Objawy wczesnej ciąży Czerwcowe mamy 2020 7
P Wczesne objawy ciąży ? Potrzebuję porady 2
D Dziwne objawy Potrzebuję porady 3
Czekooolada Owulacja , objawy Staramy się 5
M Jakie są objawy refluksu u niemowląt? Potrzebuję porady 8
M Czy to normalne objawy ? Potrzebuję porady 6
J Wczesne objawy ciąży? Potrzebuję porady 12
angelika.zima5 Cukrzyca ciążowa czy zwykłe objawy ciąży? Potrzebuję porady 9
A Czy jest możliwość ciąży? Brak okresu 11 dni, test negatywny Potrzebuję porady 8
C Wczesne objawy ciąży Ciąża, poród, połóg 28
K Wczesne objawy Staramy się 6
A Objawy ciążowe Ciąża, poród, połóg 63
C Czy mogę być w ciąży? Ciąża, poród, połóg 57
A Objawy po łyżeczkowaniu Poronienia 7
J Dni płodne objawy Potrzebuję porady 20
Czekooolada Jakies chrobsko.. Przedszkolaki 2
M "Nieprzyjemne" nieprawidłowe objawy w ciąży. Potrzebuję porady 7
M Czy to ciąża? Potrzebuję porady 5
P Objawy owulacji Ciąża, poród, połóg 12
Angelika Prus Objawy kiedy co i jak? Potrzebuję porady 11
C Czy to możebyć ciąża ? Staramy się 17
P Początki ciąży bez objawów? Potrzebuję porady 18
S Objawy ciąży? Potrzebuję porady 5
Szpyrka Niepokojące objawy , podejrzenie przedwczesnego porodu Potrzebuję porady 11
dasha97 Czy mogę być w ciąży ? Potrzebuję porady 11
K pierwsze starania, objawy Potrzebuję porady 17
Ola2019 Czy kobieta może być w ciąży i mieć normalną miesiączkę ?i jakie są objawy czy normalnie Staramy się 6
D Ciąża czy poronienie? Potrzebuję porady 9
agatella93dw Objawy alergii w ciąży Potrzebuję porady 12
P Wczesne nietypowe objawy ciąży Potrzebuję porady 22
K Objawy ciąży Ciąża, poród, połóg 8